صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 110

موضوع: اعلام امادگی برای همکاری جهت ارتقا ویکی

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

پیش فرض پاسخ : کار تیمی برای بهتر کردن ویکی

دوستان من یه پیشنهادی برای بخش امتحانات دارم.
    نظرتون چیه در مورد طریقه ی ثبت نام در هر امتحان هم در ابتدای بخش مربوطه(ثبت نام در ETS و تهیه ی وچر یا انواع دیگر پرداخت، ثبت نام حضوری و آنلاین و ..) و همچنین در مورد لغو امتحان اضافه بشه؟ میدونم این موضوعات ساده به نطر میرسه ولی در بخش تافل بارها این سوال پرسیده شده و بنظرم با اضافه کردن این مطالب این بخش جامع تر میشه. اگر موافق هستین من میتونم این مطالبُ تهیه و اضافه کنم ..

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

خیلی ممنون مژده عزیز

پربارتر کردن "ویکی" بنظر من خیلی هم می تونه به بچه ها کمک کنه. با وجود اینکه اطلاعات به ظاهر ساده رو هم در بر داشته باشه.

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

دوستان خوبم
    همونطور که احتمالا اطلاع دارید لیست دانشگاه‌های مورد تأئید وزارت علوم در ماه‌های اخیر به روز شده و مهم‌ترین تغییری که در آن ایجاد شده اضافه شدن دانشگاه‌های غیر معتبر به آن لیست می‌باشد.از اونجایی که ما در ویکی از این سایت استفاده می‌کنیم لازمه که در ویکی این اطلاعات رو وارد کنیم.من به شخص این کارو شروع کردم و برخی کشور هارو به روز کردم ولی‌ با توجه به تعداد نسبتا زیاد کشور‌ها و همینطور وقت کم احتیاج به کمک دارم.از کاربرانی که وقت کافی‌ دارند خواهش می‌کنم با توجه به این لینک در به روز کردن ویکی همکاری نمایند.
    با تشکر
    http://www.msrt.ir/sites/grad_dept/book.aspx
    Some dance to remember, some dance to forget

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

به نظرمن اگه به موضوعات اصلی یه لینک برای ویکی اون اضافه بشه ویکی بیشتر مورد استفاده قرار می گیره و به این ترتیب کاملتر میشه. مثلا من وقتی 67 صفحه مربوط به ویزای فرانسه رو می خوندم یه لینکی از ویکی دم دستم بود مراحل امسال رو بهش اضافه می کردم. اینطوری طبقه بندی ویکی هم بهتر میشه. مثلا الان کلیه مسائل یه کشور تو یه لینک هست که باعث می شه کاربرا خیلی رغبت به ویرایش اون نداشته باشن.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعلام امادگی برای همکاری جهت ارتقا ویکی

دوستان عزيزي كه مايل به كمك در اين زمينه هستيد لطفا هر قسمت كه آماده شد به من اطلاع بديد كه از نظر ويرايشي و نگارشي چك كنم و مرتبش كنم كه ويكي از اين لحاظ تقريبا يكدست باشه. يك مثال خوب از يك نوشته منظم در ويكي، ويكي مربوط به مهاجرت كبك و ويكي مهاجرت از طريق نيروهاي ماهر هست كه بسيار مرتب و مفيد نوشته شده و دوستان عزيز ميتونند از نظر نحوه نگارش، لينك گذاري، تقسيم بخش ها و ... ازش الگوبرداري كنند.

لطفا در نوشتن ويكي به نكات زير حتما دقت بشه:
    1- از صحت مطالب نوشته شده اطمينان داشته باشيد.
    2- در صورتي كه مطلب نوشته شده در ويكي چكيده اي از مطالب موجود در فروم هست، حتما به مدير انجمن مربوطه اطلاع بديد و با ايشون هماهنگ كنيد تا دوباره كاري نشه و مدير مربوطه بتونه حجم تاپيك مربوطه رو، با مرور و با تكميل ويكي كاهش بده.
    3- در صورتي كه مطلب نوشته شده، از سايت ديگري مانند ويكي پديا بهره برده، حتما به عنوان منبع ذكر بشه.
    4- در جمله بندي و رعايت قوائد نوشتاري حتي الامكان دقت كافي شده باشه كه نياز به ويرايش كمتري داشته باشه.

ممنون
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

سلام

من براي بخش آمريكا مخصوصا ويزا كه تقريبا ناقصه اعلام آمادگي مي كنم.
    شاد باشيد
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

من فعلا بخش نحوه مقاله دادن و بطور کلی تحقیقات در علوم پزشکی را بعهده می گیرم ، البته به همکاری دو کاربر که قبلا مدیر بودند نیاز دارم، اگر از طرف مدیران ارشد و حتی جناب بابک وسایر ادمین ها دعوت به همکاری شوند بنظرم تمایل بیشتری نشان خواهند داد تا از طرف مدیر فعلی انجمن که اینجانب باشم.

مرسی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنونم کریم جان
    اگر شخص خاصی مد نظرتون هست به من با پ خ اطلاع بدهید ببینم مایل به همکاری هستند یا خیر

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

همونطور که همه دوستان اطلاع دارند قوانين مهاجرت فدرال به کانادا از 26 ژوئن امسال عوض شده و ويکي مهاجرت فدرال اطلاعاتش خيلي قديمي شده، من با کسب اجازه از فراز عزيز از يک سري از قديمي ها خواستم که کمک کنن و نظر بدن و همينطور يکي دو تا پست عمومي براي فراخوان اصلاحات زدم. از ديروز فقط و فقط پيغام هاي خصوصي که درخواست قراردادن اطلاعاتشون در جدول مهاجرت هست بدستم رسيده اميدوارم که مثلاً ظرف مدت يک هفته يک چيزهاي مفيدي گيرم بياد و خودم بشينم مرتبش کنم و يکپارچه بشه بعد هم طبق دستور زري عزيز براي بازنگري نهايي به ايشون تحويل بدم. البته اين مربوط مي شه به مهاجرت فدرال بقيه موارد ويکي کانادا براي من آشنا نيست و نمي دونم باهاش بايد چکار کرد.

در مورد جدول مقايسه هاي مهاجرين به روش فدرال که بالاي ويکي قرار داره قبلاً يکي از بچه هاي فروم به اسم Rady زحمت به روز رسانيش رو مي کشيد که مدت هاست به فروم سر نمي زنه و فکر کنم ديگه از اين کار خسته شده، در باره اين موضوع 5-6 ماه پيش هم يک پست پيشنهادي داده بودم که اگه کسي برنامه نويسي تحت وب مي دنه بهتره يک برنامه اي چيزي باشه که خود دوستان بتونن مثلاً توي چند تا جاي خالي اطلاعات خودشون رو بنويسند و خود برنامه نمودار رو رسم کنه که فعلاً خبري نيست از جواب و واقعاً اصلاح اين قسمت از دست من بر نمياد.

باز هم هر جوري مديران و سروران دستور بدن عمل خواهد شد.

متشکرم
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شهاب جان شما خودتان شروع به نوشتن بخش فدرال بکنید.اون بخش خود به تنهایی بسیار مهم است و نیازمند اطلاعات فراوان
    ما برای بقیه بخش ها از اعضای قدیمی کانادا استفاده خواهیم کرد
    ممنونم بابت زحماتتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)