صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 110

موضوع: اعلام امادگی برای همکاری جهت ارتقا ویکی

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : کار تیمی برای بهتر کردن ویکی

درود
    من در مورد هلند نحوه پذيرش گرفتن مشخصات دانشگاههاي مختلف هلند هزينه زندگي در هلند و... اطلاعاتي رو دارم ترجمه و جمع بندي مي كنم كه البته حجمش خيلي زياد مي شه. مشكل كمبود حجم وجود نداره؟(در ويكي)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Champion

خیر مشکل کمبود حجم به هیچ وجه نداریم. البته واضحه که نباید همه‌ی مطالب رو در یک صفحه قرار بدهید و اگر نوشته خیلی طولانی باید به چند صفحه‌ی مختلف بشکنیدش.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

من هم ممکنه بتونم در مورد فیزیک و یا چیزای دیگه یه کارایی بکنم. ولی از اونجا که تا بحال به ویرایش ویکی مشغول نشدم، می خواستم بپرسم که بهتر نیست یه قالب خاص (منظورم تقریبا خاص) برای این کار وجود داشته باشه. یا اینکه هر طور که سلیقه ویرایشگر باشه؟
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

ApplyAbroad Champion

فکر نمی‌کنم بشه یک قالب خاص برای تمام مطالب ویکی درست کرد چون بسیاری از مطالب از نظر محتوایی متفارتند و نمی‌شه براشون قالب یکسانی در نظر گرفت. مثلا مطالبی که در امتحانات نوشته شده، با مطالبی که در مورد کشورها وجود داره تفاوت اساسی داره. اگر شما در مورد رشته‌ها می‌خواهید مطلبی بنویسید خوبه که الگوی خودتون رو مطلب نوشته شده در مورد رشته برق قرار بدهید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

با توجه به اینکه آخرین پست این تاپیک برای حدود ۲ سال پیش است، میخواهم بدانم که آیا همچنان امکان مشارکت در تکمیل بخش ویکی وجود دارد یا ظرفیت گروه مربوطه تکمیل شده است؟ من در مورد ویزای امریکا، انتخاب دانشگاه، گرفتن کمک هزینه، اطلاعات زندگی، کار و اقامت در امریکا میتوانم در تکمیل ویکی کمک کنم. ضمنا اگر امکان دارد، فونت فرم را به تاهوما یا آریال تبدیل کنید چون فونت فعلی بسیار ریز، ناخوانا و آزاردهنده است!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    با توجه به اینکه آخرین پست این تاپیک برای حدود ۲ سال پیش است، میخواهم بدانم که آیا همچنان امکان مشارکت در تکمیل بخش ویکی وجود دارد یا ظرفیت گروه مربوطه تکمیل شده است؟ من در مورد ویزای امریکا، انتخاب دانشگاه، گرفتن کمک هزینه، اطلاعات زندگی، کار و اقامت در امریکا میتوانم در تکمیل ویکی کمک کنم. ضمنا اگر امکان دارد، فونت فرم را به تاهوما یا آریال تبدیل کنید چون فونت فعلی بسیار ریز، ناخوانا و آزاردهنده است!
    سلام دوست قدیمی
    چرا که نه ما خیلی هم از کمک های شما دوستان با سابقه با جوابهای منطقی وکامل استقبال میکنیم. در ضمن لقب خاص خودش هم به دوستانی که ویکی تکمیل میکنند داده میشود. البته نمیدونم الان این کارو انجام میدهیم یانه. بابک جان؟
    What Goes Around...Comes Around

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی
    چرا که نه ما خیلی هم از کمک های شما دوستان با سابقه با جوابهای منطقی وکامل استقبال میکنیم. در ضمن لقب خاص خودش هم به دوستانی که ویکی تکمیل میکنند داده میشود. البته نمیدونم الان این کارو انجام میدهیم یانه. بابک جان؟
    سلام بهرنگ جان:
    ممنون از لطفت. خوب پس بسم اله! من چجوری چه قسمتی را میتونم تکمیل کنم؟
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

بهرنگ جان من برای سوئد یک سری فایل آماده کرده بودم که تو فروم هم قرار داده ام.فکر می کنم قابلیت اینو داره که به بخش ویکی سوئد هم اضافه بشه مطالبم.البته راجع به روند ویزای کار و سیتیزن شدن در سوئد هست.اگه خواستید هماهنگ کنیم که اونا هم اضافه بشه.
    I am not in this site anymore.Alireza

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

To She and Ali
    it sounds good to us, there are some topics to give you a hand .

Go for it!

http://www.applyabroad.org/forum/sho...F%D9%8A%D8%AF-!!

Tnx
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion

ممنون از بهرنگ برای توضیحات. همون طور که بهرنگ گفته ما به شدت از تکمیل ویکی استقبال می‌کنیم و عنوان افتخاری ApplyAbroad Editor باز هم به کسانی که کمک موثر و قابل توجهی در تکمیل ویکی بکنند داده می‌شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)