صفحه 9 از 1231 نخستنخست 12345678910111213141516171819591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

من میخوام نامه پیگیری برای دریافت تاریخ مصاحبه برای سفارت ایمیل کنم . فرمت پیگیری که قبلا از فروم برداشتم متن زیره که متاسفانه در پاراگراف اول مشکل داره و اشاره میکنه که " من نامه فایل نامبرم صادر شده ولی هنوز آنرا دریافت نکردم" که اصلا ربطی به پیگیری مصاحبه نداره چون همه ما نامه فایل نامبرو دریافت کردیم، از دوستان با سابقه خواهشمندم لطف کنند متن " فرمت پیگیری تاریخ مصاحبه " رو اینجا به اشتراک بذارن، این هم همون متنی که اشاره کردم :

Téhéran, le A....l 2010
    Monsieur/Madame,
    Bien qu’on m’ait annoncé l envoi de ma lettre «File Number » le ......d......re 20..., je ne l’ai pas encore reçue.
    Je me permets donne de vous demander, si c’est possible, de
    m’envoyer cette lettre ou d’autres documents nécessaire à envoyer
    au bureau concerne, par E-mail
    .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

جدول تعطیلات دفتر کبک در دمشق در سال 2010

http://www.immigration-quebec.gouv.q...cus/reach.html

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa;340464
    تاریخ های تعطیلی سفارت در ماه دسامبر و ژانویه کی هست؟ از کدام قسمت سایت میتونم تعطیلات رو ببینم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    من میخوام نامه پیگیری برای دریافت تاریخ مصاحبه برای سفارت ایمیل کنم . فرمت پیگیری که قبلا از فروم برداشتم متن زیره که متاسفانه در پاراگراف اول مشکل داره و اشاره میکنه که " من نامه فایل نامبرم صادر شده ولی هنوز آنرا دریافت نکردم" که اصلا ربطی به پیگیری مصاحبه نداره چون همه ما نامه فایل نامبرو دریافت کردیم، از دوستان با سابقه خواهشمندم لطف کنند متن " فرمت پیگیری تاریخ مصاحبه " رو اینجا به اشتراک بذارن، این هم همون متنی که اشاره کردم :

Téhéran, le A....l 2010
    Monsieur/Madame,
    Bien qu’on m’ait annoncé l envoi de ma lettre «File Number » le ......d......re 20..., je ne l’ai pas encore reçue.
    Je me permets donne de vous demander, si c’est possible, de
    m’envoyer cette lettre ou d’autres documents nécessaire à envoyer
    au bureau concerne, par E-mail
    .
    Bonjour Madame/Monsieur 10 aout 2010

je n'ai pas reçu un courriel de convier à l'entrevue.
    je voudrais le savoir par fax ou par courriel s'il vous plaît.

Mes coordonnées
    Numero de réf. ind: 1
    Numéro de dossier: 1
    Fax: 1
    Email: 1
    Nom et prénom: 1
    Date de naissance : 1
    Pays / ville de résidence : 1
    Numéro du passeport:1

Cordialement
    من متن فوق را ارسال کردم و جواب هم گرفتم.بجای 1 مشخصات خودتون را بزارید. ضمنا صفحه بندی اش را هم خودتون درست کنید.
    Aramex:10march2010 /// Q.file number:20apr2010
    Interview: 1nov2010 /// F.file number:3nov2010
    Medical:13 aug 2013///delivered: 22 aug 2013
    یک روز خوب پاییزی پایان 1308 روز انتظار.... pass request 8oct2013

Junior Member

سلام
    تاریخ تحویل مدارک من تو دمشق 24/11/2010
    بچه هایی که تو این 2 ماه فرستادن کی فایل نامبر گرفتن؟
    کی تاریخ مصاحبه دارن؟
    تاريخ ارسال مدارك :5/10/2012
    تاريخ مصاحبه: 28/2/2013
    تاريخ دريافت فايل فدرال: 22/8/2013
    تاريخ سابميت مديكال : 28/9/2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsad79 نمایش پست ها
    Bonjour Madame/Monsieur 10 aout 2010

je n'ai pas reçu un courriel de convier à l'entrevue.
    je voudrais le savoir par fax ou par courriel s'il vous plaît.

Cordialement
    من متن فوق را ارسال کردم و جواب هم گرفتم.بجای 1 مشخصات خودتون را بزارید. ضمنا صفحه بندی اش را هم خودتون درست کنید.
    شما با فکس فرستادید یا با ایمیل؟ جوابش چطور اومد ایمیل یا فکس؟ و چقدر طول کشید پاسخ دادن؟

Senior Member

من امروز خبر دار شدم که یکی از دوستانمون که تاریخ هاش مثل ما بوده فایل نامبرش 1 ژوئن صادر شده رشتش هم 6 امتیازی بوده 18 نوامبر رفته مصاحبه من خیلی نگران شدم نکنه پستی نامه زدن گم شده ...

Senior Member

سلام نامه دعوت به مصاحبه ما هم اومد فایل نامبر ما 2 ژوئن و رشته 6 امتیازی بودیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام نامه دعوت به مصاحبه ما هم اومد فایل نامبر ما 2 ژوئن و رشته 6 امتیازی بودیم
    تبریک میگم.
    لطفا" بفرمایید تاریخ مصاحبتون کی هست؟
    موفق باشید
    دریافت مدارک: 15 ژوئن 2010، فایل نامبر: 20 ژوئیه 2010، دریافت نامه: 21 اوت 2010، مصاحبه: 12 آوریل 2011، فایل نامبر فدرال: 13 آوریل 2011، درخواست آپدیت: 15 آوریل 2013، ایمیل مدیکال: 18 سپتامبر 2013 ارسال مدیکال 14 اکتبر 2013 پاس ريكوئست 22 اکتبر 2013

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    من امروز خبر دار شدم که یکی از دوستانمون که تاریخ هاش مثل ما بوده فایل نامبرش 1 ژوئن صادر شده رشتش هم 6 امتیازی بوده 18 نوامبر رفته مصاحبه من خیلی نگران شدم نکنه پستی نامه زدن گم شده ...
    خانوم تبریک عرض می کنم.پس بالاخره شروع کردن.راستی تاریخ مصاحبتون کی هستش؟ممنون

Senior Member

ممنون رامتین جان حالا هروقت قبول شدم تبریک بگید:-) شوخی کردم من هم 9 فوریه مصاحبه ام هست و میشه 4 شنبه حالا موندم که فرداش میتونم مدارک فدرال رو تحویل بدم یا باید صبر کنم تا یکشنبه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)