نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 114 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
    خیر.شما اجازه ی خروج ندارید.باید تا مقطع لیسانس پیش برین بعد از یه دانشگاه پذیرش بگیرین و 15 میلیون پول نقد وثیقه بذارین و برین.شاید تا اون موقع خیلی بیشتر از اینا هم بشه
    من خودم حاضر بودم با وثیقه خارج شم ولی دیدم راه نداره رفتم دنباله معافیت و خدارو شکر معافیتم هم گرفتم .واسه کارشناسی میخوام برم ولی نه آمریکا
    بعید هم میدونم کسی بتونه واسه کارشناسی از دانشگاهای آمریکا کمک هزینه بگیره.بالاخره عاشق چشم و ابروی ما که نیستن الکی روما سرمایه گذاری کنن..باید یه رزومه ای چیزی داشته باشی نمرات دبیرستان که مهم نیست
    خیلی ممنون از پاسخ.
    واقعا معافیتتون رو تبریک می گم...
    فقط یه مسئله ای: من هم احتمال می دم که بتونم معافیت پزشکی بگیرم، ولی مشکلی هست، باید این ریسک رو تقبل کنم که برگه ی آماده به خدمت رو بگیرم و بعد برای معافیت اقدام کنم، چون در حالی که معافیت تحصیلی دارم، نمی تونم برای یه معافیت دیگه اقدام کنم. و اگه پزشکا تأییدم نکنن ناگزیر باید برم سربازی! درست می گم؟ با این حساب شما ریسک بزرگی کردید، درسته؟

ضمنن:
    Financial Aid Without Loans
    Princeton has a long history of making our educational opportunity available to all qualified students. For more than three decades, we've considered students for admission to Princeton without concern over their families' ability to pay — and offered aid to cover 100 percent of each admitted student’s need.

البته این فقط دانشگاه پرینستون ِ ولی می شه 7-8 تا دانشگاه رو نامبرد که همچین سیاستی دارن. اگر هم به نظرتون غیر منطقه، عرض کنم که خیلی از میلیونرهایی که میمیرن همه ی ثروتشون رو می بخشن به این دانشگاه ها، خوبه بدونید که دانشگاهای top آمریکا مثل Harvard سهام دارای بزرگی هم هستن و پوشش دادن دانش جوهای خارجی هزینه ی قابل توجهی واسشون نیست، انگیزشون هم عمدتا از سر خیر خواهی ِ ضمن این که درصد زیادی از افرادی که برای تحصیل میرن بعدا با گرفتن شغل عضو مفیدی از جامعه ی اون کشور می شن.

ممنون ایشالا تو هم معاف میشی.اینکه ریسکه بله ریسک هست ولی راهو چاه داره و خیییییلی هم مفصله
    در مورد چیزایی هم که میگی نمیدونم والا چی بگم.آخه اگه سیتیزن اونجا باشی آره میشه گفت امکان داره.به هر حال اگه دانشگاهی سراغ داری که به ما هم کمک کنه به ما هم بگو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر معدل کارشناسی برای گرفتن پذیرش

سلام
    من معدل دوران دبیرستان و پیش دانشگاهیم 17 هستش . الانم دارم عمران آزاد می خونم . می خواستم ببینم برای خوندن computer science تو امریکا با عمران ازاد می تونم master بگیرم تو computer science یا اینکه باید bachelor بگیرم . و اینکه برای bachelor با اون معدل دبیرستان و پیش یه دانشگاه خوب می تونم پذیرش بگیرم یا نه؟ البته نمره تافل بالا در نظر بگیرید. مرسی.

Junior Member

دوستان عزیز

برای کسانی که مدرک کاردانی دارند و می خواهند کارشناسی را پذیرش کنند شرایط به چه صورت است و آِیا برای رشته های فنی و مهندسی این کار صورت پذیر هست یا خیر؟ و آیا سایتی وجود دارد که دانشگاه های آمریکا را بر اساس رشته ی مورد نظر لیست کند؟

ممنون موفق باشی

Junior Member

Red face تحصیل در مقطع لیسانس در آمریکا با مدرک کاردانی از ایران

شرایط : من مدرک کاردانی کامپیوتر از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم ( با کنکور سراسری تو این دانشگاه قبول شدم ) . ۷۲ واحد پاس کردم و معدل کلم هم اصلا خوب نیست و کمی بالاتر از ۱۲ هست و نمره‌هام هم تعریفی ندارند ( اکثر درس ها با ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ پاس شدند ). تو چند ماه آینده هم به امریکا ( کالیفرنیا ) خواهم رفت با گرین کارت. تصمیم دارم حالا که این فرصت برام پیش اومده، استفاده کنم و درس بخونم و لیسانس بگیرم در رشته خودم البته ( کامپیوتر - نرم‌افزار ).

حالا سوالم این هست که برای ادامه تحصیل تو مقطع کارشناسی و موقع معادل سازی ( یا ارزشیابی ) مدرک کاردانیم ( که از ایران گرفتم ) به چه صورت عمل خواهد شد ؟ درس‌هایی که از یه نمره خاصی ( مثلا ۱۲ یا ۱۴ ) بالاتر باشند فقط مورد قبول اونها هست یا نمره ۱۰ و پاس کردن درس کافی هست ؟ کلا به طور معمول چه تعدادی از واحدهای کاردانی ( دانشگاه غیرانتفاعی ) مورد قبول دانشگاه‌هایی امریکاست.

هر نوع اطلاعات یا راهنمایی تو این زمینه هم میتونه کمکم کنه و شدیدا ممنون شما خواهم بود اگر اطلاعات بهم بدید یا راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ershadusa نمایش پست ها
    دوستان عزیز

برای کسانی که مدرک کاردانی دارند و می خواهند کارشناسی را پذیرش کنند شرایط به چه صورت است و آِیا برای رشته های فنی و مهندسی این کار صورت پذیر هست یا خیر؟ و آیا سایتی وجود دارد که دانشگاه های آمریکا را بر اساس رشته ی مورد نظر لیست کند؟

ممنون موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط potter_h112 نمایش پست ها
    این سوال منم هست .

ظاهرا خیلی‌ها این سوال رو دارند ... من هم یه تاپیک جداگانه برای این موضوع زدم اما مدیران لطف کردند با این تاپیک Merge کردند. البته من مطمئن نیستم کسی که مدرک فوق دیپلم از دانشگاه داره UNDERGRADUATE محسوب میشه یا نه ... که با این تاپیک مخلوط شد .

پیش فرض اپلای برای لیسانس

سلامیه سوال داشتم: کجا و چجوری میشه برای لیسانس اپلای کرد و فاند هم گرفت؟ممنون میشم لینک دانشگاه یا ایمیل استادی رو بدین!

پیش فرض پاسخ : اپلای برای لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط MileyCyrus نمایش پست ها
    سلامیه سوال داشتم: کجا و چجوری میشه برای لیسانس اپلای کرد و فاند هم گرفت؟ممنون میشم لینک دانشگاه یا ایمیل استادی رو بدین!
    این سوال شما واقعا جواب نداره! برای همهء دانشگاه ها میتونی برای لیسانس اقدام کنی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MileyCyrus نمایش پست ها
    همه دانشگاه ها میتونی...بستگی به این داره که چه رشته ای رو دوست داری باید بری دانشگاه مورد نظرتو پیدا کنی...بعد باهاشون صحبت کنی و مدارکتو بفرستی...البته توصیه من اینه که دانشگاه سطح بالا رو دنبالش نری...چون اونا حتما SAT میخوان...ممکنه اول بگن نمیخوایم ولی بعد ازت میگیرن...دوستم اپلای کرد واسه Dartmouth آخرش گفتن اگه SAT نداری نمیتونیم ارزیابیت کنیم...در مورد فاند هم از اینجا تقریبا درصد گرفتن فاند به صفر میل میکنه!!...اونجا که باشی میتونی کار کنی و وام بگیری که بستگی به خودت داره!!...کلا دنبال فاند یا استاد نباش...چون لیسانس خیلی با فوق و دکترا فرق میکنه...
    این سایت رو که نیلوفر جان گفتن برو حتما کمکت میکنه:
    http://www.collegeboard.com/student/...nnerId=csearch
    اگه سوالی بود در خدمتم...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ari_gholi نمایش پست ها
    همه دانشگاه ها میتونی...بستگی به این داره که چه رشته ای رو دوست داری باید بری دانشگاه مورد نظرتو پیدا کنی...بعد باهاشون صحبت کنی و مدارکتو بفرستی...البته توصیه من اینه که دانشگاه سطح بالا رو دنبالش نری...چون اونا حتما SAT میخوان...ممکنه اول بگن نمیخوایم ولی بعد ازت میگیرن...دوستم اپلای کرد واسه Dartmouth آخرش گفتن اگه SAT نداری نمیتونیم ارزیابیت کنیم...در مورد فاند هم از اینجا تقریبا درصد گرفتن فاند به صفر میل میکنه!!...اونجا که باشی میتونی کار کنی و وام بگیری که بستگی به خودت داره!!...کلا دنبال فاند یا استاد نباش...چون لیسانس خیلی با فوق و دکترا فرق میکنه...
    این سایت رو که نیلوفر جان گفتن برو حتما کمکت میکنه:
    http://www.collegeboard.com/student/...nnerId=csearch
    اگه سوالی بود در خدمتم...
    کدم SAT منظورتون هست؟ SAT Subject Test یا SAT I ؟
    اصلا این دوستتون واسه امتحان خارج از کشور رفتن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)