صفحه 91 از 1231 نخستنخست ... 41818283848586878889909192939495969798991001011411915911091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 12308

موضوع: مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا آپدیت/ مصاحبه (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام دوستان

الان یک خبر خوب توی میلم پیدا کردم. مصاحبه من هم کنسل شد!!!!!!!!!!!23 خرداد مصاحبه داشتم. دیمند بودم و 14 دسامبر مدارکم تحویل شده بود. فکر کنم دوستان منو چشم زدند گفتند چه زود دعوت شدی واسه مصاحبه. امان از چشم شور!!!!!!!!!!! شوخی کردم. اتفاقا بیشتر وقت دارم آماده بشم. تازه ایشالله مصاحبه میریم آنکارا. معلومه که بهتر از دمشقه!!!! جدا از شوخی دوستان نگران نباشید. زندگی همینه. همه چیز حتما سر وقت درستش اتفاق می افته. شاد باشید و امیدوار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط boby2418 نمایش پست ها
    بله تركيه خيلي بهتر از دمشقه، بعد از قبولي تو مصاحبه جايزه خودتون رو دعوت كنيد آنتاليا يا مارماريس
    از شما مدرك زبان هم خواسته بودن؟
    سلام
    نه. از من مدرك زبان نخواسته بودند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng

سلام
    گویا یکی از دوستان امروز مصاحبه داشه!!!کسی می دونه کی بوده؟که بگیم اونجا سوال کنه؟؟

Junior Member

سلام .حالا با این تفاسیر جابجایی سفارت یا تاخیر پرونده ها برای مصاحبه ایا درسته که ما نامه پیگیری زمان مصاحبه بفرستیم؟
    Visa office :ANKARA
    QFN:novembre 2010-CSQctobre 2012-FFN:janvier 2013-inprosses:decembre2013-MEDICAL:10 février 2014

Member ShapourMahaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد

سلام به همه دوستان

این اولین پست منه در applyabroad . برای اولین سوال میخواستم بپرسم ازتون که اگه الان از طریق سایت https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca فرانسه رو تقویت کنیم ,
    آیا بعد از رسیدن به مونترال بازم میتونیم از کلاسهای فرانسه و دریافت مبلغ مربوطه استفاده کنیم یا نه ؟ اصلاً این دو تا به هم ارتباط دارن ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    تاریخ ارسال مدارک:21/06/2010 تاریخ فایل نامبر کبک:22/07/2010 تاریخ مصاحبه:28/03/2011 تاریخ فایل نامبر فدرال:30/03/2011 تاریخ دریافت نامه آپدیت:12/04/2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 29/04/2013 تاریخ دریافت نامه مدیکال از پاریس: 03/10/2013 تاریخ تغییر وضعیت به دسیژن مید: 03/11/2013 تاریخ پاس ریکوئست: 18/11/2013

شما یکی از کارهائی که تو اداره مهاجرت کبک باید انجام بدی مصاحبه برای کلاس زبانه.بله در کبک به هر حال زبان مجبور میشید بخونید دورش هم 6 ترم است با یک ترم اضافه برای نوشتن.حالا یا تمام وقت یا پاره وقت.اینجا هر کاری دوست داشتی بکن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShapourMahaei نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

این اولین پست منه در applyabroad . برای اولین سوال میخواستم بپرسم ازتون که اگه الان از طریق سایت https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca فرانسه رو تقویت کنیم ,
    آیا بعد از رسیدن به مونترال بازم میتونیم از کلاسهای فرانسه و دریافت مبلغ مربوطه استفاده کنیم یا نه ؟ اصلاً این دو تا به هم ارتباط دارن ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

سلام همین الان نامه اومد از دمشق گفتن مصاحبت کنسل شده بنا به مشکلات خارج از دستمون و گفتن تاریخ بعدی رو بهت میگیم من 6 ژوئیه بودم به نظر شما احتمال داره مصاحبم دمشق باشه؟
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام همین الان نامه اومد از دمشق گفتن مصاحبت کنسل شده بنا به مشکلات خارج از دستمون و گفتن تاریخ بعدی رو بهت میگیم من 6 ژوئیه بودم به نظر شما احتمال داره مصاحبم دمشق باشه؟
    خیر دوست عزیز . همه دوستانی که از مصاحبه اومدن میگن اونجا خیلی خلوت بوده و وسایل ها هم جمع شده بوده پس میشه نتیجه گرفت که از دمشق میرن ولی کجا ؟؟؟؟؟؟
    امیوارم مصاحبه ها به زودی در ( آنکارا اگه باشه خیلی خوبه چون هم ترکیه بهتر از سوریه است و هم هزینه هاش از اونجا کمتره ) شروع بشه
    موفق باشید
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

بر خلاف اعلامیه کبک که مصاحبه های jun-jullyکنسل شده. امروز مصاحبه دو تا از دوستان ما که 25 می بود هم لغو شد ...هنوز هیچ خبری از اینکه کجا برگزار خواهد شد نیست.وکیلهائی بودند که ادعا می کنند در ورشو خواهد بود چون کبک هیچ دفتری برای مصاحبه خاور میانه در آنکارا ندارد.و اینکه اینو تو چند تا وبسایت خوندم که پروندههای فدرال را به ورشو فرستادند یا ممکنه مثل چند سال پیش به ابوظبی و لندن هم بفرستند.اما کبک!!!!!با این حال صدور فایل نامبر هم مشخص نیست که آیا متوقف شده یا نه!!

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها
    بر خلاف اعلامیه کبک که مصاحبه های jun-jullyکنسل شده. امروز مصاحبه دو تا از دوستان ما که 25 می بود هم لغو شد ...هنوز هیچ خبری از اینکه کجا برگزار خواهد شد نیست.وکیلهائی بودند که ادعا می کنند در ورشو خواهد بود چون کبک هیچ دفتری برای مصاحبه خاور میانه در آنکارا ندارد.و اینکه اینو تو چند تا وبسایت خوندم که پروندههای فدرال را به ورشو فرستادند یا ممکنه مثل چند سال پیش به ابوظبی و لندن هم بفرستند.اما کبک!!!!!با این حال صدور فایل نامبر هم مشخص نیست که آیا متوقف شده یا نه!!
    ببخشید دوست خوبم، شما نمی دونید مصاحبه ی من کی میفته؟( فایل نامبرم برای اکتبره)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)