صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

موضوع: توصیه نامه از استاد برای مصاحبه در سفارت آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد برای مصاحبه در سفارت آمریکا

می شه یکی بگه اگه rec letter رو استاد برام اسکن و emailکنه و بعدش من پرینت یگیرم و ببرم مشکلی ایجاد می شه ؟
    نه تقریبا همه این کارو می کنن. من و بعضی از دوستان پرینت هم نگرفتیم و eMAIL استاد را fORWARD کردیم به سفارت.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

آخه در این صورت email address استاد هم معلومه می تونن باهاش صحبت کنن، و این برا قبرس درسته. برای باکو که نمی شه براشون قبلا مدارکو بفرستیم، چی؟

Senior Member

آخه در این صورت email address استاد هم معلومه می تونن باهاش صحبت کنن، و این برا قبرس درسته. برای باکو که نمی شه براشون قبلا مدارکو بفرستیم، چی؟
    Ask the professor to indicate his/her address on the top of the letter
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

I would like to know if the recommendation letter that you are talking about is also necessary for Ankara or not. I have interview next week and Ido not have such a thing. you made me nervous. what do you recommend me to do

I would like to know if the recommendation letter that you are talking about is also necessary for Ankara or not. I have interview next week and Ido not have such a thing. you made me nervous. what do you recommend me to do
    Just ask your future supervisor to write you a letter of support and email it to you, print it and take it with yourself just in case it is needed, she/he will probably have template
    it is very simple and easy, and not that important that it seems

this letter of support is not among the requierd documents you must hand over in the interview in Cyprus
    I handed it over to the officer, he did not take a look at all

Junior Member

سلام بچه ها.

من ژوئن ۳۰ در استانبول مصاحبه دارم و اولین باره که الان چشمم خورده به اینکه باید یه توصیه نامه از استاد ببرم. من که فاند ندارم فقط یه استاد بهم گفت حالا بیا اینجا ببینیم چی‌ می‌شه. اگه باید از استادای ایرانی‌ نامه ببرم، شبیه توصیه نامه‌های دانشگاست؟ لطفا زود بگین که تا وقت دارم تهیه کنم.

مرسی‌

Junior Member

سلام
    اصلا نگران نباش از من و هیچ کس دیگه اینو نخواستن. من نمیدونم این چیزا از کجا در میاید یهو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرتون در مورد این توصیه نامه استاد چیه؟؟؟

سلام! من چون قراره TA باشم هنوز استاد پروژه ندارم که ازش recom بگیرم. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

توی نامه معمولا استاد مشخص میکنه که این شخص دسترسی به مسايل و امکانات حساس نخواهد داشت. اگه استاد همچین نامه‌ای بتونه برات بفرسته. حتی ایمیل هم بکنه کافیه.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)