صفحه 54 از 1231 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263641041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

از این قضیه میشه نتیجه گرفت اونها تنها نوع مدارکی که با لیست مشاغل مرتبط باشه رو تطبیق میدهند و به عنوان رشته توجه ندارند.

آخه مشکل ما اين هم هست اگه گفته شما درست باشه همسر من دقيقا کاري رو انجام مي دن که کسي که رشته مد نظر اونا رو خونده در کبک انجام مي ده يعني صدورانواع بيمه و مشاوره در اين زمينه و ... و اگر اينجور بوده باشه باز هم بايد ما رو ديمند حساب مي کردن اميدوارم که اشتباه کرده باشن علاوه بر اين ما يک مشکل ديگه هم داريم اونم اينکه همسرم سابقه بيمه هم ندارن اما کلي مدرک دال بر وجود نمايندگيشون هست مثل پروانه کسب و ماليات هايي که پرداخت کردن و فيش هاي حقوقي و گواهي سابقه کار و ... اين هم مشکل ما رو بيشتر کرده

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    دوست عزيز ممکنه اين کار رو کامل توضيح بديد يعني اينکه همون اول که رفتيم بگيم مي خوايم جامون رو عوض کنيم يا اگه ديديم که امتياز رشته رو ندادن بعد اين پيشنهاد رو بديم اگه ممکن هست اينو توضيح بديد که دقيقا از لحظه اول چه کار کنيم بهتر هست دوستان ديگه هم اگه اطلاعاتي دارن لطفا راهنمايي کنن خيلي ممنون مي شيم
    براي دوست من و همسرش كه خودشون پيشنهاد كردن (هر دو6 امتيازي بودن ولي آقا كه مين بود سابقه اش بيشتر بود و آيلتس هم داشت و مين شده بود) چون سطح زبان آقا در حد ادعاشده در فرم نبود خود آفيسر گفت من خانمت رو مين مي كنم.
    و در مورد بچه هاي فروم هم بنظرم شرح مصاحبه NILOOFARSA -تاپيك اصول مصاحبه پست 1526 -رو بخونيد متوجه ميشين
    اما در هر حال اگه خودتون هم بخواين بنظرم مياد كه براي جابجايي مين مشكلي نباشه
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

با سلام مجدد
    من در فرم اصلی میزان آشنایی به زبان فرانسه رو 8 و انگلیسی رو 11 زدم البته به توصیه معلم فرانسه ام.
    وقتی نامه اشکال از مانی اوردر که اومد (البته با فایل نامبر و قبول مدارک)هیچ قسمت نامه اشارهایی به ارایه مدرک تف و یا نامه بیمه که صحبتش هست نیمده بود.حال سئوال اینجاست که احتمال مجدد درخواست مدرک تف هست یا نه.ممنون میشم از بچه هایی که میدونن راهنمایی کنند.
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط jilijon نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    من در فرم اصلی میزان آشنایی به زبان فرانسه رو 8 و انگلیسی رو 11 زدم البته به توصیه معلم فرانسه ام.
    .........
    مرسی
    ببخشید منظورتون از 8 چیه؟ یعنی 8و8=B2
    یا
    8 امتیاز از 16 ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

امید جان 8 از 12

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

امید جان 8 از 12
    عزیزم خیلی بالا زدی!! واقعاً به امتیازش نیاز داشتی؟
    نمی شه خیلی با اطمینان گفت که این نامه براتون میاد یا نه.اما تا الان برای اون دسته از دوستانی که 7 و بالای 7 زدن، اومده.
    فکر میکنم که این نامه رو یا برای کسایی می فرستند که قراره مصاحبه نداشته باشند(به دلیل امتیاز بالا) و یا اینکه نمره زبان فرانسه رو اونقدر بالا زده اند که قبل از مصاحبه باید درستی ادعاشون ثابت بشه
    ویرایش توسط omid59 : March 26th, 2011 در ساعت 05:14 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

معلم زبان فرانسه به صورت خصوصی میاد و مدتها خودش اونور زندگی کرده.اقامت کبک رو هم داره.میگفت دو الی سه شماره بالاتر بزن که تو مصاحبه معمولا 2 نمره آفیسر پایین تر میگیره ظاهرا اوضاع پیچیده شده ولی فکر کنم میشه قبل از مصاحبه عدد رو پایین تر آورد.در هر حال توی چک لیست اشکالات از مدرک فرانسه خبری نبود
    مرسی

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

معلم زبان فرانسه به صورت خصوصی میاد و مدتها خودش اونور زندگی کرده.اقامت کبک رو هم داره.میگفت دو الی سه شماره بالاتر بزن که تو مصاحبه معمولا 2 نمره آفیسر پایین تر میگیره ظاهرا اوضاع پیچیده شده ولی فکر کنم میشه قبل از مصاحبه عدد رو پایین تر آورد.در هر حال توی چک لیست اشکالات از مدرک فرانسه خبری نبود
    مرسی
    تا حالا به وكيلها اعتراض داشتيم حالا بايد معلمهاي زبان رو هم جزو اونها بگذاريم
    عزيز جان اين حرف معلم شما صد در صد اشتباه است نمره زبان رو بايد تا جايي كه ميشود پائين زد چرا كه هر اندازه بالاتر بزني توقع آفيسر از سطح زبان شما به همان اندازه بالاتر مي رود اين اعداد كه نقل و نبات نيست كه معلمتون گفته 2 الي 3 تا بالاتر بزن!! نمودار اين اعداد با سطوح زبان به صورت غير خطي و نمايي است بدين معني كه از سطح صفر تا A1 و A2 روندي ملايم داشته اما به يكباره از A2 تا B1 جهشي در خور توجه دارد حال همين را براي بقيه سطوح بسط دهيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    تا حالا به وكيلها اعتراض داشتيم حالا بايد معلمهاي زبان رو هم جزو اونها بگذاريم
    عزيز جان اين حرف معلم شما صد در صد اشتباه است نمره زبان رو بايد تا جايي كه ميشود پائين زد چرا كه هر اندازه بالاتر بزني توقع آفيسر از سطح زبان شما به همان اندازه بالاتر مي رود اين اعداد كه نقل و نبات نيست كه معلمتون گفته 2 الي 3 تا بالاتر بزن!! نمودار اين اعداد با سطوح زبان به صورت غير خطي و نمايي است بدين معني كه از سطح صفر تا A1 و A2 روندي ملايم داشته اما به يكباره از A2 تا B1 جهشي در خور توجه دارد حال همين را براي بقيه سطوح بسط دهيد
    تایید میشه، به نظر من معلمها در پاره ای از موارد خطرناکتر از وکلا هستن! حتی روش تدریسشون، تکیه رو گرامر و ... که کلاً برای کبک بی فایده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    تایید میشه، به نظر من معلمها در پاره ای از موارد خطرناکتر از وکلا هستن! حتی روش تدریسشون، تکیه رو گرامر و ... که کلاً برای کبک بی فایده است.
    به نظر خودم و روستان دیگه حرف غریبی نیست .
    شما ها مصاحبتون برگزار شده ؟این مطلب رو من از چند جا مثل اتحادیه اروپای مشترک هم پرسیدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)