صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 529

موضوع: راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

Junior Member ana ciel آواتار ها

Red face پاسخ : راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانسم کامپیوتر بوده و فوقم اقتصاد .میخواستم ببینم برای دکترا میتونم از دانشگاهی در خارج بورسیه بگیرم (کشوری اروپایی-یا امریکا) .البته معدلم کمه .لیسانس 14 و فوق 16
    ببین به خیلی چیزا بستگی داره. اینکه کجا خوندی و معدلت چنده و نمره تافل و جی آر ای چند میگیری. ولی روی هم رفته بچه هایی که بک گراندشون ریاضی بیشتر داره شانسشون بالاتره.
    There are no facts, only interpretations

Junior Member ana ciel آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط khad نمایش پست ها
    سلام من لیسانس و فوق لیسانس ریاضی محض هستم می خوام برای دکترا مدیریت یا اقتصاد اقدام کنم می خواستم بدونم چقدر احتمال گرفتن پذیرش دارم یا نه و اینکه برای چه گرایشهایی اقدام کنم که هم به رشته مربوط باشه هم احتمال پذیرش توش بالا باشه
    شما هم جوابتون دقیقا همونه که در پست بالا نوشتم و ترجیحا برای اقتصاد ریاضی اپلای کن.
    There are no facts, only interpretations

Junior Member

سلام من یه سوال دارم با معدل لیسانس 13.74 و فوق لیسانس 18:52 و IELTS & GRE نسبتا خوب و یه مقاله ISI مشیه برای دکترا اقتصاد از امریکا فاند گرفت ؟
    سابقه کاری خوبیم دارم اما مسالم بیشتر معدل لیسانسمه

Junior Member

سلام من لیسانس ریاضی و فوق لیسانس اقتصاد دارم و میخوام برای دکتری اقدام کنم.البته با توضیحاتی که خوندم به این نتیجه رسیدم که به جای اقتصاد باید برایfinanceاقدام کنم که از لحاظ مالی برام بهتر باشه.ایا این فکر درستی هست یا نه؟
    لیسانس دولتی دارم و فوق ازاد ولی معدلم تقریبا 18 هستش.ایا می تونم برای المان اقدام کنم.چقدر احتمال داره بتونم پذیرش بگیرم؟و بیشتر کدوم کشورها به من fundمیدن؟
    با تشکر.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط shi نمایش پست ها
    سلام من لیسانس ریاضی و فوق لیسانس اقتصاد دارم و میخوام برای دکتری اقدام کنم.البته با توضیحاتی که خوندم به این نتیجه رسیدم که به جای اقتصاد باید برایfinanceاقدام کنم که از لحاظ مالی برام بهتر باشه.ایا این فکر درستی هست یا نه؟
    لیسانس دولتی دارم و فوق ازاد ولی معدلم تقریبا 18 هستش.ایا می تونم برای المان اقدام کنم.چقدر احتمال داره بتونم پذیرش بگیرم؟و بیشتر کدوم کشورها به من fundمیدن؟
    با تشکر.
    اتفاقا احتمال گرفتن پذیرش و بورس برای اقتصاد خیلی خیلی راحت تر از فاینانس هست... مخصوصا که فوق اقتصاد هم دارین....
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Hero

با تشکر.
    نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    اتفاقا احتمال گرفتن پذیرش و بورس برای اقتصاد خیلی خیلی راحت تر از فاینانس هست... مخصوصا که فوق اقتصاد هم دارین....
    شاید منظورشون اشاره به این نکته هست(که اونطور که من شنیدم) در اقتصاد RA خیلی کمتر عرضه میشه تا Business و بیشتر شانس TA هست لذا شانس گرفتن فاند کمتره نسبت به Business و مثلا Finance.
    البته من این را شنیدم و خودم اطلعات دقیقی ندارم.
    ولی خب حرف اkaveh هم درسته که پذیرش در Finance رقابتی تر از اقتصاد هست. ولی بکگراند اقتصاد برای Finance هم خوبه.
    inactive account

Member

با تشکر.
    رقابت اصلی برای فاینانس مربوط به فوق لیسانس هست البته نمیشه براساس این حرف پذیرش دکترا رو آسون فرض کرد.برای فاند به نظرم وضعیت کشورهای اروپایی بهتر باشه البته جاهای مثل کانادا و استرالیا رو هم مد نظر داشته باشین و به طور کل به نظرم اگه برای یه فوق 1 ساله اقدام کنید به مراتب بهتر هست،هم اینکه بعدن میتونید برای دکترا با یه فاند خوب تو یه جای خوب اپلای کنین و یا اینکه وارد بازار کار خوب این رشته بشین

Junior Member

سایتی هست که رنکینگ دانشگاه های دنیا رو برای رشته اقتصاد داشته باشه؟

Member

Junior Member ali-finance آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Financial Eng

سلام دوستان
    شرمنده از اینکه این سوالو اینجا میپرسم اما تو فروم صنایع پرسیدم یک هفتس کسی جواب نداده

من لیسانسم صنایع بوده و فوق لیسانس مهندسی مالی خوندم و میخوام برای اپلای واسه PhD اقدام کنم اما متاسفانه شنیدم پذیرش گرفتن (با فاند) برای رشته های مرتبط به Finance مثه همین Financial engineering خیلی سخته حتی خودمم که چک میکردم York University با اینکه رتبش تو فاینانس در حدود سی ام ، تافل بالای 100 میخواست حالا با این اوصاف بنظر شما چه رشته هایی مناسب من هستن (ترجیحا مرتبط با فایننس) که پذیرششونم خیلی سخت نباشه؟ (امتحان تافل ندادم- معدل لیسانسم 16.35 و فوقم 16.75- 1مقاله ISI در حال داوری دارم)
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)