نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
خیر.شما اجازه ی خروج ندارید.باید تا مقطع لیسانس پیش برین بعد از یه دانشگاه پذیرش بگیرین و 15 میلیون پول نقد وثیقه بذارین و برین.شاید تا اون موقع خیلی بیشتر از اینا هم بشه
من خودم حاضر بودم با وثیقه خارج شم ولی دیدم راه نداره رفتم دنباله معافیت و خدارو شکر معافیتم هم گرفتم .واسه کارشناسی میخوام برم ولی نه آمریکا
بعید هم میدونم کسی بتونه واسه کارشناسی از دانشگاهای آمریکا کمک هزینه بگیره.بالاخره عاشق چشم و ابروی ما که نیستن الکی روما سرمایه گذاری کنن..باید یه رزومه ای چیزی داشته باشی نمرات دبیرستان که مهم نیست
خیلی ممنون از پاسخ.
واقعا معافیتتون رو تبریک می گم...
فقط یه مسئله ای: من هم احتمال می دم که بتونم معافیت پزشکی بگیرم، ولی مشکلی هست، باید این ریسک رو تقبل کنم که برگه ی آماده به خدمت رو بگیرم و بعد برای معافیت اقدام کنم، چون در حالی که معافیت تحصیلی دارم، نمی تونم برای یه معافیت دیگه اقدام کنم. و اگه پزشکا تأییدم نکنن ناگزیر باید برم سربازی! درست می گم؟ با این حساب شما ریسک بزرگی کردید، درسته؟

ضمنن:
Financial Aid Without Loans
Princeton has a long history of making our educational opportunity available to all qualified students. For more than three decades, we've considered students for admission to Princeton without concern over their families' ability to pay — and offered aid to cover 100 percent of each admitted student’s need.

البته این فقط دانشگاه پرینستون ِ ولی می شه 7-8 تا دانشگاه رو نامبرد که همچین سیاستی دارن. اگر هم به نظرتون غیر منطقه، عرض کنم که خیلی از میلیونرهایی که میمیرن همه ی ثروتشون رو می بخشن به این دانشگاه ها، خوبه بدونید که دانشگاهای top آمریکا مثل Harvard سهام دارای بزرگی هم هستن و پوشش دادن دانش جوهای خارجی هزینه ی قابل توجهی واسشون نیست، انگیزشون هم عمدتا از سر خیر خواهی ِ ضمن این که درصد زیادی از افرادی که برای تحصیل میرن بعدا با گرفتن شغل عضو مفیدی از جامعه ی اون کشور می شن.