نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 101 از 114 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Junior Member mer377 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    با توجه به این که مقطع لیسانس اصلا فاند نداره
    یعنی چی اصلا فاند نداره؟ بعضی از داشنگاه ها فول فاند هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    یعنی چی اصلا فاند نداره؟ بعضی از داشنگاه ها فول فاند هستن
    به جز amherst و چند دانشگاهی که کلا فقط دوره لیسانس دارند هیچ دانشگاهی به لیسانس فاند نمیدن. کمک هزینه دانشجو های undergraduate فقط به صورت scholarship هست که یه تخفیف و شیرینی برای دانشجو ها حساب میشه. کسانی که برای مقطع لیسانس میخوان تشریف ببرن آمریکا کل هزینه های دانشگاهشون رو باید خودشون از جیب خودشون بپردازند.
    شما به جز موارد خاص اگر دانشگاهی رو میشناسی که به لیسانس فول فاند میده معرفی کن ما هم ببینیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    به جز amherst و چند دانشگاهی که کلا فقط دوره لیسانس دارند هیچ دانشگاهی به لیسانس فاند نمیدن. کمک هزینه دانشجو های undergraduate فقط به صورت scholarship هست که یه تخفیف و شیرینی برای دانشجو ها حساب میشه. کسانی که برای مقطع لیسانس میخوان تشریف ببرن آمریکا کل هزینه های دانشگاهشون رو باید خودشون از جیب خودشون بپردازند.
    شما به جز موارد خاص اگر دانشگاهی رو میشناسی که به لیسانس فول فاند میده معرفی کن ما هم ببینیم.
    منظورم همون چندتای خاص بود

منظورم همون چندتای خاص بود
    اهم :||||||

این کلاسای AP چیه؟

Junior Member

این کلاسای AP چیه؟
    امتحان های ap مربوط به بچه هایی است که می خواهند برخی کورس های دانشگاه را در دبیرستان بخوانند و برخی دانشگاه ها کردیت ای پی را ترنسفر می کنند یعنی از شما دیگر نمی خواهند که ان کلاس را دوباره در دانشگاه بگذرانید. شرکت در این امتحان در پروسه پذیرش از دانشگاه های امریکا بی تاثیر است اما اکثر دانشگاه های انگلیس نمرات ای پی را در کنار اس ای تی می خواهند. ثبت نام در این کلاس ها برای ما دردسر خاص خود را دارد زیرا برخلاف اس ای تی که مستقیما از سایت ثبت نام می کنیم باید از دبیرستانی که این امتحان را برگزار می کند ثبت نام کنیم. من تلفونی با چند تا دبیرستان ترکیه صحبت کردم. اگر می خواهید ترکیه امتحان بدهید با یکی از این دو دبیرستان تماس بگیرید: hisar school یا ted istanbul. تلفونشان در اینترنت موجود است. لیست دبیرستان ها :
    http://international.collegeboard.or...ap-recognition
    در ضمن کلاس های ای پی مربوط به خود دبیرستان می شود نه کالج بورد (مثل کلاس کنکور خودمان). تاریخ برگزاری امتحان ای پی از سایت کالج بورد قابل دریافت است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina622 نمایش پست ها
    امتحان های ap مربوط به بچه هایی است که می خواهند برخی کورس های دانشگاه را در دبیرستان بخوانند و برخی دانشگاه ها کردیت ای پی را ترنسفر می کنند یعنی از شما دیگر نمی خواهند که ان کلاس را دوباره در دانشگاه بگذرانید. شرکت در این امتحان در پروسه پذیرش از دانشگاه های امریکا بی تاثیر است اما اکثر دانشگاه های انگلیس نمرات ای پی را در کنار اس ای تی می خواهند. ثبت نام در این کلاس ها برای ما دردسر خاص خود را دارد زیرا برخلاف اس ای تی که مستقیما از سایت ثبت نام می کنیم باید از دبیرستانی که این امتحان را برگزار می کند ثبت نام کنیم. من تلفونی با چند تا دبیرستان ترکیه صحبت کردم. اگر می خواهید ترکیه امتحان بدهید با یکی از این دو دبیرستان تماس بگیرید: hisar school یا ted istanbul. تلفونشان در اینترنت موجود است. لیست دبیرستان ها :
    http://international.collegeboard.or...ap-recognition
    در ضمن کلاس های ای پی مربوط به خود دبیرستان می شود نه کالج بورد (مثل کلاس کنکور خودمان). تاریخ برگزاری امتحان ای پی از سایت کالج بورد قابل دریافت است.
    اوه این دیگه اوج دردسره
    ممنون بابت پاسخ

Junior Member

با سلام بچه ها کسی می دونه کسی که لیسانس داره و برای لیسانس می خواد پذیرش بگیره می تونه با نمره های لیسانس اپلای کنه ؟ چون من نمره های دبیرسان و پیش دانشگاهیم خوب نیست ولی لیسانسم خوبه اگه کسی اطلاع داره ممنون می شم کمک کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman987 نمایش پست ها
    با سلام بچه ها کسی می دونه کسی که لیسانس داره و برای لیسانس می خواد پذیرش بگیره می تونه با نمره های لیسانس اپلای کنه ؟ چون من نمره های دبیرسان و پیش دانشگاهیم خوب نیست ولی لیسانسم خوبه اگه کسی اطلاع داره ممنون می شم کمک کنه
    سلام. باید نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهیتون رو برای دانشگاه بفرستید و فقط نمرات لیسانستون رو قبول نمیکنه. (البته ممکنه که نمرات لیسانستون رو هم ازتون بخواد و اونارم برسی کنه ولی نمرات دبیرستانتون شرط اصلی هست)
    کلا اقدام برای دوبارو خوندن هر مقطع تحصیلی مثل لیسانس مجدد یا فوق لیسانس مجدد توصیه نمیشه. (هم پذیرش خیلی سخت میدن و هم سفارت خونه خیلی ایراد میگیره و ویزا سخت میده ) شما به جای این که برای لیسانس مجدد اقدام کنی با همین لیسانست برای فوق لیسانس اقدام کن.

سلام،من ١٩ سالمه و معدل ديپلمم در رشته تجربي ١٨،٨١ است
    علاقه ي زيادي به پزشكي دارم و به دليل بد شانسي نتونستم رتبه ي خوبي تو كنكور بيارم!
    ١.ميخواستم بدونم هزينه براي خوندن علوم پايه در ي دانشگاه خوب چ قدره؟؟؟
    ٢.با ويزاي دانشجويي ميشه كار كرد تا مقداري از هزينه زندگي در اورد؟؟؟
    ٣.اگر نمراتم خوب باشه ميتونم وام تحصيلي بگيرم؟؟؟يا كمك مالي؟؟؟
    ٤.معدل پيش دانشگاهيم مهمه؟؟؟من معدل پيش دانشگاهيم ١٤،٤٣.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)