صفحه 7 از 1231 نخستنخست 1234567891011121314151617571075071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

مثل اینکه ژوئنی ها رو یادشون رفته به مصاحبه دعوت کنن.از بچه های ژوئنی کسی چیزی دریافت کرده؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    مثل اینکه ژوئنی ها رو یادشون رفته به مصاحبه دعوت کنن.از بچه های ژوئنی کسی چیزی دریافت کرده؟
    من هم دریافت نکردم، احتمالا چون مصاحبه ما میشه 2011 ایمیل مصاحبه دیرتر میاد تا برنامه ریزی سال جدید انجام بشه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من هم دریافت نکردم، احتمالا چون مصاحبه ما میشه 2011 ایمیل مصاحبه دیرتر میاد تا برنامه ریزی سال جدید انجام بشه
    فكر مي كنم مي خواهند دسامبر بشه و بعد تاريخ مصاحبه ها را اعلام كنندو قطعاٌ مصاحبه ها در 2011 خواهد بود.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    سلام من یه مشکل دارم میشه راهنماییم کنید؟من 11 می (اریبهشت)فایل نامبرم صادر شده 15 اوت من بهشون فکس زدم ولی باز خبری نشد یه ماه پیش یه ایمیل اومد اول فکر کردم زمان مصاحبم اعلام شده ولی نوشت بودند ما فرم مشخصات همسرم( doc) رو ارسال نکردیم راستم می گفتند چون من مین بودم فکر کردیم نیازی نیست و ما سریع براشون فرستادیم اونها گفته بودن نامه من رو 15 اوت دریافت کردن و بارهاخواستن از شماره فکسی که من براشون ارسال کردم با من ارتباط برقرار کنند از من باز شماره فکس خواستن اولا که من شماره فکس شرکت رو نمی تونم بدم چون نامه گم میشه در ثانی مگه نمی تونستند ده ایمیل بزنند الانم خبری از وقت مصاحبه نیست چی کار کنم؟
    خب اگر نمی تونید از طریق فکس دریافت کنید بهشون ایمیل بزنید و بهشون توضیح بدید و email فعالتون رو هم دوباره براشون اعلام کنید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member hadimola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    aeronaticaul engineur

با سلام
    این سیوال یک بار قبلا پرسیدم اما به خاطر استرسی که دارم دوستان با تجربه لطفا جواب بدن زود صادر شدن فایل نامبر برای من به معنی اینکه تاریخ مصاحبه را هم زود میدن؟ اخه تازه درسه 4 کفه هستم
    ارسال مدارک 09/09/2010 دریافت مدارک14/09/2010فایل نامبر 26/09/2010مصاحبه26/01/2011
    فایل نامبر فدرا ل21/02 /2011 مدیکال 28/07/2011 ارسال مديكال 20-08-2011 رسيدن مديكال 22-08-2011شهر من رو به زوال است اما من نه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimola نمایش پست ها
    با سلام
    این سیوال یک بار قبلا پرسیدم اما به خاطر استرسی که دارم دوستان با تجربه لطفا جواب بدن زود صادر شدن فایل نامبر برای من به معنی اینکه تاریخ مصاحبه را هم زود میدن؟ اخه تازه درسه 4 کفه هستم
    بله به خاطر رشتتون که دیماند هست زود دعوت میشین به مصاحبه

Senior Member

لطفا دوستانی که فایل نامبرشون ژوئن بوده اگه خبری از ایمیل مصاحبه شد به همدیگه اطلاع بدیم البته احتمالا خودم جزو اولین نفرات هستم :-)

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

[QUOTE=ashoury;336986]دوست عزیز من رشته برق 16 امتیاز دارد این که اصلا کاملا مشخص است عنوان رشته من هم
    Circuite assembely & electrical cqble که در صفحه 2 مشاقل مورد نیاز کبک آمده است و 16 امتیاز دارد[/Q
    منظور از برق برق کشی و سیم کشی هواپیما هستش نه برق صنعتی یا ساختمان
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Senior Member

سلام. دوستان کسی میدونه دلیل تاخیر اعلام تاریخ مصاحبه های ژوئنی ها چیه؟ اگه دلیلشون برنامه ریزی باشه که انها از همین حالا تا 10 سال بعدشون هم برنامه ریختن و برنامه دارند!
    ویرایش توسط jullien : November 27th, 2010 در ساعت 12:20 PM

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

JULLIENعزیز
    من از دوستی تو همین فروم که آخرین تاریخ مصاحبه رو گرفته که سوال کردم گفت بین فایلش و ایمیل مصاحبش 5 ماه فاصله بوده.یعنی مثلا برای من که 6 تیر هستم، دقیقاً امروز 5 ماه تموم شده.
    احتمالاً مصاحبه ما در ماه فوریه یا اواخر ژانویه برگزار میشه .چون این تعطیلات در برنامه شون تاثیر داره
    ما سال نو رو به فال نیک میگیریم و امیدواریم انرژی تعطیلات به مصاحبه ما هم نفوذ کنه.
    اونها نمیتونن ما رو برای دسامبر دعوت کنن .چون زود تر از موعدشون میشه.بعدش هم که تعطیلن. از حالا هم بگن اول فوریه بیاین به نظرشون زود گفتن. پس ایمیل ما در 20 روز آینده باید بیاد.
    جوابی هم به فکس jm_ jafari ندادند.چاره ای نداریم جز انتظار.
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)