نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 16 از 114 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

دانشگاه هاروارد می گه که لازم نیست ما که تو کشورمون SAT نداریم امتحان بدیم.
    Students who do not have access to a testing center in their country are the ONLY applicants who are exempt from these standard tests.
    خوب حالا ندادن این امتحان ها تاثیر منفی داره یا نه +تو سایت هاروارد یه تن مبحث نوشتن که تو ایران یکیش هم نمی شه ازش مدرک گرفت و هارواردیا می گن مفیده که انجام بدین.چه جوری می خوان این مبحث ها رو بدون امتحان مورد سنجش قرار بدن؟

Junior Member

What if students cannot take the SAT or ACT in their country?

The SAT I and SAT II tests are now given in almost all countries. We realize that students might have to travel some distance or might have to plan for testing long in advance, but these test results are required tools in our analysis of applications. In our competitive applicant pool, students lacking these test results are usually denied admission. Foreign students in one of the very few countries where the SAT is not available (for example, China) may submit alternative testing such as the Graduate Record Examination. For more information about the GRE, consult www.gre.org. Students in such countries should also take the TOEFL
    اگر کسی توانست بهalternative testهای مورد قبول هاروارد وسایر دانشگاه ها دسترسی پیدا کنه لطفا اطلاعاتشو در اختیار ما هم بگذاره
    ممنون.
    .

Junior Member

منظورم غیر از GRE هستش

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

راستش توی مقطعی که ما میخوایم اقدام کنیم greنمی گیرن اون مال لیسانس به بالاست همون satیاactرو می گیرن خب راستش توی سایت پرینستون و mitهم گفته بود اگه تو کشورتون ندارین پس نمی خواد امتحان بدین. اما من با کسانی که تجربه این کار رو داشتن صحبت کردم گفتن تعداد خیلی کمی از دانشگاه ها نظرشون روی اینه بقیه دانشگاه ها میخوان پس بهتره که بدین مگر اینکه هدفتون فقط هاروارد باشه.بازم به نظرم ببدین بهتره یه پوئن مثبته تو رزومه تون.سوالهاش هم اسون در حد حسابان خودمونه شایدم پایین تر فقط بعضی سوالا رو یه ذره هوشیش کرده.satدوبخشه sat1.2یکیش یه بخش انگلیسی و ریاضی داره اون یکی رو بهش میگنsat subjectکه اگه میخواین برای مهندسی بخونین باید math1یا2, فیزیک یا شیمی رو امتحان بدین

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    راستش توی مقطعی که ما میخوایم اقدام کنیم greنمی گیرن اون مال لیسانس به بالاست همون satیاactرو می گیرن خب راستش توی سایت پرینستون و mitهم گفته بود اگه تو کشورتون ندارین پس نمی خواد امتحان بدین. اما من با کسانی که تجربه این کار رو داشتن صحبت کردم گفتن تعداد خیلی کمی از دانشگاه ها نظرشون روی اینه بقیه دانشگاه ها میخوان پس بهتره که بدین مگر اینکه هدفتون فقط هاروارد باشه.بازم به نظرم ببدین بهتره یه پوئن مثبته تو رزومه تون.سوالهاش هم اسون در حد حسابان خودمونه شایدم پایین تر فقط بعضی سوالا رو یه ذره هوشیش کرده.satدوبخشه sat1.2یکیش یه بخش انگلیسی و ریاضی داره اون یکی رو بهش میگنsat subjectکه اگه میخواین برای مهندسی بخونین باید math1یا2, فیزیک یا شیمی رو بخونین
    من دیروز زنگ زدم یک دانشگاه تو south dakota و پرسیدم گفتن چون اینترنشنال هستم نمیخواد.
    بریا مینستا هم همین طوره.
    فکر نکنم اصلا نیازی باشه.

Junior Member

اون دانشگاه هایی که SAT نمی خوان اصولا از دانشگاه آزاد هم افتضاح ترن
    در ضمن بگم اگر SAT می خواین بدین نباید هر دو تا ریاضی رو به عنوان موضوع امتحان بردارین یا اگر چیزی مثل امتحان فارسی توش موجود بود(زبان اول خودتون)رو امتحان بدین.و مثلا باید یک ریاضی و یک فیزیک بردارین .
    توی هاروارد فکر کنم یه جاش داشت که اون افراد بسیار اندکی که SAT تو کشورشون ندارن از دادن SAT مثتثنی هستند ولی تو قسمت پرسش و پاسخ گفته معادل SAT رو باید بدیم
    oreign students in one of the very few countries where the SAT is not available (for example, China) may submit alternative testing such as the Graduate Record Examination
    که این موضوع باید در باره ی بقیه ی دانشگاه های درست حسابی مثل MIT هم درست باشه و فقط با این که از دادن SAT مثتثنی هستین برداشت معاف بودن نکنید.منطقی هم که فکر کنید دانشگاهی که سطح درسی دانش آموز برای وارد شدن بهش اهمیت داره و نه فقط پولش باید همچین امتحانی رو ازتون بخواهد.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmarsheh نمایش پست ها
    اون دانشگاه هایی که SAT نمی خوان اصولا از دانشگاه آزاد هم افتضاح ترن
    در ضمن بگم اگر SAT می خواین بدین نباید هر دو تا ریاضی رو به عنوان موضوع امتحان بردارین یا اگر چیزی مثل امتحان فارسی توش موجود بود(زبان اول خودتون)رو امتحان بدین.و مثلا باید یک ریاضی و یک فیزیک بردارین .
    توی هاروارد فکر کنم یه جاش داشت که اون افراد بسیار اندکی که SAT تو کشورشون ندارن از دادن SAT مثتثنی هستند ولی تو قسمت پرسش و پاسخ گفته معادل SAT رو باید بدیم
    oreign students in one of the very few countries where the SAT is not available (for example, China) may submit alternative testing such as the Graduate Record Examination
    که این موضوع باید در باره ی بقیه ی دانشگاه های درست حسابی مثل MIT هم درست باشه و فقط با این که از دادن SAT مثتثنی هستین برداشت معاف بودن نکنید.منطقی هم که فکر کنید دانشگاهی که سطح درسی دانش آموز برای وارد شدن بهش اهمیت داره و نه فقط پولش باید همچین امتحانی رو ازتون بخواهد.
    شما روی چه منبعی چنین حرفی میزنید؟
    minnesota state university mankato
    که اصلا جزو دانشگاه های مورد تایید ایران هم هست،و با 15000 دانشجو،جزو دانشگاه خوب هست sat یا act نمیخواد.
    south dakota state university هم با توجه به اینکه این امتحانات تو ایران نیست نمیخاد.
    اینکه دانشگاه ها میان برای جذب دانشجویان اینترنشنال امکاناتی رو قایل میشوند دلیلی بر بودن اون ها نیست.
    شما میتونید با کسب gpa مورد نظر توی خیلی از این دانشگاه ها از شهریه in-sate برخوردار شید یا حنی بعد چند ترم به یک دانشگاه بهتر انتقالی بگیرید.

Junior Member

من تو رنکینگ ها چیز خاصی از هیچ کدوم ندیدم شما اگر اطلاعی داری و برایت زحمت نیست بگذار ما هم استفاده کنیم و درضمن اگر هم من اشتباه کردم پیشاپیش از همه عذر خواهی می کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmarsheh نمایش پست ها
    گفته معادل SAT رو باید بدیم
    اونو قت معادل SATچيه؟

دوست من تو embry dell درس میخونه .بهترین دانشگاه اروناتیکال دنیا....
    معدلش حدود 3.6 یا 3.7 بود و بهش گقته بودن برای کمک هزینه تحصیلی باید SAT داشته باشی که ایشون نداشت و کمک هزینه نگرفت..
    فقط کافی معدل خوبی داشته باشی احتیاجی به Sat نیست....
    درضمن دوست عزیز .اصلا دانشگاه شریف ایرانم با دانشگاه های اونجا مقایسه نکن...
    موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)