صفحه 9 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 529

موضوع: راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای اخذ پذیرش دکترای اقتصاد

سلام
    از اساتید گرام لطفا راهنمایی فرمایید که من چه دانشگاههایی برای من مناسب است که فاند هم بدهند:
    لیسانس مدیریت بازرگانی بهشتی -GPA 17.5 - دانشجوی ارشد تهران در همین رشته که معدل یحتمل بالای 17
    سوال : آیا پذیرش برای MBA بگیرم از دانشگاههای آمریکا یا دندان رو جیگر بگذارم پس از مستر یکراست Phd مدیریت؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط eghbalr نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی اقتصاد دانشگاه تهران هستم و با شرط معدل هم امکان ادامه ارشد در همین رشته در این دانشگاهو دارم و هم دانشگاه علم و صنعت در مهندسی صنایع - مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی منو قبول کرده . قصدم اینه که بعد از ارشد اقدام کنم برای خارج . به نظر شما کدومو ادامه بدم بهتره ؟
    قصدتون از ادامه تحصیل در خارج برای کدوم رشته است؟ اگر برای اقتصاده همین دانشگاه تهران ارشد هم بگیرید بهتره.
    inactive account

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_k11 نمایش پست ها
    سلام
    از اساتید گرام لطفا راهنمایی فرمایید که من چه دانشگاههایی برای من مناسب است که فاند هم بدهند:
    لیسانس مدیریت بازرگانی بهشتی -GPA 17.5 - دانشجوی ارشد تهران در همین رشته که معدل یحتمل بالای 17
    سوال : آیا پذیرش برای MBA بگیرم از دانشگاههای آمریکا یا دندان رو جیگر بگذارم پس از مستر یکراست Phd مدیریت؟
    اگر قصد پذیرش دکترای اقتصاد ندارید سوال خودتون را در تاپیک درستی مطرح نکرده اید.
    هدف شما خوندن PhD ه؟ ضمنا مگه MBA مستر نیست؟ از نظر هزینه مشکلی ندارید؟ چون برای دوره های مستر گرفتن فاند خیلی محدوده. اما برای دکترا فاند احتمال خیلی بالاتری داره. پذیرش شما به نمره GMAT/GRE و TOEFL/IELTS و سوابق پژوهشی و درسی قبلی شما بستگی داره.
    inactive account

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    در نوشته قبلی 2 لینک دادم که یکی مربوط به Uni. of Tilburg میشد و دیگری هم قرار بود مربوط به رنکینگ Uni. of Texas @ Dallas باشه که ظاهرا اشتباهی هر 2 لینک مربطو به Tilburg میشه. فقط دقت بشه که رنکینگ دانشگاه Tilburg مربوط به Economics Schoolsو رنکینگ Uni. of Texas @ Dallas مربوط به Business Schools میشه.

Uni. of Texas @ Dallas Business Schools Ranking: http://somweb.utdallas.edu/top100Ran...anking.php?t=w
    ببخشید من این سوال رو میپرسم مبتدیم !
    business schools چی هست؟ موسسه هستند؟ مثل دانشگاه معتبرند ؟ وزارت علوم مدرکشو قبول داره؟ شرایط اپلایش مثل یونی هت هست؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط dawwod نمایش پست ها
    ببخشید من این سوال رو میپرسم مبتدیم !
    business schools چی هست؟ موسسه هستند؟ مثل دانشگاه معتبرند ؟ وزارت علوم مدرکشو قبول داره؟ شرایط اپلایش مثل یونی هت هست؟
    B-school همون دانشکده های مدیریت هستند که زیر مجموعه دانشگاه هستند.اعتبارشون مثل اعتبار دانشگاهشون هست ولی از نظر رنک یا درجه ممکنه یه دانشگاهی متوسز باشه ولی دانشکده مدیریتش خوب باشه یا برعکس. وزارت علوم بر اساس اسم دانشگاه معرفی میکنه و کاری ب اینکه کدوم دانشکده باشه نداره.
    شرایط پذیرش دانشکده های مدیریت یکم متفاوت از بقیه دانشکده هاست ولی اصول کلی پذیرش دانشگاهها مثل نمره زبان و معدل و رزومه و مقاله و ... رو هم توش داره.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member

من ميخوام براي دكتري اقتصاد گرايش فاينانس اقدام كنم. يك بنده خدايي كشور چين رو به من پيشنهاد داده. آيا كسي اطلاعات موثقي در مورد اعتبار اين رشته در كشور چين داره؟

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

اعتبار که اگه دانشگاه رنگینگ بالا باشه داره ولی اونجا ایرانی یا حتی خارجی کمتر میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط srahmadi نمایش پست ها
    من ميخوام براي دكتري اقتصاد گرايش فاينانس اقدام كنم. يك بنده خدايي كشور چين رو به من پيشنهاد داده. آيا كسي اطلاعات موثقي در مورد اعتبار اين رشته در كشور چين داره؟

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

دوستان عزیز شانس ما جدا از گرون شدن جیمت داره آزمونش از جولای عوض هم می شه منم بیخیال جیمت شدم تا یک فاند دکترای مدیریتی یا اقتصادی چیزی گیر بیارم یا برم سوئد که دکترا حقوق می دن بعد شاید برای دکترای بعدی رفتم آمریکا وکلا اقامت ....
    خلاصه دوستان از فاند دکترای مدیریت یا اقتصاد در اروپا و کلا شرایطش کسی خبر نداره؟

من الان در حال انتخاب رشته ارشدم با دید دکترا در خارج از ایران.
    بهتره که اول شبانه های دانشگاه تهران رو انتخاب کنم (گرایش های مختلفش) یا گرایش اقتصاد نظری علامه، مدرس، بهشتی رو؟

لطفا پیش از 11 خرداد جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان
    دوتا سوال داشتم که اگه زحمت بکشید پاسخ بدید ممنون می شم:

1- لیسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 15.7 دارم و در حال مطالعه برای شرکت در ارشدم. می خواستم بدونم با این معدل امکان پذیرش در دکتری اقتصاد وجود داره برای پس از قبولی در ارشد اقدام کنم؟

2- کس از هزینه سال اول اقامت صحبتی نکرده بود. من در سایتی خوندم کمک هزینه ها از سال 2 به بعد پرداخت می شه. اگه پذیرش بگیریم، هزینه سال اول چقدر برآورد می شه؟
    با سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)