صفحه 6 از 1231 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

سلام دوستان عزیز
    نامه فایل نامبر من یک هفته است که رسیده و 28 اکتبر شماره فایل صادر شده. من رشته ام فوق لیسانس شیمی هست و همسرم فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی. امتیازمون بدون انطباق پذیری و بدون زبان فرانسه 60 هست. چند ماهه که فرانسه می خونم البته چون شاغل هستیم خیلی وقت نداریم واسه همین در سطح مبتدی هستیم تا درس 10 کفه کقم خوندیم نمره فرانسه خودم و همسرم را هم 5-5 نوشته بودم. به نظرتون کی به مصاحبه دعوت می شویم؟ من کمی استرس دارم چون فرانسه بلد نیستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    مدارك يكي از دوستان 23 سپتامبر رسيده سفارت ولي خبري از فايل نامبر نيست. از دوستان كسي هست كه تاريخاش مشابه اين مورد باشه و فايل نامبر گرفته باشه؟
    الان فايل نامبرهاي چه ماهي داره صادر ميشه؟
    ممنون
    سلام
    من مدارکم را 14سپتامبر ارسال کردم و فایل نامبرم 28 اکتبر صادر شد و 14 نوامبر بدستم رسید. البته رشته من دیمند است.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام ماهم مثل شما متقاضی اصلی فوق شیمی و همراه لیسانس مکانیک، فرانسه نفر اول هم جفت 5، فایل نامبر 6 سپتامبر صادر شده و هنوز از ایمیل مصاحبه خبری نیست، بقیه شیمی هایی هم که فایل نامبر سپتامبر دارن ظاهرا هنوز خبری از ایمیل براشون نشده...پس بدون استرس فرانسه بخونین و نگران نباشین...

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_chem نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    نامه فایل نامبر من یک هفته است که رسیده و 28 اکتبر شماره فایل صادر شده. من رشته ام فوق لیسانس شیمی هست و همسرم فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی. امتیازمون بدون انطباق پذیری و بدون زبان فرانسه 60 هست. چند ماهه که فرانسه می خونم البته چون شاغل هستیم خیلی وقت نداریم واسه همین در سطح مبتدی هستیم تا درس 10 کفه کقم خوندیم نمره فرانسه خودم و همسرم را هم 5-5 نوشته بودم. به نظرتون کی به مصاحبه دعوت می شویم؟ من کمی استرس دارم چون فرانسه بلد نیستم.

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم 13 jun فایل نامبرم صادر شده و فعلاً خبری از دعوت به مصاحبه ام نیست من که همه چیز را به سرنوشت سپردم و از این انتظار طولانی بدجوری خستم اگه به یه نتیجه منطقی رسیدید من را هم خبر کنید.ممنون
    سلام
    من هم 2 ژوئن فايل نامبرم صادر شده ولي جمعه هفته پيش يه فكس زدم به سفارت ولي بعد 10 روز هنوز خبري نيست.
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

سلام دوستان
    من نامه دعوت به مصاحبه رو بعد از 1 ماه و ۲۳ روز از تاریخ فایل نامبر با پست گرفتم. با توجه به اینکه رشتم شیمی هست. فکر میکنید کی وققت مصاحبه ام به دستم برسه و کی بهم وقت میدن؟

Senior Member

Cool پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.o نمایش پست ها
    تا جائي كه من ميدونم برق صفر امتيازيه. رشته شما دقيقا چي هست؟
    دوست عزیز من رشته برق 16 امتیاز دارد این که اصلا کاملا مشخص است عنوان رشته من هم
    Circuite assembely & electrical cqble که در صفحه 2 مشاقل مورد نیاز کبک آمده است و 16 امتیاز دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نامه دعوت به مصاحبه رو بعد از 1 ماه و ۲۳ روز از تاریخ فایل نامبر با پست گرفتم. با توجه به اینکه رشتم شیمی هست. فکر میکنید کی وققت مصاحبه ام به دستم برسه و کی بهم وقت میدن؟
    منظورتون این بود که نامه انتظار به مصاحبه رو گرفتید ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

سلام من یه مشکل دارم میشه راهنماییم کنید؟من 11 می (اریبهشت)فایل نامبرم صادر شده 15 اوت من بهشون فکس زدم ولی باز خبری نشد یه ماه پیش یه ایمیل اومد اول فکر کردم زمان مصاحبم اعلام شده ولی نوشت بودند ما فرم مشخصات همسرم( doc) رو ارسال نکردیم راستم می گفتند چون من مین بودم فکر کردیم نیازی نیست و ما سریع براشون فرستادیم اونها گفته بودن نامه من رو 15 اوت دریافت کردن و بارهاخواستن از شماره فکسی که من براشون ارسال کردم با من ارتباط برقرار کنند از من باز شماره فکس خواستن اولا که من شماره فکس شرکت رو نمی تونم بدم چون نامه گم میشه در ثانی مگه نمی تونستند ده ایمیل بزنند الانم خبری از وقت مصاحبه نیست چی کار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita22 نمایش پست ها
    منظورتون این بود که نامه انتظار به مصاحبه رو گرفتید ؟
    بله دقیقا همون نامه انتظار به مصاحبه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    بله دقیقا همون نامه انتظار به مصاحبه؟
    شما با توجه به اينكه ديمند هستيد و اگر نامه انتظار به مصاحبه را گرفتيدبايد نهايتاٌ تا دو ماه ديگر مصاحبه داشته باشيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)