نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 107 از 114 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanm نمایش پست ها
    سلام , اولا تشکر میکنم از پاسخ و حوصلتون و دوما پیچیدگی کار من همینه که مشخص نیس بالاخره اجازه خروج به دیپلمه ها داده میشه یا نه . من با مراجعه به نظام وظیفه واقع در کنار پارک چمران کرج پرس و جو کردم و پاسخ این بود: اگر وارد غیبت نشدی با آوردن نامه پذیرش مورد تایید و تایید شده وزارت علوم حق گذاشتن وثیقه و سپس خروج از کشور داده میشود(اگر در این مورد دوست دیگری پاسخ و نظری داشت ممنون میشم در جریان بزاره).در خصوص موسسات هم اتفاقا از یکی از موسسات وکالتی مجرب و معتبر که چندین بار حساب پس داده و نتایج خوبشو برای دوستانم دیدم کمک گرفته ام که باید بگم با مشاوره ای که داشتم قرار به پذیرش گرفتن از یکی از بهترین کالج های امریکا شد که البته قیمت پایینی هم ندارد و نیازمند نمره زبان هم هست. حالا این قضیه پذیرش گرفتن و ... به کنار , چون فعلا مهمترین چیز برای من قضیه پاسپورت و اجازه خروج می باشد که همین اول کار برای دریافت I-20باید پاس نامبر ارسال بشه.در ضمن , مورد 3 که اشاره کردید آیا شدنی است؟شما تا به حال کسی که موفق به این کار شده دیده اید؟
    یه داستانی هست به اسم change status یا تغیر ویزا.
    تاپیکش در همین فروم هست.
    خوبی ویزا های آمریکا اینه که دائما قابل تبدیل به یک دیگر هستن.
    مثلا شما ویزای توریستی بگیری در صورت داشتن شرایط میتونید ویزاتون رو به ویزای کار یا سرمایه گذاری تبدیل کنید.
    یا مثلا شما ویزای تحصیلی داشته باشید در صورت استخدام و پذیرش در یک شرکت میتونید اونو به ویزای کار تبدیل کنید.
    همین طور ویزای توریستی هم قابل تبدیل به دانشجویی هست.
    منتها شرایط خاص خودش رو داره. از جمله داشتن I-20
    این موسسه ای که میگید پول زیادی هم از شما میگیره دقیقا چیکار میکنه براتون ؟ پذیرش میگیره ؟ ویزا هم میگیره ؟
    اگر دنبال این جور چیزا هستید من ازین بهترش رو هم سراق دارم. وکیلی هست که کسی که دیپورت شده رو دادگاهی کرده در آمریکا وبعدش براش گیرین کارت گرفته. به همین سادگی 50 میلیون هم پول میگیره براتون تحصیلی اقدام میکنه.
    ولی من بازم توصیه میکنم زیاد به اینا اعتماد نکنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : http://www.applyabroad.org/forum/imageUNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    تاپیکش در همین فروم هست.
    مثلا شما ویزای توریستی بگیری در صورت داشتن شرایط میتونید ویزاتون رو به ویزای کار یا سرمایه گذاری تبدیل کنید.
    یا مثلا شما ویزای تحصیلی داشته باشید در صورت استخدام و پذیرش در یک شرکت میتونید اونو به ویزای کار تبدیل کنید.
    این موسسه ای که میگید پول زیادی هم از شما میگیره دقیقا چیکار میکنه براتون ؟ پذیرش میگیره ؟ ویزا هم میگیره ؟
    اگر دنبال این جور چیزا هستید من ازین بهترش رو هم سراق دارم. وکیلی هست که کسی که دیپورت شده رو دادگاهی کرده در آمریکا وبعدش براش گیرین کارت گرفته. به همین سادگی 50 میلیون هم پول میگیره براتون تحصیلی اقدام میکنه.
    جالبه , منتها شک داشتم که به من که تو این سن و این شرایطمه (الان دانشجو ام ) و مشمولم ویزای توریستی بده سفارت امریکا! بله هم پذیرش و هم ویزا که اگر هر کدوم نشه هزینه جفتش رو کاملا بر میگردونه . در هرصورت ممنون بابت پیشنهاد و پاسختون

پیش فرض پاسخ : http://www.applyabroad.org/forum/imageUNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

جالبه , منتها شک داشتم که به من که تو این سن و این شرایطمه (الان دانشجو ام ) و مشمولم ویزای توریستی بده سفارت امریکا! بله هم پذیرش و هم ویزا که اگر هر کدوم نشه هزینه جفتش رو کاملا بر میگردونه . در هرصورت ممنون بابت پیشنهاد و پاسختون
    آره شانس ویزا توریستی برای این شما کمه.
    شما بیفت دنبال گرفتن معافیت تحصیلی.
    اگر بتونی معافیت تحصیلی برای لیسانس بگیری که خیلی عالی میشه.
    اگر هم نتونستی و نظام وظیفه موافقت نکرد باز هم راه وجود داره.
    میتونید به بهانه سفر غیر علمی برید یه کشور دیگه که ویزا نمیخواد یا ویزاش آسونه. اونجا در یک دانشگاهی ثبت نام کنید و چند واحد بگذرونید. بعدش برای دانشگاه آمریکا ترنسفر بکنید.
    در هر صورت موفق باشید.

Junior Member mer377 آواتار ها

سلام , اولا تشکر میکنم از پاسخ و حوصلتون و دوما پیچیدگی کار من همینه که مشخص نیس بالاخره اجازه خروج به دیپلمه ها داده میشه یا نه . من با مراجعه به نظام وظیفه واقع در کنار پارک چمران کرج پرس و جو کردم و پاسخ این بود: اگر وارد غیبت نشدی با آوردن نامه پذیرش مورد تایید و تایید شده وزارت علوم حق گذاشتن وثیقه و سپس خروج از کشور داده میشود(اگر در این مورد دوست دیگری پاسخ و نظری داشت ممنون میشم در جریان بزاره).در خصوص موسسات هم اتفاقا از یکی از موسسات وکالتی مجرب و معتبر که چندین بار حساب پس داده و نتایج خوبشو برای دوستانم دیدم کمک گرفته ام که باید بگم با مشاوره ای که داشتم قرار به پذیرش گرفتن از یکی از بهترین کالج های امریکا شد که البته قیمت پایینی هم ندارد و نیازمند نمره زبان هم هست. حالا این قضیه پذیرش گرفتن و ... به کنار , چون فعلا مهمترین چیز برای من قضیه پاسپورت و اجازه خروج می باشد که همین اول کار برای دریافت I-20باید پاس نامبر ارسال بشه.در ضمن , مورد 3 که اشاره کردید آیا شدنی است؟شما تا به حال کسی که موفق به این کار شده دیده اید؟
    وقتی میگید موسسه مجرب هست عجیبه که راه و چاه پاسپورتت رو بلد نیستن و واگذار کردن به حودتون که پرس و جو کنید.

تاپیکش در همین فروم هست.
    سلام دوست عزیز
    درسته که ویزا ها قابل تبدیل هستند ولی به هیچ عنوان به این راحتی که شما گفتید نیست!
    میشه ویزای توریستی رو به تحصیلی تبدیل کرد ولی متقاضی باید اثبات کنه که قبل از ورود به آمریکا قصدش موندن و تحصیل نبوده و نمی خواسته از ویزای توریستی سو استفاده کنه بلکه بعد از اینکه اومد آمریکا تصمیم گرفت که دانشگاه بره. این کار شدنی هست ولی به سختی. خیلی شانس کمی هست!
    ویزای تحصیلی رو هم نمیشه به ویزای کار تبدیل کرد به این صورت که شما گفتین! استخدام و ... که بله درسته ولی علاوه بر اون شرکت باید برای ویزای کار اقدام کنه و بعد از این یه مرحله لاتاری هست که باید خوش شانس باشید و اسمتون در بیاد! گذشت اون زمان که با job offer میشد واسه H-1B به راحتی اقدام کرد.
    در مجموع کسی که میخواد بیاد اینجا بهتره که شرایطش رو ایران مشخص کنه و بعد خارج شه از کشور. هیچ تضمینی نیست که بعد از تحصیل بشه امریکا موند و شاید فرد مجبور شه برگرده ایران و اگر غیر قانونی خارج شده باشه پیامد های خودش رو داره.

آره شانس ویزا توریستی برای این شما کمه.
    شما بیفت دنبال گرفتن معافیت تحصیلی.
    اگر بتونی معافیت تحصیلی برای لیسانس بگیری که خیلی عالی میشه.
    اگر هم نتونستی و نظام وظیفه موافقت نکرد باز هم راه وجود داره.
    میتونید به بهانه سفر غیر علمی برید یه کشور دیگه که ویزا نمیخواد یا ویزاش آسونه. اونجا در یک دانشگاهی ثبت نام کنید و چند واحد بگذرونید. بعدش برای دانشگاه آمریکا ترنسفر بکنید.
    در هر صورت موفق باشید.
    برای ترنسفر کردن هم وقتی ایشون برن سفارت آمریکا در مالزی یا هر جای دیگه، از ایشون درباره وضعیت سربازیشون می پرسند.
    در حال حاضر ما به عنوان ایرانی باید به آفیسر ثابت کنیم که وضعیت سربازیمون مشخص هست. یا خدمت رفتیم یا کارت معافیت داریم یا معافیت تحصیلی.
    ایشان به عنوان دانشجوی ترنسفر هم تشریف ببرند سفارت، قبل از شروع مصاحبه درباره وضعیت سربازیشون میپرسند. شرط ویزا های غیر مهاجرتی این هست که بتونیم ثابت کنیم بعد از مدت زمان مشخص بر میگردیم. سفارت به ایشون ویزا نمیده، چون اگر این فرد برگرده ایران با پیگرد قانونی مواجه میشه پس در نتیجه اصلا بر نمی گرده.

جدا متوجه نمیشم که شما بر چه اساسی این راه رو به ایشان پیشنهاد میدید. آینده یک نفر این وسط مطرح هست و با راه اشتباه شما ممکنه دچار مشکلی بشه که هیچ کس نتونه کمکش کنه!

سلام دوست عزیز
    شما وارد غیبت نشدید. تا آخر شهریور که دانش آموز بودید. بعد هم که گفتید میرید به دانشگاه. در ضمن شما یکسال بعد از فارغ التحصیلی هم فرصت دارید که وارد دانشگاه بشید و غیبت نمی خورید، یعنی تا شهریور 96. پس از این نظر مشکلی ندارید.
    در مورد اجازه خروج واقعا نمیدونم. هرکس یه حرف میزنه ولی تا جایی که اطلاع دارم در حال حاضر برای لیسانس اجازه خروج صادر میشه.
    در مورد موسسه هم به خودتون بستگی داره. به نظر من که همه کارها رو خودتون به راحتی میتونید انجام بدید و نیازی به موسسه نیست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin16 نمایش پست ها
    برای ترنسفر کردن هم وقتی ایشون برن سفارت آمریکا در مالزی یا هر جای دیگه، از ایشون درباره وضعیت سربازیشون می پرسند.
    در حال حاضر ما به عنوان ایرانی باید به آفیسر ثابت کنیم که وضعیت سربازیمون مشخص هست. یا خدمت رفتیم یا کارت معافیت داریم یا معافیت تحصیلی.
    ایشان به عنوان دانشجوی ترنسفر هم تشریف ببرند سفارت، قبل از شروع مصاحبه درباره وضعیت سربازیشون میپرسند. شرط ویزا های غیر مهاجرتی این هست که بتونیم ثابت کنیم بعد از مدت زمان مشخص بر میگردیم. سفارت به ایشون ویزا نمیده، چون اگر این فرد برگرده ایران با پیگرد قانونی مواجه میشه پس در نتیجه اصلا بر نمی گرده.

جدا متوجه نمیشم که شما بر چه اساسی این راه رو به ایشان پیشنهاد میدید. آینده یک نفر این وسط مطرح هست و با راه اشتباه شما ممکنه دچار مشکلی بشه که هیچ کس نتونه کمکش کنه!
    با سلام.
    اینو به نقل از یک مشاور مینویسم :
    اگر نظام وظیفه به ایشون معافیت تحصیلی ندادن میتونند با گذاشتن وثیقه سفر سیاحتی بره به یک کشور دیگه غیر از آمریکا.
    اونجا در دانشگاه ثبت نام کنه.
    کارت دانشجویی و رسید ثبت نامش رو ببره سر کنسول گری ایران در اون کشور و ازشون بخواد که براشون معافیت تحصیلی صادر کنند.
    در صورت موافقت و اخذ معافیت تحصیلی در خارج از کشور میتونند به دانشگاه آمریکا ترنسفر کنند.
    تا اونجایی که من اصلاع دارم به دانشجویان داخلی (کسانی که در ایران تحصیل میکنند) فقط در مقطع لیسانس و بالاتر معافیت تحصیلی برای خارج از کشور میدن.
    به دانشجویان و دانش آموزان ایرانی که در حال تحصیل در یکی از دانشگاه های خارج از کشور هستن در هر مقطعی معافیت تحصیلی میدن.
    البته من هیج قصدی برای بازی با آینده افراد ندارم ایشون سوال پرسیدن و من هم تمامی راه های ممکن رو جلوی پاشون گذاشتم. این که چه راهی رو انتخاب کنند و آیا برای آیندشون خوب میشه یا بد بنده به شخصه مسول نیستم.
    مثل شخصی که چند وقت پیش در پیغام خصوصی از من پرسیده بود که : من شرایط مهاجرت ندارم. میخوام از راه پناهندگی برم آمریکا به نظر شما چیکار کنم تا بتونم پناهنده بشم ؟
    منم گفتم شما میتونید در آمریکا دینت رو عوض کن یا کار های سیاسی انجام بده تا بتونی ثابت کنی در ایران خطر جانی شما رو تهدید میکنه و ....
    حالا دیگه اون فرد این کار رو بکنه یا نکه یا این که بهش پناهندگی بدن یا تا آخر عمر از آمریکا اخراج و ممنوع الووردش کنند من مسولیتی در قبالش ندارم.
    ویرایش توسط killer_boy : October 10th, 2016 در ساعت 01:46 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin16 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما وارد غیبت نشدید. تا آخر شهریور که دانش آموز بودید. بعد هم که گفتید میرید به دانشگاه. در ضمن شما یکسال بعد از فارغ التحصیلی هم فرصت دارید که وارد دانشگاه بشید و غیبت نمی خورید، یعنی تا شهریور 96. پس از این نظر مشکلی ندارید.
    در مورد اجازه خروج واقعا نمیدونم. هرکس یه حرف میزنه ولی تا جایی که اطلاع دارم در حال حاضر برای لیسانس اجازه خروج صادر میشه.
    در مورد موسسه هم به خودتون بستگی داره. به نظر من که همه کارها رو خودتون به راحتی میتونید انجام بدید و نیازی به موسسه نیست.

موفق باشید
    با سلام . دوست عزیز amin 16 متشکرم از توضیحات و پاسختون . هم چنین دوست عزیز killer-boy از شما هم ممنونم بابت مورد هایی که اشاره کردید ( اینم بگم که ایشون قطعا هدفشون بخطر انداختن آینده ی من نبود , اتفاقا موردی که معرفی کردن جالب بود) . من قطعا با کمک های شما بهترین مورد رو انتخاب خواهم کرد و مسیول آینده خودم خواهم بود. دوباره ممنون

Junior Member

سلام من کلی سوال در مورد ورود به دانشگاه دارم کسی اگه اطلاعات داره که به تونه راه نمای من بشه ممنون نش میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)