صفحه 4 از 1231 نخستنخست 1234567891011121314541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

سلام به همه دوستان
    مدارك يكي از دوستان 23 سپتامبر رسيده سفارت ولي خبري از فايل نامبر نيست. از دوستان كسي هست كه تاريخاش مشابه اين مورد باشه و فايل نامبر گرفته باشه؟
    الان فايل نامبرهاي چه ماهي داره صادر ميشه؟
    ممنون
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

اول تشكر بابت ايجاد اين تاپيك كه مسائل مربوط به خودش در اين تاپيك مطرح بشود.
    در ماه گذشته شاهد بوديم كه دوستان هم نامه جهت اعلام تاريخ مصاحبه دريافت كردند و خيلي از دوستان هم ايميل دريافت كردند البته دوستاني هم بودند كه با فكس از تاريخ مصاحبه شون مطلع شدند.
    با توجه به اينكه ايميل سفارت ظاهراٌ درست شده است پيشنهاد مي كنم دوستان ابتدا از طريق ايميل تاريخ مصاحبه را پيگيري كنند(دوستاني كه از تاريخ فايل نامبرشون حداقل 4 ماه گذشته باشد) و اگر طي دو هفته كاري جواب نگرفتند فكس بزنند. به اميد موفقيت همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    مدارك يكي از دوستان 23 سپتامبر رسيده سفارت ولي خبري از فايل نامبر نيست. از دوستان كسي هست كه تاريخاش مشابه اين مورد باشه و فايل نامبر گرفته باشه؟
    الان فايل نامبرهاي چه ماهي داره صادر ميشه؟
    ممنون
    سلام
    مدارک من هم دقیقا تو این تاریخ به سفارت رسیده ولی هنوز خبری نیست
    ویرایش توسط parsii : November 15th, 2010 در ساعت 01:54 PM دلیل: فینگلیش

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام
    مدارک من در تاریخ 28 سپتامبر به سفارت رسیده و هنوز خبری از فایل نامبر نیست.
    لطفاً اگر خبری شد اطلاع بدید.

با سپاس
    تاپيك انتظار مصاحبه: مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

تاپيك انتظار فايل نامبر: مهاجرت به كبك- مدت زمان بین ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

بچه های ژوئنی از ایمیل مصاحبه خبری نشد؟اقا داره دیر می شه .پیشنهادتون چیه؟پیگیری کنیم یا نه؟بابا مردیم از انتظار

با سلام به دوستان عزیز و با تشکر از تاپیک ایجاد شده
    دوستان من در27/9/2010مدارکم به دمشق رسید و طبق برنامه ریزی که کرده بودم من و همسرم فرانسه می خوندیم متاسفانه با فوت برادر خانمم برنامه ریزیمان(کلاسهایمان) بهم خورده تا 2 ماه دیگر بعد از چهلم (بدلیل شرایط روحی همسرم ).ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که بعد از دریافت فایل نامبر برای عقب انداختن زمان مصاحبه چکاری باید انجام دهم و چه دلیل قانع کننده ای باید بیاورم.
    با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    بچه های ژوئنی از ایمیل مصاحبه خبری نشد؟اقا داره دیر می شه .پیشنهادتون چیه؟پیگیری کنیم یا نه؟بابا مردیم از انتظار
    سلام دوست عزیز
    من هم 13 jun فایل نامبرم صادر شده و فعلاً خبری از دعوت به مصاحبه ام نیست من که همه چیز را به سرنوشت سپردم و از این انتظار طولانی بدجوری خستم اگه به یه نتیجه منطقی رسیدید من را هم خبر کنید.ممنون
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

از دوستان کسی هست رشتش دیمند باشه و فایل نامبرش سپتامبر. ایمیل مصاحبه خبری کسی گرفته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست رشتش دیمند باشه و فایل نامبرش سپتامبر. ایمیل مصاحبه خبری کسی گرفته؟
    تا اونجائیکه من دیدم رشته های دیمند تاریخ مصاحبشون 3-4 ماه بعد از دریافت مدارکشونه یعنی حدود 2 ماه بعد از تاریخ فایل نامبر پس اگر فکر می کنید دیر شده حتما با فکس یا email پیگیری کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید60 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز و با تشکر از تاپیک ایجاد شده
    دوستان من در27/9/2010مدارکم به دمشق رسید و طبق برنامه ریزی که کرده بودم من و همسرم فرانسه می خوندیم متاسفانه با فوت برادر خانمم برنامه ریزیمان(کلاسهایمان) بهم خورده تا 2 ماه دیگر بعد از چهلم (بدلیل شرایط روحی همسرم ).ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که بعد از دریافت فایل نامبر برای عقب انداختن زمان مصاحبه چکاری باید انجام دهم و چه دلیل قانع کننده ای باید بیاورم.
    با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز

با عرض تسلیت.
    اصلا در این مورد عجله نکنید منتظر اعلام زمان مصاحبه بمانید در نامه دعوت به مصاحبه گزینه ای جهت درخواست تعویق مصاحبه وجود دارد ولی باید دلیل قانع کننده ارائه شود و تنها یکبار امکان پذیر است. شما هم انشائ الله پس گذر کردن از این مصیبت با شدت بیشتر فرانسه بخوانید تا نیازی به تعویق تاریخ مصاحبه نباشد.
    با آرزوی توفیق

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)