نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 17 از 114 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط can نمایش پست ها
    دوست من تو embry dell درس میخونه .بهترین دانشگاه اروناتیکال دنیا....
    معدلش حدود 3.6 یا 3.7 بود و بهش گقته بودن برای کمک هزینه تحصیلی باید SAT داشته باشی که ایشون نداشت و کمک هزینه نگرفت..
    فقط کافی معدل خوبی داشته باشی احتیاجی به Sat نیست....
    درضمن دوست عزیز .اصلا دانشگاه شریف ایرانم با دانشگاه های اونجا مقایسه نکن...
    موفق باشی
    يعني معدل اين دوستون خوب نبود؟!! اخر SAT مي خواد؟
    از چه جهت مقايسه نكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FAA نمایش پست ها
    يعني معدل اين دوستون خوب نبود؟!! اخر SAT مي خواد؟
    از چه جهت مقايسه نكنه؟
    معلومه که معدلش خوبه.. شما حساب کن بعضی intake ها ممکنه فقط 10 تا معدل 4 باشه..پس دیگه این معدل 3.7 جواب نمیده..
    در کل اگر معدل 3.5 به بالا داشته باشید و نمره زبان بالایی حداقل ایلس 7 به بالا..احتیاجی به ست ندارید..
    بعضی از کالج یونیورسیتی های امریکا از شریف هم بالاترن.. D: از لحاظ رنکی ..

Junior Member

دوستان ،من معادل SAT چیزی پیدا نکردم به جز اینی که خود هاروارد مثال زده که تو چین دانشجویان می توانند از امتحان GRE استفاده کنند( متن بالا دقیقا پاسخ هاروارد به این پرسشه)در ضمن از قدیم گفتن که هر چی پول بدی آش می خوری .که در این مورد هم به جز آن دانشگاه هایی که بورس کامل می کنن درسته .منظورم اینه که سالی حداقل 20 میلیون خرج می کنیم می خوای از شریف بهتر(از لحاظ رنکی)نریم.با این حال من باز هم از شما دوستان به خاطر این که در بالا عجولانه قیاس کرده و همچنین نظر شخصی ام را بیان کردم عذر می خواهم.دوستان فکر کنم بهتر باشه به جای این که با هم به بحث و جدل بپردازیم به یافتن راه حل برای دریافت پذیرش در دانشگاه خوب و با هزینه ی کم بپردازیم در ضمن وقتی که می تونیم با یکی دو میلیون SAT بگیریم و این که در گرفتن کمک مالی این امتحان اهمیت قابل توجهی داره .+ما باید بتونیم اون سوالات رو جواب بدیم چون تا حدودی پایه ی آن چه در دانشگاه قراره که مورد بحث قرار بگیره تو این امتحان ها هست -->اقدام برای گرفتن SATعاقلانه به نظر می رسد.

Junior Member

راستی من سایت MIT رو کامل زیر و رو کردم یه جاش نوشته بود کشورهایی مثل ایران و چین که SAT در آن ها برگزار نمی شود امکان ارزیابی داوطلب بدون SAT وجود دارد. پس اگر به خودتون برای دریافت پذیرش از MIT اطمینان دارین نیاز نیست دنبال SAT برین.اما بازم بگم که بسیاری از دانشگاه های خوب(به جز جایی که کلا مجانی می افته مثل MIT) فقط به کسایی که SATدارن تخفیف و ... می دهند. و بدون SAT فقط می توانید به دریافت پذیررش امید داشته باشید.

Junior Member

High School Rank

90-99 80-89 70-79 No Rank*
    36 $2,500 $2,500 $2,500 $2,500
    35 $2,500 $2,500 $2,500 $2,500
    34 $2,500 $2,500 $2,500 $2,500
    33 $2,500 $2,500 $2,500 $2,500
    32 $2,500 $2,500 $2,500 $2,500
    31 $2,500 $2,500 $2,500 $2,500
    30 $2,500 $2,500 $1,000 $1,000
    ACT 29 $2,500 $2,500 $1,000 $1,000
    28 $2,500 $2,500 $1,000 $1,000
    27 $1,000 $1,000 $1,000 $750
    26 $1,000 $1,000 $1,000 $750
    25 $1,000 $1,000 $1,000 $750
    24 $1,000 $750 $750
    23 $1,000 $750 $750
    * Attends a non-ranking high school
    من درست نفهمیدم منظورش از high school ranking چیه ولی آیا منظرش اینه که مدرسه ی شما مدرسه ی چندم دنیاست+برای دریافت این کمک ها بایدAPT داشته باشیم؟

Junior Member

اگر می خواهید جدول بالا و سایر جزئیاتش رو ببنید به آدرس زیر مراجعه فرمایید
    http://www.mnsu.edu/admissions/scholarship.html

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

اگه منظورشون رنکینگ دبیرستانیه که توش درس خوندیم فکر نکنم در مورد اینترنشنال ها این صدق کنه اخه کلا سیستم اموزشی ما با اونا فرق داره ودر ضمن به جز معدل خیلی چیزهای دیگه هم برای پذیرش مهمه به خصوص برای دانشگاه هایی مثلmitوهاروارد اونا دنبال ادمای خاصن .

Junior Member

این مال مینسوتاست اگر لینک رو نگاه کنید و من و راهنمایی کنید ممنون می شم .
    کسی در رابطه با کار کردن در حین تحصیل و یا تابستون اطلاع مفیدی داره.مثلا حدودا چقدر پول می دهند و یا این که می شه خرجزندگی خودمون رو از راه کار کردن (توی سال های اول)در بیاریم؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmarsheh نمایش پست ها
    من تو رنکینگ ها چیز خاصی از هیچ کدوم ندیدم شما اگر اطلاعی داری و برایت زحمت نیست بگذار ما هم استفاده کنیم و درضمن اگر هم من اشتباه کردم پیشاپیش از همه عذر خواهی می کنم
    دوست من،نگاه کنید متاسفانه این یک تفکر اشتباست تو کشور ما که اگه شما فلان دانشگاه رفتی خوشبختی و اگرم نرفتی دانشگاه معروف،دیگه هیچی بدبختی.
    در مورد دانشگاه minnesota state university mankato
    هرجند سایت webometrics بر اساس صفحات وب دانشگجاه های رو رنک بندی میکنه اما خب میشه یک چیزایی متوجه شد که چه خبر،رنک این دانشگاه در این وب سایت در جهان 867 است که نمی تونید بگید رنگ بدی هست:
    http://www.webometrics.info/region_usacan.asp?reg=natmidwest&zoom_highlight=mi nnesota+state+university+mankato
    یا در سایت education colleges که مخصوص امریکاست در 4 منطقه رتبه بندی میشن دانشگاه ها بر اساس رنکشون،که دانشگاه منکتو در منطقه خودش 19 است در دانشگاه های عمومی:
    http://colleges.usnews.rankingsandreviews.com/best-colleges/rankings/regional-universities-midwest/top-public
    و حتی در صورتی که این دانشگاه چزو دانشگاه های خوب نبود دیگه این رو بهتر میدونید که توی us به راحتی میشه ترنسفر کرد در صورتی که شما gpa بالایی داشته باشید،و اگه من میتونستم باتوجه به هزینه های پایین کالچ برای کالج اقدام میکردم.من دنبال فاند نیستم.
    در مورد دانشگاه mankato همین بس که ترم اول به شما شهریه in-state میده و در صورت حفظ gpa بالای 2.5 میتونید اون رو حفظ کنید.
    اگر دوستی می خواد تا 1 سپتامبر برای این دانشگاه اقدام کنه با من هماهنگ کنه که کارامون رو با هم انجام بدیم.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmarsheh نمایش پست ها
    این مال مینسوتاست اگر لینک رو نگاه کنید و من و راهنمایی کنید ممنون می شم .
    کسی در رابطه با کار کردن در حین تحصیل و یا تابستون اطلاع مفیدی داره.مثلا حدودا چقدر پول می دهند و یا این که می شه خرجزندگی خودمون رو از راه کار کردن (توی سال های اول)در بیاریم؟
    دوست من من شرایط شما رو مطالعه کردم و مشخصه که دانش آموز مستعدی هستید،اما یک حقیقتی وجود داره که بورس ها در مقطع لیسانس بسیار کم هست،حالا این رو بگذارید در کنار وضعیت بسیار سخت ویزا و اگه شما بخوای دنبال برس بگردی یکدفعه میبینی یکی 2 سال از امرت رفت،البته امکان داره موفق هم بشی.
    اما اگر شما به توانایی خدت ایمان داری،من برات یک پیشنهاد دارم شما از یکی از این دانشگاه های رنک مناسب و همین طور قیمت مناسب پذیرش بگیر gpa تو بیار بالا و یک امتحانم sat هم بده بعد از همون دانشگاه یا یک دانشگاه تاپ بورس بگیر،اینجوری خیلی بهتره و فکر کنم عمرتم تلف نمیشه.
    البته این تنها یک پیشنهاد هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)