صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 110

موضوع: اعلام امادگی برای همکاری جهت ارتقا ویکی

پیش فرض پاسخ : اعلام امادگی برای همکاری جهت ارتقا ویکی

من هم می توانم در بخش کامپیوتر و مهاجرت به کانادا بروزرسانی کنم
    تاریخ ارسال مدارک: 11 اگوست 2010 ....... تاریخ دریافت مدارک در سفارت: 15 اگوست 2010
    Numéro du dossier= 3 oct 2010
    Interview=؟

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    مباحث مربوط به کشور استرالیا را تا حد توانم ویرایش میکنم.

از دوستان دیگری که در مورد ادامه تحصیل در مقطع PhD و گرفتن اسکالرشیپ، اطلاعات مفیدی دارند و یا این مراحل را طی کرده اند خواهشمندم در زمینه نوشتن ویکی هراندازه که در توانشان است(حتی یک خط) به من کمک کنند.
    اگر چنانچه در توانتان نیست که ویکی را ویرایش کنید، متنتان را برای من بفرستید تا بنام شما در ویکی قرار دهم.
    ممنونم.
    بنظر من اگر بهرام بتونه ویکی مهاجرت به استرالیا را مثل مهاجرت به کانادابا کمک سایر علاقمندان تشکیل بده کاری بس ماندگار وارزشمند کرده که ازش یادگار باقی می مونه فروم مهاجرت به استرالیایی که معرفی شده گنگه و هرگز هرگز جای خالی AAرا دراین زمینه پر نمی کنه!
    ویرایش توسط فراز : December 6th, 2010 در ساعت 01:30 PM دلیل: درخواست کاربر
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بنظر من اگر مازیار بتونه ویکی مهاجرت به استرالیا را مثل مهاجرت به کانادابا کمک سایر علاقمندان تشکیل بده کاری بس ماندگار وارزشمند کرده که ازش یادگار باقی می مونه فروم مهاجرت به استرالیایی که معرفی شده گنگه و هرگز هرگز جای خالی AAرا دراین زمینه پر نمی کنه!
    جا داره از یادآوری و توجه شما تشکر ویژه کنم محمد جان.
    اطلاعات من در این زمینه چندان کامل نیست. ولی سعی میکنم در زمان مناسب با مراجعه به منابع مختلف، این اطلاعات را گردآوری کنم و در ویکی قرار دهم.
    از سایر دوستان هم خواهش میکنم اگر در این زمینه هر اطلاعات یا منبعی را سراغ دارند با من شیر کنند تا در ویکی قرار دهم.

راستی اگر مخاطب شما من بودم، باید بگم اسم من بهرام هستش.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

بهرام جان

براي مهاجرت به استراليا خيلي جاها اطلاعات هستش، به نظر من يکي از بهترين سايت ها : http://www.skyofaustralia.com/smf/ هستش که خيلي اطلاعات مفيدي توش مي شه پيدا کرد. مسلماً مثل AA نيست و نظم و سامان دهيش هم مشکل داره ولي لابلاي اون همه پست مي شه چيزاي خوبي پيدا کرد.

اميدوارم خدا عمر با عزت عطا کنه بتوني بري هزاران صفحه رو مرور کني. قصه از نو !
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

خیلی ممنون شهاب جان،
    سایت خیلی جالبیه،
    ولی 1سوال اینجا مطرحه. از آنجاییکه تمامی اطلاعات در این سایت، در غالب پست ارسال شده کاربران این سایت هستش، برای کپی کردن متن نوشته ها، باید بهشون پیغام بزنم و اجازه بگیرم؟ یا اینکه لازم نیست؟
    (ببخشید اگه لازمه سوالمو منتقل کنید)
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

سردار بهرام سپهسالار

تمام نوشته هايي که توي اينترنت پيدا مي شه هر کدومشون بالاخره از يک جايي اومده و اکثراً ترجمه از سايت هاي انگليسي هستش. مثلاً مطالبي که توي ويکي مهاجرت فدرال تغيير دادم از ترکيب، اصلاح و اتخاذ چندين سايت و بخشيش هم ترجمه مستقيم مطالب درج شده در CIC بودش. آخر سر هم مراجع رو آوردم که حق کپي رايت رو رعايت کرده باشم. ولي مطمئن باشيد توي ايران کسي فعلاً معني درست حق کپي رايت رو توي هيچ زمينه اي درست رعايت نمي کنه، از پايان نامه هاي دانشجويي گرفته تا فيلم، موزيک، مقاله علمي، اختراع و حتي دست نوشته هاي پراکنده اينترنتي !

اين جا محل درستي براي باز کردن اين بحث نيست ولي از ديد من اگر شما مطالبي از اون سايت برداشت کرديد مي تونيد در پايان يک اشاره کلي به مرجع کنيد. در ضمن بهترين محل تطبيق و کنترل مطالب درج شده هم مشابه کانادا سايت رسمي مهاجرت استرالياست :

http://www.immi.gov.au/

اميدوارم تونسته باشم به اندازه يک اپسيلون کمک کرده باشم.

موفق و مويد باشي بهرام خوبم
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

آیا میشه در ویکی بخش آلمان تجربه ( تایید بخش مدارک در سفارت ) را قرار داد .

تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    ممنون از حرکت خوب و جالب شما. نیازی به معرفی سایت و فروم دیگه ای نبود. چون فعلا هیچ فرومی با AA نمیتونه برابری کنه!
    به نظر من توجه کنید که مطلب از خودتون باشه (با حفظ قانون کپی رایت) و در ویکی قرار دهید.
    موفق باشید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post370409
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام

1. بخش آلمان: پذیرش بوس!
    2. بخش ترجمه و خرید مدارک
    ممنون از اینکه پست من رو خوندید!

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام بزرگواران گرامی
    من از ابتدای پروسه ی اپلای کردن (از مرحله نیت) یه فایلی تهیه کردم که تمام کارهایی که انجام دادم فلوچارت وار توش نوشتم و هر نکته ای به ذهنم رسیده توش کامنت گداشتم، حتی برخی محلهای مهم رو براش لینک نقشه گداشتم با جناب atabak_aut عزیز صحبت کردم فرمودند شاید در بخش های ویکی یشه ازش استفاده کرد. ایده ی اولیه مشخص کردن روال ها، زمان بری هرکدوم و محل هایی که باید مراجعه بشه بوده البته به صورت یکجا که بشه برآورد زمانی کرد و ... تصور ینده این هست که میتونه به برنامه ریزی دوستان کمک بکنه
    اگر دوستان لطف کنن راهنمایی کنن چطور میشه همچین چیزی رو تو فروم جا داد متشکر میشم
    فایل رو میتونبد از اینجا دریافت کنید. (جهت اطلاع دوستانی که با Microsoft visio آشنایی ندارن میتونم PDFش هم بکنم ولی یکو زمان میبره)
    (البته از مراحل کلی ویزا و بلیط مونده که انجام ندادم که بش اضافه کنم)

با بهترین آرزوها برای همه
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)