صفحه 15 از 53 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 529

موضوع: راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi136 نمایش پست ها
    واقعا ممنون از راهنمایی تون.
    سوال اولم اینه که آیا لیسانس رشته برق و صنایع یا ام بی ای واسه اونا فرقی ندارند؟ گویا رشته شما به اونا نزدیکتره.
    دوم این که ای دانشگها که میگید رنکشون خیلی خوب نیست معمولا چه نمره زبانهایی میخوان؟
    منتظر جوابتون هستم.
    خواهش می کنم

1- کلا رشته های مهندسی بهشون این سیگنال رو می ده که ریاضی طرف خوبه...منتها در مورد خود من ازم سوال کردن که تو ام.بی.ای سیلابس درسیم واسه درسای اقتصاد خرد و کلان چی بوده. از این نظر مهمه که ظاهرا درس هایی با عناوین مرتبط با اقتصاد داشته باشین تو کارنامه

2- نمره های زبانشون در حد همونیه که دانشگاه می خواد. واسه تافل پی.بی.تی می دونم که اکثرا 550 می خوان من خودم با 587 پذیرش گرفتم دو سال پیش تو مقطع مسترز
    ...If you're not part of the solution, you're part of the problem

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mfari نمایش پست ها
    1 قاعده کلی برای پذیرش دکترا تو اکثر دانشگاههای آمریکا که من دیدم اینه که میگن اگه فوق لیسانس رو از دانشگاه آمریکایی نگرفتی ، حداقل 1سال دروس جبرانی بگذرونی ...
    یکی از دوستان من فوقش رو اقتصاد شریف خونده بود و بعدش هم مستقیم دکترا رفت تگزاس صحبتی از دروس جبرانی نکردن...
    ویرایش توسط Olympia : March 28th, 2013 در ساعت 10:13 AM
    ...If you're not part of the solution, you're part of the problem

Junior Member

همونطور که نوشتم اکثر دانشگاههای آمریکا نه همشون . در ضمن این اتفاق که مستقیم رفته واسه دکترا 2 حالت بیشتر نداره :1-به خاطر شریفی بودن بوده . 2-این دانشگاه از اون اقلیت هستش ...

فایل جدید حامد قدوسی
    جهت یافتن مقاله و حتی کمک جهت نوشتن تز
    چون در اقتصاد و مدیریت مالی، یافتن موضوع شناخت شاخه ها اساتید مهم است حتی جهت پذیرش نیاز به شناخت حیطه های موضوعات جدید می باشد.
    پیشنهاد می کنم بچه ها همه این فایل رو بخونن
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali12345 نمایش پست ها
    یکی از دوستان من فوقش رو اقتصاد شریف خونده بود و بعدش هم مستقیم دکترا رفت تگزاس صحبتی از دروس جبرانی نکردن...
    بله درسته چون چیزی از قبل انجام نشده بود که بخواد الان جبران بشه،بعضی دوره های مستر مثل مدرسه تحصیلات تکمیلی اقتصاد بارسلونا دروس عینا مشابه دوره دکتراست(در واقع کلاس ها از دانشجوهای مستر و دکترا تشکیل میشه)این چیزی نیست که تو شریف اتفاق بیافته اگرچه که سطح دشواری فوق شریف از تمامی دانشگاههای ایران به طرز چشمگیری فاصله داره

Junior Member

سلام
    نمیدونم اینجا میتونم سوالم رو بگم یا نه؟
    من لیسانس اقتصاد دانشگاه دولتی دارم با معدل 15 و فوق لیسانس با معدل 16.5! به نظرتون می تونم یکی از همین دانشگاه ها برای مستر پذیرش با فاند بگیرم یا یه دانشگاه اروپایی و بعد برای دکترا اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vartasepid نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس اقتصاد دانشگاه دولتی دارم با معدل 15 و فوق لیسانس با معدل 16.5! به نظرتون می تونم یکی از همین دانشگاه ها برای مستر پذیرش با فاند بگیرم یا یه دانشگاه اروپایی و بعد برای دکترا اقدام کنم؟
    کلا فاند برای مستر خیلی کم هست
    شاید بتونی بری دانشگاه اروپایی هزینه تحصیل ندی اگر به زبان خودشون درس بخونی اما فاند خیلی کم و رقابتی است برای مستر
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member

سلام
    من با وضعیت شما دانشجو کم دیدم که دنبال مستر باشه چون خودم عقیده دارم کاری که شما می کنید احتمالا به نتیجه بهتری ختم میشه تا زمانی که هدفتون دکترا باشه...به هرحال نکته مهم در مورد شما محل تحصیلتون در لیسانس و فوق،نمره زبان و GRE و ریزنمراتتون هست اما فکر می کنم اگه نمرات زبان و GRE خوبی بگیرید برای دوره های MPhil انگلستان(غیر از LSE،Oxbridge،WarwickوUCL) می تونید شانس داشته باشید جاهایی مثل Nottingham Bath Bristol Manchester St.Andrew Edinburgh Glasgow Essex Southampton این امکان وجود داره که بتونید از چندتاشون پذیرش همراه با کمک هزینه دریافت کنید.بیشتر دانشگاه های استرالیا هم شرایط مشابهی دارن بعد از این دو کشور می تونید اروپا رو هم چک کنید.

Junior Member

مرسی از جوابتون، اینقدر که فاند مستر اون هم توی انگلستان دیدم جای دیگه ندیدم...لیسانسم رو سراسری شهرستان بودم و ارشد رو علوم و تحقیقات،راستش من تازه شروع کردم میخواستم بدونم برای فاند گرفتن از استادای اروپایی هم باید از قبل اوکی رو گرفت؟راستی پارسال هم به دکترای آزاد قبول شدم که توی رزومه آوردم نمب دونم مفید هست یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

مرسی از جوابتون، اینقدر که فاند مستر اون هم توی انگلستان دیدم جای دیگه ندیدم...لیسانسم رو سراسری شهرستان بودم و ارشد رو علوم و تحقیقات،راستش من تازه شروع کردم میخواستم بدونم برای فاند گرفتن از استادای اروپایی هم باید از قبل اوکی رو گرفت؟راستی پارسال هم به دکترای آزاد قبول شدم که توی رزومه آوردم نمب دونم مفید هست یا نه؟
    سلام

بنظر من با شرایط شما بسیار بعید هست بورس مستر بگیرید با این توجه که معدل لیسانس و فوق شما متاسفانه کم هست. من فوقم 17 هست و 18 مقاله انگلیسی دارم متاسفانه از چندین دانشگاه انگلیس فقط پذیرش دکتری اقتصاد گرفتم ایلتس هم نمره 6.5 دارم
    ویرایش توسط Olympia : April 14th, 2013 در ساعت 07:56 PM دلیل: ویرایش پست به درخواست کاربر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)