صفحه 6 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 529

موضوع: راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

دوستان میشه با داشتن مستر از یه رشته بینا بینی (که مثلاً 7-9 درس مدیریت رو پاس کرده و بقیش چیز دیگس) برای دکتری در مدیریت اقدام کرد؟
    ببخشی عزیزان . ممکنه سوال بالا رو که در نقل قول اوردم واسه اقتصاد هم جواب بدین؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی اقتصاد بازرگانی هستم در تهران مرکز و یک ترم دیگه درسم تمام میشود
    من خیلی دوست دارم که رشته اقتصاد مهندسی رو دنبال کنم و در این مورد 2 سوال از دوستان عزیزم دارم
    1-آیا اقتصاد مهندسی در مقطع ارشد میباشد؟
    2-اگر اقتصاد مهندسی در مقطع دکترا تدریس میشود من در ارشد چه گرایشی را دنبال کنم بهتره که بتوانم در دکترا اقتصاد مهندسی را بخوانم؟
    (در ضمن من میخواهم که مقطع ارشد را نیز در ایران ادامه دهم)

پیشاپیش از پاسختان سپاسگذارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس صنایع

سلام دوستان. من لیسانس برق کنترل با معدل 12.5 و فوق لیسانس مهندسی سیستمهای اقتصادی با معدل 15.2 دارم.آیلتس آکادمیک هم 7.5 دارم.به نظر شما برای اقتصاد اقدام کنم یا business?و کدوم کشورها؟

Junior Member

سلام بچه ها.
    من با معدل 14.15 تو دوره لیسانس اقتصاد نظری از دانشگاه بوعلی و 16 از دانشگاه آزاد تهران مرکز(اقتصاد- برنامه ریزی وتحلیل سیستمهای اقتصادی) و 2 تا مقاله کنفرانس بین المللی و 1 مقاله ژورنال داخلی و یه دونه هم آی اس آی که قراره بدیم میخوام واسه دکتری اقتصاد از امریکا و با فاند اقدام کنم. به نظرتون شانسی دارم.البته زبانمم خوبه و به تافل و جی آر ای امید دارم. به خاطر معدلم یه کم ناامیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_ak نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من با معدل 14.15 تو دوره لیسانس اقتصاد نظری از دانشگاه بوعلی و 16 از دانشگاه آزاد تهران مرکز(اقتصاد- برنامه ریزی وتحلیل سیستمهای اقتصادی) و 2 تا مقاله کنفرانس بین المللی و 1 مقاله ژورنال داخلی و یه دونه هم آی اس آی که قراره بدیم میخوام واسه دکتری اقتصاد از امریکا و با فاند اقدام کنم. به نظرتون شانسی دارم.البته زبانمم خوبه و به تافل و جی آر ای امید دارم. به خاطر معدلم یه کم ناامیدم.

سلام.
    با داشتن یک نمره خوب توی GRE میتونید معدل کمتونو بپوشونید.یادتون باشه,تو پذیرش هیچ کس دنبال این نیست که چیزی توو رزومتون پیدا کنه که ردتون کنه,بلکه دنبال اینن که چیزی تووو رزومتون پیدا کنن که شما رو با بقیه متمایز کته و بپذیرنتون.به شخصه خودم توو همین فروم پستای کسی رو خوندم که توو اقتصاد با معدل بدش و نمره GRE بسیار خوبش(فکر میکنم 1400 بود)تونسته بود از یک دانشگاه عالی آمریکایی با رنک خوب پذیرش بگیره.امتحانهای GRE و GMAT معیاری هست که دانشگاها میتونن تمام داوطلبان روو با اوون بسنجن و خیلی براشون اهمیت داره.البته گرفتن نمره بالا توی GRE ,واسه ما که نیتیو نیستیم کاری مشکلیه.ولی هیچ چیز غیر ممکن نیست مگر اینکه خودمون اونو غیر ممکن فرض کنیم
    موفق باشید
    سحرگاهان كه شبنم آيتي از پاك بودن را به گل ها هديه مي بخشد به آن محراب پاكش آرزو كردم برايتان: خوب ديدن ، خوب بودن ، خوب ماندن را ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی-الزهرا---اقتصاد - علامه

دوستان حتما اینجا یه سری بزنید

http://colleges.findthebest.com/

Junior Member

سلام.من فارغ التحصیل mba از دانشگاه پلی تکنیک هستم.برای بورس وزارت علوم هم شرکت کردم و با توجه به معدل بالای ۱۷ و مصاحبه ای که دادم شانس قبولیم رو کم نمیدونم.خواستم ببینم با توجه به اینکه اخیرا آمریکا هم برای اعزام بورس مورد قبول وزارت علوم هست کدام دانشگاه رو برای رشته های مدیریت و اقتصاد مناسب میدونید.(با توجه به اینکه نیازی به بورس توسط اون دانشگاه نیست و فقط پذیرش مورد نیاز هست)

من معدل 12 مهندسي صنايع هستم. مي خوام فوق رو تو ايران مديريت يا اقتصاد بخونم.
    مي خواستم ببينم شانس گرفتن پذيرش + بورس تو مديريت (منابع انساني) راحتتر و با احتمال بالاتري هست يا اقتصاد؟
    كشورش مهم نيست. مي تونم نمره بالايي نو زبان بيارم. (همين جوري امتحاني تو تافل آزمايشي سازمان سنجش شركت كردم 85 آوردم)
    فقط برام مهمه كه كمك هزينه داشنه باشه به قدر گذران زندگي دانشجويي.
    منتظر راهنمايي دوستان هستم
    ویرایش توسط kavehmo : July 18th, 2011 در ساعت 02:51 PM

سلام
    من لیسانسم کامپیوتر بوده و فوقم اقتصاد .میخواستم ببینم برای دکترا میتونم از دانشگاهی در خارج بورسیه بگیرم (کشوری اروپایی-یا امریکا) .البته معدلم کمه .لیسانس 14 و فوق 16

Junior Member

سلام من لیسانس و فوق لیسانس ریاضی محض هستم می خوام برای دکترا مدیریت یا اقتصاد اقدام کنم می خواستم بدونم چقدر احتمال گرفتن پذیرش دارم یا نه و اینکه برای چه گرایشهایی اقدام کنم که هم به رشته مربوط باشه هم احتمال پذیرش توش بالا باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)