صفحه 36 از 53 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 529

موضوع: راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

مرسی از نظرت کاوه جان...پیگیر نمره زبان و جی ار ای هستم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها توصیه میکنم برای دانشگاههایی مثل Georgia state یا Florida state اپلای کنید اگر آمریکا اپلای میکنید و انتظار فاند دارید. بعلاوه دانشگاههایی نظیر سونی آلبانی، کلارمونت، سونی بوفالو هم شانس پذیرش با نمره GRE کم، بالا هستش ولی امید فاند نداشته باشید. تو کانادا هم کلگری و کونکوردیا. گرچه حتی شاید GRE بالا هم نذاره از دانشگاههای متوسط و خوب پذیرش بگیرید. علتش بنظرم اینه که خود آمریکاییها بیشتر اقتصاد میخونن و جای شما رو میگیرن.
    من با رزومه ای که داشتم جاهایی که اقتصاد اپلای کردم ریجکت شدم! مطمئنم که فقط فقط فقط فقط نمره متوسط GRE عامل ریجکتم شد.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member Gclub آواتار ها

*
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها توصیه میکنم برای دانشگاههایی مثل Georgia state یا Florida state اپلای کنید اگر آمریکا اپلای میکنید و انتظار فاند دارید. بعلاوه دانشگاههایی نظیر سونی آلبانی، کلارمونت، سونی بوفالو هم شانس پذیرش با نمره GRE کم، بالا هستش ولی امید فاند نداشته باشید. تو کانادا هم کلگری و کونکوردیا. گرچه حتی شاید GRE بالا هم نذاره از دانشگاههای متوسط و خوب پذیرش بگیرید. علتش بنظرم اینه که خود آمریکاییها بیشتر اقتصاد میخونن و جای شما رو میگیرن.
    من با رزومه ای که داشتم جاهایی که اقتصاد اپلای کردم ریجکت شدم! مطمئنم که فقط فقط فقط فقط نمره متوسط GRE عامل ریجکتم شد.
    اصولا توی آمریکا رشته اقتصاد کمتر طرفدار داره و کمتر پذیرش گرفتنش رقابتیه
    ردیجکتی شما به جی آر ایی ربطی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط hog نمایش پست ها
    سلام

با رزومه من شانس گرفتن پذیرش با کمک هزینه تحصیلی نه صرفا فول فاند,به نظرتون تا چه اندازه هست؟برای دکتری رشته اقتصاد یا فاینانس ترجیحم کانادا هستش

کارشناسی اقتصاد بازرگانی تهران جنوب_معدل16.32_دو ترم ممتازی دانشگاه_اتمام تحصیل در 7 ترم تحصیلی

کارشناسی ارشد توسعه اقتصادی و برنامه ریزی علوم تحقیقات_در حال تحصیل_احتمال زیاد معدل بالای 16

2 ترم حل تمرین درس اقتصاد کلان1 دانشگاه ازاد تهران جنوب..

زبان ایلتس 6.5

دو تا کار تحقیقی دارم که ای اس ای نیست فکرم نکنم بشه ای اس ای کردش...

مرسی که وقت میزارید
    رزومه اتون برای دکترای فاینانس اقتصاد اصلا خوب نیست برای اقتصاد هم شانستون خیلی کمه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :علوم اقتصادی-مدیریت مالی -3.67/4-17.15/20
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علامه طباطبایی -مدیریت مالی (اموزش محور- بی پایان نامه- رتبه 120 مدیریت مالی)-3.39/4- 15.92/20
    تعداد مقالات :1 سابمیتی به ژورنال با ایمپکت 1.6 با احتمال پذیرش بالا(تک نویسنده)
    سابقه کار: 3 سال مشاور سرمایه گذاری خصوصی در بورس تهران
    نمره زبان انگلیسی: تافل 94= R26/L24/S22/w22
    نمره (400)AW3/ GRE= Q159(750)/ V146
    24 سالم هست

گرایش اقتصاد مالی/بانکداری رو مد نظر دارم.
    کاملا از رزومه اتون واضحه که برای دکترای فاینانس و اقتصاد شانسی ندارید...
    توی فاینانس حتما چیمت 700 میخوان تا کلا با مرحله بررسی مدارکتون برسه
    توی اقتصاد باید REAL ANALYSIS پیشرفته بلد باشین... والا کلا کتاب MS COLLELرو نمیتونید بخونید...
    موفق دباشید

Junior Member

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد هستم که قصد پذیرش برای ژانویه امسال رو دارم. هنوز امتحان تافل و GRE رو ندادم و ولی دارم آماده میشم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید:
    1. من مدرک کارشناسیمو از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد رو از دانشگاه اقتصاد شریف گرفتم ولی متاسفانه معدل خوبی ندارم معدل کلم در هر دو وانشگاه در حدود 15.7 هست، سوالم اینه که چقدر معدل در گرفتن پذیرش موثره؟ و آیا من می تونم با نمره ی بالای تافل و GRE معدلم رو جبران کنم؟
    2. در مورد گرفتن ریکام از استادهاست، کلا چه تعداد ریکام لازمه؟ و آیا باید از استادایی ریکام بگیریم که باهاشون درس داشتیم؟
    3. من الویتم دانشگاه های آمریکا است، برای چه تعداد دانشگاه اپلای کنم خوبه؟
    4. وقتی همه ی مدارکم آماده شد با دانشگاه ها و استادا ارتباط برقرار کنم یا از الان شروع کنم به قولی براشون میل بزنم؟
    5. من هیچ مقاله ای ندارم ولی چند همکاری پژوهشی با استادای دانشگاه شریف داشتم ، می تونه اثر مثبت بزاره؟
    خیلی ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ati88 نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد هستم که قصد پذیرش برای ژانویه امسال رو دارم. هنوز امتحان تافل و GRE رو ندادم و ولی دارم آماده میشم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید:
    1. من مدرک کارشناسیمو از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد رو از دانشگاه اقتصاد شریف گرفتم ولی متاسفانه معدل خوبی ندارم معدل کلم در هر دو وانشگاه در حدود 15.7 هست، سوالم اینه که چقدر معدل در گرفتن پذیرش موثره؟ و آیا من می تونم با نمره ی بالای تافل و GRE معدلم رو جبران کنم؟
    2. در مورد گرفتن ریکام از استادهاست، کلا چه تعداد ریکام لازمه؟ و آیا باید از استادایی ریکام بگیریم که باهاشون درس داشتیم؟
    3. من الویتم دانشگاه های آمریکا است، برای چه تعداد دانشگاه اپلای کنم خوبه؟
    4. وقتی همه ی مدارکم آماده شد با دانشگاه ها و استادا ارتباط برقرار کنم یا از الان شروع کنم به قولی براشون میل بزنم؟
    5. من هیچ مقاله ای ندارم ولی چند همکاری پژوهشی با استادای دانشگاه شریف داشتم ، می تونه اثر مثبت بزاره؟
    خیلی ممنون
    ۱. بیشتر از معدل نمرات درس‌های ریاضی، آمار، سنجی و بعد درس‌های خرد و کلان اهمیت داره و اینکه خرد ارشد از چه کتابی گفته می‌شده.
    ۲. معمولا ۲ تا ۳ برای هر دانشگاه. از اساتیدی بگیرید که بشناسنتون و کسایی که حدس می‌زنید براتون ریکام خوب می‌نویسن.
    ۳. هر چی بیشتر بهتر؛ اما بهتره کاملا هدفمند این کار رو انجام بدید. از ۲۰ دانشگاه اول جایی درخواست نفرستید (شانسی ندارید) و بقیه دانشگاه‌ها هم جاهایی رو انتخاب کنید که قبلاً ایرانی‌ها تونسته باشن پذیرش بگیرن.
    ۴. ایمیل فرستادن و حتی گرفتن تایید ضمنی اساتید هیچ تضمینی ایجاد نمی‌کنه. بهتره صرفا بررسی کنید هر دانشگاهی در چه رشته‌ای قوی‌تر هست و در SOP ذکر کنید که علایق‌تون با زمینه کاری دانشگاه تناسب داره.
    ۵. مقاله هیچ تاثیری نداره.
    به طور کلی حدس می‌زنم جایی مثل ویرجیناتک، هیوستون، جورجیا و فلوریدای جنوبی شانس داشته باشید.

دوستان عزیز سلام. یه راهنمایی از دوستانی که مطلع هستن می خاستم، ممنون میشم پاسخ بدید. من ارشد مهندسی دارم. قصد دارم فیلدم رو عوض کنم و وارد اقتصاد یا فایننس بشم. ممکنه پروسه رو برام بگید؟ اینکه از کجا باید شروع کنم و چه ملاک هایی رو باید داشته باشم برای گرفتن ادمیشن. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط aryan2020 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر ازدانشگاه شهرستان سراسری با معدل 13.5 ارشد اقتصاد پیام نورمشهد 16.5
    نمره تافل 98
    میخوام gre هم امتحان بدم البته میخوام تو این مدت سربازیم رو رزومه ام کار کنم بتونم مقاله isi بدم توی دوران لیسانس نمرات ریاضیم خیلی خوب بوده
    ریاضی 1و2 16
    معادلات دیفرانسیل 20
    ریاضی مهندسی 16.5
    امار 19.5
    سیگنال وسیستم 15 توارشد اقتصاد نمراتم ریاضی 17.5 اقتصاد سنجی 16.5
    اگه بتونم 1مقاله isi , نمره gre بالا بگیرم میشه بگید تو کدوم یک از دانشگاه های زیر شانس فول فاند دارم؟؟
    میخوام واسه دکترای امریکا یا کانادا 2017 اقدام کنم؟(فول فاند)
    uiuc
    virginia uni
    davis
    southern california
    texas at austin
    indiana bloomigston
    purude uni
    irvin california
    vanderbilt
    simon fraser
    ottawa
    santa barba california
    texas a&m uni
    wisconsin-madison

از بین این ها تنها SFU و Ottawa

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

fh
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdietemadi نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. یه راهنمایی از دوستانی که مطلع هستن می خاستم، ممنون میشم پاسخ بدید. من ارشد مهندسی دارم. قصد دارم فیلدم رو عوض کنم و وارد اقتصاد یا فایننس بشم. ممکنه پروسه رو برام بگید؟ اینکه از کجا باید شروع کنم و چه ملاک هایی رو باید داشته باشم برای گرفتن ادمیشن. ممنون
    هستن دانشکده هایی که از مهندسی هم پذیرش بدن...
    دنبال این ها بگردید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)