نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 112 از 114 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

چندوقت پیش بود که یکی از دوستان واسه یک دانشگاه تو Norway بهشون زنگ زده بود و خانومی در کمال صبر و حوصله با پرسیدن شرایط گفته بودن. شخصا زنگ نزدم واسه این موضوضع اما کلا بد جواب ندادن بهم

دوستان من كارداني كامپيوتر با معدل ١٧ از دانشگاه آزاد دارم و تافل هم ٨٠ ... آيا من شانسي براي گرفتن پذيرش دارم؟ و اونجا مدرك كارداني رو قبول دارن... و هزينه هاي ابتداي كار فكر ميكنيد چقدر باشه...

Junior Member

سلام دوستان. من از undgergraduate) Harvard College) برای سال اینده پذیرش گرفتم. می خواستم ببینم به نظر شما با توجه به جریانات اخیر ویزا خواهم گرفت یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina622 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از undgergraduate) Harvard College) برای سال اینده پذیرش گرفتم. می خواستم ببینم به نظر شما با توجه به جریانات اخیر ویزا خواهم گرفت یا خیر.
    روند گرفتن ویزاهای دانشجویی برای فال ۲۰۱۷ تازه داره شروع می‌شه و هنوز نمی‌شه روی تاثیراتی که جریانات اخیر روی بحث ویزا ممکنه گذاشته باشن، نظر داد.

اما به طور قطع اینکه شما از هاروارد پذیرش گرفتین یه نقطه قوته و احتمال داره بهتون در گرفتن ویزا کمک بکنه.

Junior Member mer377 آواتار ها

سلام مبارک باشه. برای چه رشته ای پذیرش گرفتید؟ ایا ممکنه که بریم رشته های پزشکی رو‌ با فاند تو هاروارد خوند؟

Junior Member Mohajer4Real آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NONE

شما پذیرش با فاند دارید یا هزینه تحصیل رو از جیب میدید ؟

Junior Member

سلام ببخشید ایا با معدل دیپلم 16 و پیش 19 جدا از نمرات sat وغیره شانس پذیرش از کالج های متوسط امریکا تو مقطع لیسانس هست؟ ممنون

Junior Member mer377 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan99 نمایش پست ها
    سلام ببخشید ایا با معدل دیپلم 16 و پیش 19 جدا از نمرات sat وغیره شانس پذیرش از کالج های متوسط امریکا تو مقطع لیسانس هست؟ ممنون
    شانس پذیرش برای کالج هست ولی پول زیاد میخواد. برای بورس باید رزومت قویتر باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای اف 2 سینگل داشتم و بهمن ماه به خاطر فوت پدرم مجبور به بازگشت به ایران شدم. در حال حاضر قصد این رو دارم که به امریکا برگردم . همسرم میگه تو که برای ویزا می خوای اقدام کنی برای دانشجویی اقدام کن(برای داشتن مدرک امریکایی و بعد از اون پیدا کردن کار) به خاطر اینکه وضع مناسب روحی ندارم امکان تحصیل توی رشته خودم و مقطع دکتری رو ندارم . به علت مدت زمان طولانی که ممکنه سر کلیرنس برای گرفتن ویزای اف 2 و همینطور تبدیل استتوس ویزا هست یکی از دوستان پیشنهاد یک دوره زبان در یک کالج رو بهم پیشنهاد کرد، که باهاش اف 1 بگیرم و بعد از یک ترم ترنسفر کنم توی رشته خودم ، تا هم مساله روحیم حل بشه و هم بتونم در اون مدت دنبال یه پوزیشن خوب باشم کلا زمان بخرم. همسرم دانشجوی سال سوم دکتری است و دوره اش پنج ساله است
    حالا سوالم اینه با توجه به احوالاتی که عرض کردم به نظر شما با دوره زبان کالج میتونم ویزای اف 1 بگیرم؟
    ممنون

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط leila85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای اف 2 سینگل داشتم و بهمن ماه به خاطر فوت پدرم مجبور به بازگشت به ایران شدم. در حال حاضر قصد این رو دارم که به امریکا برگردم . همسرم میگه تو که برای ویزا می خوای اقدام کنی برای دانشجویی اقدام کن(برای داشتن مدرک امریکایی و بعد از اون پیدا کردن کار) به خاطر اینکه وضع مناسب روحی ندارم امکان تحصیل توی رشته خودم و مقطع دکتری رو ندارم . به علت مدت زمان طولانی که ممکنه سر کلیرنس برای گرفتن ویزای اف 2 و همینطور تبدیل استتوس ویزا هست یکی از دوستان پیشنهاد یک دوره زبان در یک کالج رو بهم پیشنهاد کرد، که باهاش اف 1 بگیرم و بعد از یک ترم ترنسفر کنم توی رشته خودم ، تا هم مساله روحیم حل بشه و هم بتونم در اون مدت دنبال یه پوزیشن خوب باشم کلا زمان بخرم. همسرم دانشجوی سال سوم دکتری است و دوره اش پنج ساله است
    حالا سوالم اینه با توجه به احوالاتی که عرض کردم به نظر شما با دوره زبان کالج میتونم ویزای اف 1 بگیرم؟
    ممنون

Based on previous stats you are very unlikely to be honored a visa to study English. Either apply for an actual college from the get go or go back to the US with your current F2 status and apply there and request a change of status.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)