صفحه 503 از 1231 نخستنخست ... 34034534934944954964974984995005015025035045055065075085095105115125135536031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Post پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

چنانچه تاریخ ارسال مدارکتون قبل از October 2010 هست باید تا به حال به مصاحبه دعوت میشدید (نامه انتظار سر جای خودش ، باید تا به حال تاریخ مصاحبه تون تعیین میشد )
    اگر در خواستتون مربوط به قبل از این تاریخ هست میتونید برای پیگیری و درخواست مصاحبه مکاتبه کنید و روال پروندتونو پیگیر بشید و بدون شک اولین جای خالی با هزار عذر خواهی بابت دیر کرد بهتون داده میشه.

در غیر این صورت فایل شما در جریانه و بدونید تنها شما نیستید که انتظار میکشید. صبور باشید

برای کاهش حجم این تاپیک پیشنهاد میکنم لینک زیر رو یه بوک مارکهاتون اضافه کنید .. تنها مرجع برای این موضوع صفحه زیره :
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ble.html#damas

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

اين آمارهايي كه ميدن خيلي صحت نداره الان خيلي از اوانايي كه سپتامبر مداركشونو فرستادن هنوز دعوت نشدن. نمونش خود من و چند تا ديگه از دوستانم.
    فعلا جاي نگراني و پيگيري نيست دوست عزيز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoyebozorg نمایش پست ها
    شما اعلام کردید که تو چه شرکتی کار می کنید؟
    بله.تو ليست بيمه كه فرستاديم اسم شركت هم هست.يه نامه اي هم هست كه حقوق و شرح كاري درج ميكنيد و شركت مهر و امضاء ميكنه.اونم نشون ميده كه كجا كار ميكنيم.
    Home country:Iran-Tehran Destination:Montreal-Quebec Visa Office:damascus occoupation: accounting Applicant Delivery date:2010-10-19 File number Receiving Date:2011-02-06

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_j نمایش پست ها
    اين آمارهايي كه ميدن خيلي صحت نداره الان خيلي از اوانايي كه سپتامبر مداركشونو فرستادن هنوز دعوت نشدن. نمونش خود من و چند تا ديگه از دوستانم.
    فعلا جاي نگراني و پيگيري نيست دوست عزيز
    دوست عزيز يه كم دقت كنيد! صحبت از تاريخ فايل نامبره نه ارسال مدارك! كساني كه فايل نامبر اكتبر داشتند طبق اعلام رسمي سايت اداره مهاجرت كبك تا الان همه به مصاحبه دعوت شدند. شما كه ارسال مداركتون سپتامبر بوده احتمالا فايل نامبر نوامبر يا دسامبر داريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.hosseini نمایش پست ها
    دوست عزيز يه كم دقت كنيد! صحبت از تاريخ فايل نامبره نه ارسال مدارك! كساني كه فايل نامبر اكتبر داشتند طبق اعلام رسمي سايت اداره مهاجرت كبك تا الان همه به مصاحبه دعوت شدند. شما كه ارسال مداركتون سپتامبر بوده احتمالا فايل نامبر نوامبر يا دسامبر داريد.
    If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview.
    والا من اینجا کلمه فایل نامبر نمی بینم! موندم شما فایل نامبر از کجا ساختی که تاکید هم می کنی صحبت از ارسال مدارک نیست، صحبت از فایل نامبره!
    خواهشاً از خودت داستان نباف! شما فقط باید متن این سایت رو عیناً ترجمه کنی! تفسیرش نکن دیگه!
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ble.html#damas
    Quebec File : 2011-12-12 --- Federal File №: 2013-01-09 --- Medical: 2013-12-02 --- Pass Request: 2014-03-07

با سلام. در راستاي تاييد حرف شما منم اول فكر ميكردم تاريخ مصاحبه رو بايد از تاريخ فايل نامبر حساب كنم ولي اشتباه ميكردم و از تاريخ ارسال مدارك است.
    من مداركم رو در سپتامبر 2010 ارسال كردم به دليل مشكل كرديت كارتم فايل نامبرم با تاخير در مارچ 2011 ارسال شد. الان يكماهه تاريخ انتظار مصاحبه ام رو گرفتم و منتظر نامه مصاحبه هستم.
    موفق باشيد.

Junior Member

salam...man ye sal dargire gereftan master az UK boodam...alan motevajjeh shodam ke parvande ha ta avayele 2013 javab dade mishan...mishe khahesh konam behem begin parvande haye Avril 2011 taghriban key baraye mosahebe khaste mishan? mamnoon az lotfetoon

پرونده های ژانویه 2011 الان دارن دعوت میشن.
    فکر میکنم 4 تا 5 ماه دیگه ......

نقل قول نوشته اصلی توسط nimilla نمایش پست ها
    salam...man ye sal dargire gereftan master az UK boodam...alan motevajjeh shodam ke parvande ha ta avayele 2013 javab dade mishan...mishe khahesh konam behem begin parvande haye Avril 2011 taghriban key baraye mosahebe khaste mishan? mamnoon az lotfetoon

Senior Member

دوستان سلام

من دنبال یک مشاور کاملا آگاه می گردم که در مورد پرونده ام با ایشون مشاوره کنم چون پرونده من خیلی قاراش میش است اگر کسی را می شناسید لطفا به من پیام خصوصی دهید

حتی اگر پول هم میگیرند مشکلی نیست فقط یک مشاور قابل اطمینان باشد

ممنونم

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن-IUT

سلام. لطفا یه نمونه نامه پیگیری برای من بزارین که من براشون ارسال کنم. من مدارکمو آگوست 2010 فرستادم. البته مشکل کردیت کارت پیش اومد و ایمیل دادن که یه شماره کارت دیگه بده. تهش فایل نامبرم 10 دسامبر 2010 صادر شده. تا الانم هیچی برایم نیومده
    مهندسی معدن
    فایل نامبر: دسامبر 2010

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)