نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 114 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط Herbert12 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید فقط نمره ی پیش مهمه ؟؟ یا دبیرستانم هست ؟
    واسه مصاحبه یا پذیرش یا هر دو ؟؟؟
    ممنون
    نمره های ۴ سال آخر رو برای پذیرش احتیاج دارند و برای ویزا هم بستگی داره ممکنه ازت بخوان و ممکنه نخوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UH Manoa

سلام
    بسیار توپیک جالبی رو واردش شدی. خیلی ممنون.
    من الان با ویزای H1b اینجا مشغوله کار هستم. میخواستم برای برادرکوچکترم که ۱۵ سالشه اقدام کنم بیارمش اینجا ۱ دوری کلاس زبان بره. زبانش خوبه کلان، والی بنظرم راه پیشرفت داره. چند سالی هم میشه که ندیدمش...
    اینجا دانشگاه پروگرام زبان داره، و ای-۲۰ هم صادر میکنه. بنظره شما شانس ویزا داره؟ همچین موردی دیدن؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ocean.808 نمایش پست ها
    سلام
    بسیار توپیک جالبی رو واردش شدی. خیلی ممنون.
    من الان با ویزای H1b اینجا مشغوله کار هستم. میخواستم برای برادرکوچکترم که ۱۵ سالشه اقدام کنم بیارمش اینجا ۱ دوری کلاس زبان بره. زبانش خوبه کلان، والی بنظرم راه پیشرفت داره. چند سالی هم میشه که ندیدمش...
    اینجا دانشگاه پروگرام زبان داره، و ای-۲۰ هم صادر میکنه. بنظره شما شانس ویزا داره؟ همچین موردی دیدن؟
    دوست من، فکر نمیکنم کسی بتونه در باره موردی که شما مطرح کرده بودید چیزی بگه چون بسیار بعیده چنین تجربه ای وجود داشته باشه.

اما به نظر من تقریبا غیر ممکنه.کسانی رو که در این فروم میبینید که فعالیت میکن، ۹۵ درصد برای Master's و PhD اقدام کردن و ۵ درصد هم برای Bachelor's. تازه اون ۵ درصد هم کسایی نیستند که تو ایران به هیچ دانشگاهی راشون ندادن بلکه با شرایط چشم گیری پذیرش از جای نسبتا معتبر دارن.
    حالا کیس شما تو هیچ کجای این دیتابیس ما جایی نداره! چرا که برادر شما ۱۵ سالشه این یعنی هنوز باید مدرسه بره. آیا شما اگه آفیسر بودید و با توجه به قوانین و شرایط ویزای F1 ( یعنی بازگشت بعد از اتمام تحصیل ) به کسی که مدرسشو در سن ۱۵ سالگی ول کرده که بره یه جای دیگه دنیا که فقط زبان اونا رو یاد بگیره ویزا میدادید؟
    به نظر من این احتمال به صدم درصد هم نمیرسه. (البته این فقط نظر شخصیه)
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UH Manoa

Dear Roozbeh...
    thanks for the response...
    I see your point, but i was thinking about a short English class in the local university for the summer only, after which he can go back home, and continue his highschool.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p37bo نمایش پست ها
    سلام
    من 2 ترم اینجا فیزیک خوندم ولی ویزای امریکام 100% جور شده و تا 4 ماهه دیگه میرم.تصمیم دارم community college و رشته ی معماری بخونم.معدل 4 سال دبیرستانم 19.26 و زبانمم خوبه ولی TOEFL ندادم.شنیدم که بیشتر collegeها TOEFL نمیخوان.این درسته؟امتحانای ورودیشون چطوریه؟یعنی واسه ما ایرانیا که سطح ریاضیمون بالاتره.باز هم به من گفتن CAT و SAT برای کساییه که دبیرستانو اونجا بودن. مثله اینکه از ما یکسری امتحانای دیگه می گیرند.

سلام:
    اولین کاری که می‌کنید به نظر من اینه که ببینید کجا می‌خواین بری و ببینید چه Community College ایی‌ در نظر دارید.بد ببینید یون college TOEFL می‌خواد یا نه و هر سوال دیگه. عرفش اینه که اگه International هستین،برای پذیرش گرفتن باید TOEFL بدین،اما اگه visa ایه دیگیی‌ درین میتونین بیعین اینجا و امتحان وورودی زبان و ریاضی‌ میدین. معمولاً امتهنشون آسونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    خودتون الان سالی چقدر خرجتون میشه با هزینه دانشگاه و خرد و خرک و خوابگاه و همه چی؟

من پول rent نمیدم. خرج خوردو خوراکم حداقل ماهی‌ ۱۵۰$ ، پول cellphone ماهی‌ ۴۰$ / پول گاز ماهی‌ ۱۶۰$ پول دانشگاهم هر ترم ۷۲۰۰$ . hodudi دارم بهتون میگم. اینجایی که من هستم rent حداقل ۶۰۰ تا در ماه هست.

Niloofar.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ocean.808 نمایش پست ها
    Dear Roozbeh...
    thanks for the response...
    I see your point, but i was thinking about a short English class in the local university for the summer only, after which he can go back home, and continue his highschool.

راستش به نظر منم احتمالش زیاد نیست. در مورد این برنامهی‌ تابستانی معمولاً خیلی‌ سخت گیران ا‌و نمونه‌هایی‌ که من دیدن موردهای خاص بود. مثلا دورهٔ نجوم توی یه رسدخون. شخصی‌ هم که من میشناختم و ویزا گرفت خیلی‌ resume خوبی داشت.(خیلی‌!)

Niloofar.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    دوست من، فکر نمیکنم کسی بتونه در باره موردی که شما مطرح کرده بودید چیزی بگه چون بسیار بعیده چنین تجربه ای وجود داشته باشه.

اما به نظر من تقریبا غیر ممکنه.کسانی رو که در این فروم میبینید که فعالیت میکن، ۹۵ درصد برای Master's و PhD اقدام کردن و ۵ درصد هم برای Bachelor's. تازه اون ۵ درصد هم کسایی نیستند که تو ایران به هیچ دانشگاهی راشون ندادن بلکه با شرایط چشم گیری پذیرش از جای نسبتا معتبر دارن.
    حالا کیس شما تو هیچ کجای این دیتابیس ما جایی نداره! چرا که برادر شما ۱۵ سالشه این یعنی هنوز باید مدرسه بره. آیا شما اگه آفیسر بودید و با توجه به قوانین و شرایط ویزای F1 ( یعنی بازگشت بعد از اتمام تحصیل ) به کسی که مدرسشو در سن ۱۵ سالگی ول کرده که بره یه جای دیگه دنیا که فقط زبان اونا رو یاد بگیره ویزا میدادید؟
    به نظر من این احتمال به صدم درصد هم نمیرسه. (البته این فقط نظر شخصیه)

من فقط برای اطّلاعات بگم که من Undergraduate‌ام و وقتی‌ ۱۹ سلام بود ویزا گرفتم. دانشگاه خاصی‌ ایران قبول نشده بودم (دانشگاه نمی‌رفتم) دانشگاه خاصیم توئ آمریکا پذیرش نگرفته بودم.( کل شرایطم توئ پست اول همین بخش هست)

Niloofar.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    نمره های ۴ سال آخر رو برای پذیرش احتیاج دارند و برای ویزا هم بستگی داره ممکنه ازت بخوان و ممکنه نخوان

راستش از من واسه دانشگاه و ویزا همهٔ سال ها ارو خواست. مخصوصا که ساله آخر بگیرین (پیش دانشگاه ) همهٔ نمرهتون با هم هست!
    Niloofar.

سلام
    من رشتم کامپیوتره فنی حرفه ای هستش که دیپلمم میشه 3 سال دبیرستان و سال چهارمی ندارم در واقع...
    می خوام برای رشته ای که تقریبا هیچ کس فکرشو نمی کنه برم آمریکا اوونم خلبانی هستش...
    الان درحد مرگ سر درگمم...
    این 3 سال یا 4 سال دبیرستان رو نمی دونم در مورد رشته من چه جوری میشه...اگه ممکنه اینو اول راهنمایی کنین من بقیه سوالام رو هم بر اساس این بپرسم...
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)