صفحه 43 از 1231 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253931435431043 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    سلام girl 77

مي خواستم بدونم تاريخ مصاحبه شما معلوم نيست . با توجه به ديمند بودن شما برام سواله كه چرا هنوز شما دعوت نشديد.
    مدرک ایشان مهندسی شیمی هست و 6 امتیاری . انشالله با توجه به فایل نامبرمان با هم میریم مصاحبه .
    به امید موفقیت همه دوستان
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

Member mahsa.mim آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر. دانشگاه آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

بچه ها اطلاعات ویزانما آپدیت هست؟ الان آخرین کسانی که نامه دعوت به مصاحبه گرفتن فایل نامبر چه تاریخی هستند؟
    ارسال مدارك: 21 سپتامبر 2010 (آرامكس) /// دريافت مدارك توسط سفارت: 23 سپتامبر 2010 /// صدور فايل نامبر: 4 نوامبر 2010 (ماني اردر) /// دريافت فايل نامبر توسط پست: 28 نوامبر 2010 /// ایمیل انتظار مصاحبه: 16 جولای 2012/// تاریخ مصاحبه و دریافت سی اس کیو : 19 اپریل 2013 /// فایل نامبر فدرال 27 اوت 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.mim نمایش پست ها
    بچه ها اطلاعات ویزانما آپدیت هست؟ الان آخرین کسانی که نامه دعوت به مصاحبه گرفتن فایل نامبر چه تاریخی هستند؟
    سلام
    فکر کنم چندتا از دوستان و من هستیم
    فایل نامبر من 15 اوت
    تاریخ ها در امضا هست
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

سلام بر همگي
    امروز اصل نامه مصاحبه را هم از پست دريافت كردم البته قبلا در تاريخ 15 فوريه توسط ايميل به من اطلاع داده بودند (دقيقا 15 روزه نامه توسط پست از سفارت به منزلمان تحويل گرديد)
    اين نامه هم به صورت نامه فايل نامبر بود (يعني در يك پاكت مستطيلي كاهي كه از طريق سفارت كانادا در ايران به پست ايران تحويل شده است و از همان ليبلهاي آدرس خودمان هم روش چسبونده بودند)
    پروسه من خيلي جالب شده است، اولش هيچ كاري نمي كنند بعد كه پيگيري مي كنم هم ايميل مي كنند هم نامه پست مي كنند (براي فايل نامبرم هم بعد از تاخير يكماهه و پيگيري خودم، همين اتفاق افتاد يعني هم فايل نامبرم را فكس كردند و هم از طريق پست نامه را فرستادند).
    موفق باشيد
    ویرایش توسط mehr39 : March 1st, 2011 در ساعت 10:25 PM
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

من نمیدونم سفارت چه خبره من 5 ماه از فایل نامبرم گذشته هنوز دعوت به مصاحبه نشدم ظاهرا مهاجر زیاد آوردن حیف این وقت که واسه کبک گذاشتیم اگه رو استرالیا زوم میکردم الان اونور بودم الانم همه خانوادههای ایرانی حد اقل یه پرونده کبکی دارن!
    26-02-2014

Junior Member

lles informations et les documents soumis au soutien de la demande ne permettent pas au candidat de se qualifier en vertu de notre reglement en raison notamment des facteurs suivants pour le requerant principal les limites de sa formation de (technical and vocational training)n est pas reconnue et les limites de ses ses connaissances linguistiques.
    le minimum requis a la grille du 14 octobre 2009 au facteur seuil de passage a lexamen preliminaire est de 49 points le candidat n a respectivement que 43 points.
    en consequence nous devons transmettre une lettre d intention de refusمن محمد ستم جوشكارمو 2800 ساعت دوره ديدام سابقه كارم فوله تو يك شركت زير مجموعه نفت من تاريخ 18 خرداد امسال مداركمو كامل فرستادام 15 مهر فايل نامبرام اومد تا الان منتظر بودام كه اين نامه بالا اومده بهمراه يك جدول كه امتياز رشته ام كه 12 بوده 0 داده و امتياز ديپلمم كه تجربيه 2 از 12 راستي بقيه امتياز رو گرفتم تورو خدا بگيد من بايد چيكار كنم مرسي.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط nozhan نمایش پست ها
    lles informations et les documents soumis au soutien de la demande ne permettent pas au candidat de se qualifier en vertu de notre reglement en raison notamment des facteurs suivants pour le requerant principal les limites de sa formation de (technical and vocational training)n est pas reconnue et les limites de ses ses connaissances linguistiques.
    le minimum requis a la grille du 14 octobre 2009 au facteur seuil de passage a lexamen preliminaire est de 49 points le candidat n a respectivement que 43 points.
    en consequence nous devons transmettre une lettre d intention de refusمن محمد ستم جوشكارمو 2800 ساعت دوره ديدام سابقه كارم فوله تو يك شركت زير مجموعه نفت من تاريخ 18 خرداد امسال مداركمو كامل فرستادام 15 مهر فايل نامبرام اومد تا الان منتظر بودام كه اين نامه بالا اومده بهمراه يك جدول كه امتياز رشته ام كه 12 بوده 0 داده و امتياز ديپلمم كه تجربيه 2 از 12 راستي بقيه امتياز رو گرفتم تورو خدا بگيد من بايد چيكار كنم مرسي.
    سلام
    دوست عزیز اینطور که معلومه پرونده شما رو ریجکت کردن چون از حداقل امتیاز که 49 بوده شما 43 آوردید. باید منتظرم باشید که با پست پروندتون رو براتون بفرستند و دوباره اقدام کنید. اگه سابقه بیمه دارید میتونید اینبار اون رو هم ضمیمه کنید.یا مدرک زبان هم بفرستید.
    مدرکی که فرستادید برای تخصصتون چی بوده؟ زبان رو چند زده بودید؟
    شاد باشید
    ویرایش توسط Ashe : March 2nd, 2011 در ساعت 11:50 AM

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    يكي از دوستام كه وكيل داره گفته كه تاريخ مصاحبش ماه "مي" هست (فايل نامبرش ژانويه اومده)"يعني 5 ماه" ، رشته اش هم ديمند نيست (با توجه به اينكه براي رشته هاي غير ديمند زمان مصاحبه حدودا 7 ماه بعد از صدور فايل نامبر هست) براي كس ديگه اي هم اتفاق افتاده كه 5 ماهه براي مصاحبه رفته باشه ؟
    لطفا نظر بدهيد
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط nozhan نمایش پست ها
    اینطور که مشخصه مدرک دوره جوشکاری شما رو قبول نکردن بهتره پیگیر بشین و دلیلش رو بدونید ممکنه یا نام دوره با اطلاعات اونها متفاوته یا مشکل از محل برگزاری دوره بوده
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    من نمیدونم سفارت چه خبره من 5 ماه از فایل نامبرم گذشته هنوز دعوت به مصاحبه نشدم ظاهرا مهاجر زیاد آوردن حیف این وقت که واسه کبک گذاشتیم اگه رو استرالیا زوم میکردم الان اونور بودم الانم همه خانوادههای ایرانی حد اقل یه پرونده کبکی دارن!
    سلام
    احسان جان نگران نباش همه چیز داره به خوبی و با نظم پیش میره (اگر از حالات استثنا دست برداریم) یه نگاه به تاریخ های من بندازی که تو امضا هست متوجه میشی که 2ماه زود داری بهش فکر میکنی. با خیال راحت سعی کن فرانسه رو ببری جلو.

امیدوارم که خوشحالیتو ببینیم
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)