نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 53 از 114 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Banned

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

دوستان گرامی

این تاپیک برای ارائه اطلاعات و تجربیات در نظر گرفته شده است. مشخص است که اطلاعات و تجربیات افراد مختلف هم لزوما یکسان نیستند و ممکن است تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشند. بنابراین لطفا از زیر سوال بردن درستی اطلاعات ارائه شده توسط دیگر دوستانتان و به چالش کشیدن آنها خودداری نموده و تنها در صورتی که احساس می کنید مشکلی در اطلاعات ارائه شده وجود دارد بردباری نموده و آنها را گزارش نمایید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry, otago university

دوستان من نمیدونم باید سوالم رو کجا مطرح کنم

من واسه fall 2013 حدود 6 تا uni اپلای کردم. هنوز هیچ کجا حتی reject هم نکرده. کسی میدونه کی جوابها مشخص میشه؟ west virginia, washington state, southern methodist, north dakota, tennessee و university of texas هیچکدوم هنوز جواب ندادن

Member
    رشته و دانشگاه
    Neuroscience - Brown University

نقل قول نوشته اصلی توسط shadiv نمایش پست ها

من واسه fall 2013 حدود 6 تا uni اپلای کردم. هنوز هیچ کجا حتی reject هم نکرده. کسی میدونه کی جوابها مشخص میشه؟ west virginia, washington state, southern methodist, north dakota, tennessee و university of texas هیچکدوم هنوز جواب ندادن
    Admission offers are made available to students on April 1st. The deadline to accept a position is May 1st. This is the usual timeline, but it can vary for different schools. You should've checked the university's student portal (if it has one) or checked your email or contact the admission office. What I think happened to you is whether you got in or got rejected you cannot go to any school because even if you have gotten in you didn't accept your position. Even if you had confirmed your position, it'd take a lot of time to get your I-20 and apply for visa, thus making it near impossible to attend a school this fall. You should apply next year and keep the timeline in mind or if you gotten in a uni and the position is still available for you, tell them to send your I-20 ASAP. If you think you cannot get your visa in time, request a gap year from your university. Good luck

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadiv نمایش پست ها

ببین بعضی دانشگاه ها شاید تا 1 ماه قبل از شروع ترم نتیجه هاشون رو اعلام کنن. نگران نباش میاد.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AZ1 نمایش پست ها
    این ایمیلو کامل بخونید:
    Hi,
    You are not considered at any disadvantage because of your lack of SAT scores from IRAN. It's great that you did take the GRE and we would love you to include a copy of your scores w/your other materials for review.
    You may write to interview@mit.edu to ask about a skype interview.

...

دوست من، همونطور که در این ایمیل ها هم اشاره شده، داشتن GRE برای شما به عنوان دانشجوی undergrad ضروری نیست و هیچ کدوم از این کالج/دانشگاه ها اشاره نکرده اند که شما به جای SAT امتحان GRE بده فقط برای کل دانشجویان ایرانی به دلیل مشکلات موجود، SAT رو waive کرده اند. و خب این به اون معنی نیست که فردی به جای SAT امتحان GRE بده.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست من، همونطور که در این ایمیل ها هم اشاره شده، داشتن GRE برای شما به عنوان دانشجوی undergrad ضروری نیست و هیچ کدوم از این کالج/دانشگاه ها اشاره نکرده اند که شما به جای SAT امتحان GRE بده فقط برای کل دانشجویان ایرانی به دلیل مشکلات موجود، SAT رو waive کرده اند. و خب این به اون معنی نیست که فردی به جای SAT امتحان GRE بده.
    ای بابا، شمام که یه چیز دیگه برداشت کردین؛ فکر کنم من دارم به یه زبون دیگه حرف میزنم!! من نگفتم اجباریه که GRE بدیم، دارم میگم این کار کلا خوبه چون میتونه شانس ادمیشن رو ببره بالا (اونم نه این که غوغا کنه، فقط یه عامل مثبته)، به خصوص برا اونایی که SAT نمیتونند بدن و میخوان برن دانشگاه خوب. همین!!! یعنی من انقد بد توضیح میدم که همه همه چیز برداشت میکنند غیر از منظور من؟؟؟ خدا نکنه من یه وقت استاد یا معلم بشم!
    (اصلا غلط کردم، GRE ندین. به بحث کردنش نمی ارزه، بیخیال!! )
    ویرایش توسط AZ1 : May 26th, 2013 در ساعت 10:29 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط AZ1 نمایش پست ها
    ای بابا، شمام که یه چیز دیگه برداشت کردین؛ فکر کنم من دارم به یه زبون دیگه حرف میزنم!! من نگفتم اجباریه که GRE بدیم، دارم میگم این کار کلا خوبه چون میتونه شانس ادمیشن رو ببره بالا (اونم نه این که غوغا کنه، فقط یه عامل مثبته)، به خصوص برا اونایی که SAT نمیتونند بدن و میخوان برن دانشگاه خوب. همین!!! یعنی من انقد بد توضیح میدم که همه همه چیز برداشت میکنند غیر از منظور من؟؟؟ خدا نکنه من یه وقت استاد یا معلم بشم!
    (اصلا غلط کردم، GRE ندین. به بحث کردنش نمی ارزه، بیخیال!! )
    به نظر من هم اصلاً کار بدی نیست. اگه واقعا میبیند که نمیتونید برید خارج و SAT بدید... و دانشگاه هاتون هم SAT رو میخوان... بین بدون هیچی اپلای کردن و با GRE اپلای کردن، بدون شک دومی رو انتخاب کنید. مخصوصاً هم که میبینیم این کار نتیجه داده...

در ضمن اگر دانشگاهی GRE رو به جای SAT قبول نکرد: شما کارنامه یا نمره هاتون رو توی application تون یه جوری جا بدید و بعدش به طور معمولی SAT رو waive کنید و اپلای کنید.

ولی من قبلاً هم گفتم بازم میگم: SAT رو تا جای ممکن waive نکنید و هر جوری شده یه نمره ی خوب توش بگیرید. حتی اگه شده دو دفعه برید ترکیه... باور کنید یه ترکیه رفتن اونقدر سخت نیست که نتایج پذیرشتون رو به خاطرش دگرگون کنید... شما که بالاخره برای ویزا باید از کشور خارج شید، یه دفعه دیگه هم روش!
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

سلام
    من حدودا 4و5 روزه که دارم ویکی و تایپک ها رو می خونم
    انصافا ترسیدم. دارم یواش یواش بیخیال می شم
    الان من کاردانی هستم می خوام کارشناسی رو برم خارج(هر جا که تافل بخواد )
    نه سربازی رفتم نه تافل دارم(می خوام این تابستون تافل بخونم)نه GRE دارم نه هم که پول(حداقل شهریه دانشگاه برام صفر بشه برام کافیه فول فاند نمی خوام ادم خرج خواب و خوراک رو خودش می ده که اونم ماهی یه دو ملیون میشه)
    یه چند تا سوال دارم:
    من الان بخوام برم امریکا (دانشگاهش زیاد فرق نمی کنه) کلا معدلم چه قدر باشه تا یه کمک هزینه درست حسابی بگیرم حداقل شهریه دانشگاهم رو پوشش بده؟؟
    من اول بهتره سربازی برم بعد فکر خارج باشم یا معافیت تحصیلی بگیرم برم بهتره؟؟
    راستی نمره تافل و GRE چه قدر می تونه تاثیر داشته باشه
    من الان خودم رو بکشم معدله کاردانیم بشه 17 و چند تا هم از استادام معرفی نامه بگیرم و تافل هم بیارم 100 می تونم توی دانشگاه های امریکا بدونه شهریه تحصیل کنم؟؟(یدونه هم تقدر نامه از دبیرستان دارم؟)
    یه سوال بسیار مهم الان من وقتی کاردانیم تموم شد رزومه رو بفرستم و توی رزومه بگم که دو سال دیگه می خوام بیام (بخاطر سربازی) اونا قبول می کنند؟؟(چون سربازی برم بعده سربازی رزومه بفرستم کمک هرینه خوب نگیرم الکی وقتم هدر می ره)
    راستی نمره GRE چقدر می تونه توی مقطع کارشناسی تاثیر داشته باشه؟؟؟
    ممنون

Junior Member simrfb آواتار ها

سلام دوستان.
    من از الان حدود 18 ماه وقت دارم که رزومه ام رو کامل کنم ، به نظر شما به غیر از آماده شدن برای TOEFL و SAT چه کارهایی میتونم انجام بدم فاکتور های مثبت و تاثیر گزار در رزومه ام باشه؟ باتوجه به این که رشته مورد علاقه من Computer Science هست یادگیری زبان های مختلف برنامه نوسی میتونه فاکتور خوبی باشه؟ دادن GRE Subject CS چطور؟
    یه سوال دیگه هم این که مجموعه English Today برای شروع زبان مناسبه؟

مـمنـــــــــــون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kingm نمایش پست ها
    سلام
    من حدودا 4و5 روزه که دارم ویکی و تایپک ها رو می خونم
    انصافا ترسیدم. دارم یواش یواش بیخیال می شم
    الان من کاردانی هستم می خوام کارشناسی رو برم خارج(هر جا که تافل بخواد )
    نه سربازی رفتم نه تافل دارم(می خوام این تابستون تافل بخونم)نه GRE دارم نه هم که پول(حداقل شهریه دانشگاه برام صفر بشه برام کافیه فول فاند نمی خوام ادم خرج خواب و خوراک رو خودش می ده که اونم ماهی یه دو ملیون میشه)
    یه چند تا سوال دارم:
    من الان بخوام برم امریکا (دانشگاهش زیاد فرق نمی کنه) کلا معدلم چه قدر باشه تا یه کمک هزینه درست حسابی بگیرم حداقل شهریه دانشگاهم رو پوشش بده؟؟
    من اول بهتره سربازی برم بعد فکر خارج باشم یا معافیت تحصیلی بگیرم برم بهتره؟؟
    راستی نمره تافل و GRE چه قدر می تونه تاثیر داشته باشه
    من الان خودم رو بکشم معدله کاردانیم بشه 17 و چند تا هم از استادام معرفی نامه بگیرم و تافل هم بیارم 100 می تونم توی دانشگاه های امریکا بدونه شهریه تحصیل کنم؟؟(یدونه هم تقدر نامه از دبیرستان دارم؟)
    یه سوال بسیار مهم الان من وقتی کاردانیم تموم شد رزومه رو بفرستم و توی رزومه بگم که دو سال دیگه می خوام بیام (بخاطر سربازی) اونا قبول می کنند؟؟(چون سربازی برم بعده سربازی رزومه بفرستم کمک هرینه خوب نگیرم الکی وقتم هدر می ره)
    راستی نمره GRE چقدر می تونه توی مقطع کارشناسی تاثیر داشته باشه؟؟؟
    ممنون
    چند تا از دوستان باسابقه جواب بدند بهتره ولی به نظر من بهتره شما کارشناسی رو تو ایران بگیرید و برای ارشد اپلای کنین. هر چند این کارتون هم غیر ممکن نیست ولی به نظر من احتمالش نزدیک به صفره، برا همین میگم برین ارشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)