نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 55 از 114 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

سلام
    من قصد دارم برای Bachelor در کامپیوتر ساینس برای اسپرینگ برم سفارت. خودم لیسانس معماری و فوق مدیریت پروژه دارم - متاسفانه هر دو در دانشگاه تهران و معدل هردو بالای ۱۸.۵) ولی به دلایلی میخوام تغییر رشته بدم و مجبور هستم به خاطر پیشنیاز های زیادی که میخوره بهم از Bachelor شروع کنم برای یکی دوسال. قصد هم دارم بگم که فوق لیسانس دارم به آفیسر سفارت - با وجودی که بعضی ها میگن بهتره نگم -.
    با توجه به این شرایط کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید و شانسم رو برای گرفتن ویزا چطور میبینید؟
    +سنم بالا نیست +فاند ندارم ولی برای bs مشکلی ندارم +فامیل ندارم امریکا و میتونم بازگشتم رو تضمین کنم برای سفارت

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    بچه ها من دو ترم دانشگاه اینجا خوندم و بعد انصراف دادم . الان با بعضی از این دانشگاه ها برای پذیرش لیسانس مکاتبه میکنم و اینا میگن که با توجه به اینکه شما دو ترم خوندی به عنوان دانشجوی Transfer محسوب میشی. این قضیه transfer چی هست و چه فرق و یا مزیت هایی داره؟
    دانشجوی ترنسفر یعنی دانشجوی انتقالی.یه سری واحدایی که خوندینو اونجا با واحدای خودشون تطبیق میدن و شاید نیازی نباشه که دانشگاه مقصد پاسش کنین.جزئیاتش رو زیاد نمیدونم.ازاونجایی که سیستم اموزشی ایران با اونجا یکسانه؟!!!(lol) تطبیق دادن واحدا دردسرهبهتره برای freshmanاقدام کنین.

پیش فرض UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

دوستان عزيز لطفا يه نظري هم به من بدين خوب!!!

سلام دوستان خشته نباشيد
    من ترم آخر ليسانس كامپيوتر هستم ولي چون علاقه ي زيادي به هنر و معماري دارم مي خوام كه دوباره از اول معماري بخونم اما متسفانه معدل ديپلم و پيش دانشگاهيم خيلي كمه در حد 12 ولي رزومه ي بدي ندارم
    مقاله ي ISI
    ثبت اختراع
    دو مقام جشنواره خوارزمي
    عضو بنياد ملي نخبگان
    دو مقام جهاني اختراع
    و ....
    به نظرتون با يه نمره ي خوب زبان و امتحانهاي مربوطه شانس پذيرش از دانشگاه هاي آمريكارو دارم؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط royaeivazi نمایش پست ها

سلام دوستان خشته نباشيد
    من ترم آخر ليسانس كامپيوتر هستم ولي چون علاقه ي زيادي به هنر و معماري دارم مي خوام كه دوباره از اول معماري بخونم اما متسفانه معدل ديپلم و پيش دانشگاهيم خيلي كمه در حد 12 ولي رزومه ي بدي ندارم
    مقاله ي ISI
    ثبت اختراع
    دو مقام جشنواره خوارزمي
    عضو بنياد ملي نخبگان
    دو مقام جهاني اختراع
    و ....
    به نظرتون با يه نمره ي خوب زبان و امتحانهاي مربوطه شانس پذيرش از دانشگاه هاي آمريكارو دارم؟؟؟
    کسی که به سوال من جواب نداد من برای شما رو بگم.
    پذیرس در مقطع لیسانس معماری کلن کاری نداره. حتی لازم نیست زبانتون هم خیلی خوب باشه. اکثر دانشگاه های تاپ کف تافلشون ۷۹ ئه فقط بگردید جایی رو پیدا کنید که SAT نخواد. شما هم ترنسفر محسوب میشید و باید برای اون اقدام کنید. اگر هم ویزا خواستید برید دوبی. اونجوری که فهمیدم با این کِیس دوباره شروع کردن بهترین جاست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_yar نمایش پست ها
    کسی که به سوال من جواب نداد من برای شما رو بگم.
    پذیرس در مقطع لیسانس معماری کلن کاری نداره. حتی لازم نیست زبانتون هم خیلی خوب باشه. اکثر دانشگاه های تاپ کف تافلشون ۷۹ ئه فقط بگردید جایی رو پیدا کنید که SAT نخواد. شما هم ترنسفر محسوب میشید و باید برای اون اقدام کنید. اگر هم ویزا خواستید برید دوبی. اونجوری که فهمیدم با این کِیس دوباره شروع کردن بهترین جاست.
    برای این نمره زبان میشه منبع نشون بدین؟!دوست من بخاطر اینکه کف نمره ام ای تی 90بود مجبور شد تافلی رو که 89شده رو دوباره بده!!! درضمن ایشون لیسانس کامپیوترن و میخوان معماری رو شروع کنن چجوری ترنسفر حساب میشن وقتی رشته هاشون ربط زیادی بهم نداره؟!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط royaeivazi نمایش پست ها

سلام دوستان خشته نباشيد
    مقاله ي ISI
    ثبت اختراع
    دو مقام جشنواره خوارزمي
    عضو بنياد ملي نخبگان
    دو مقام جهاني اختراع
    و ....
    سلام درکل پذیرش گرفتن اگه زبانتون خوب باشه وپشتوانه مالی خوبی داشته باشین زیاد سخت نیست.ولی معدلتون یه کم پایینه بالاتر بود میشد با این روزمه به بورس خوب امید داشت.به نظر من توی sopتون دلیل این کمی نمره رو بیان کنین وبگین بیشتر از اینکه به نمره علاقه داشته باشین به پژوهش و...علاقه دارین.بازم دوستان باتجربه نظرشون رو بگن بهتره

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    برای این نمره زبان میشه منبع نشون بدین؟!دوست من بخاطر اینکه کف نمره ام ای تی 90بود مجبور شد تافلی رو که 89شده رو دوباره بده!!! درضمن ایشون لیسانس کامپیوترن و میخوان معماری رو شروع کنن چجوری ترنسفر حساب میشن وقتی رشته هاشون ربط زیادی بهم نداره؟!
    من دو سال پیش فکر کنم کل دانشگاه‌های امریکا رو زیر و رو کردم برای معماری دوست عزیز. کف نمره اکثرا همونه. من الان دوستی داریم با تافل ۸۵ مستر داره جورجیا تک میخونه و با تافل ۸۶ ایلینویز. این هم نه فقط برای بچلره بلکه برای مستر هم خیلیاش همینه - کف نمره وقتی ۷۹ باشه ممکنه یکی با تافل ۱۰۰ هم ریجکت بشه ولی باز کف نمره ۷۹ ئه - .

ضمنا کسی که هر بچلری رو شروع کنه دیگه فرش‌من نمیتونه باشه مگه اینکه نگه اصلا بچلر خونده که اونوقت باید مدارک تحصیلی دبیرستان و ... رو ببره و معدل کنه یا SAT بده. منبع؟ دانشگاه‌های U Penn، Urbana, IIT, Temple,Penn state, Iowa, ... . باید برید WES براتون معادل کنن واحداتون رو. جدای از این اگر چند تا سایت دانشگاه ببینید اونجا معمولا نوشته که اگه تا الان بیشتر از ۳۰ - عدد برای مثال - تا واحد گذروندی ترنسفر محسوب میشی. این هم یه قسمت از ایمیل U Penn :
    You will never be considered a first year student, ever again. You cannot forget your university work to qualify as a freshman again.

در آخر هم چرا الکی امید بورس (؟!) میدید به بقیه؟ من که ۷ سال معماری دانشگاه تهران خوندم هم لیسانس و هم فوق لیسانس از تعداد انگشت‌هام کمتر دیدم کسی رو که فاند خوب بتونه بگیره برای مستر یا Phd معماری. معماری اون هم برای بچلر شاید نهایتا" چندهزار تا گرنت بتونید بگیرید که اون هم بستگی به GPA قبلیتون داره.

خیلی خوبه که میخواید کمک کنید به بقیه ولی چه اصراریه درمورد چیزایی که نمیدونید اطلاعات گمراه کننده بدید به بقیه یا اطلاعات دیگران رو زیر سوال ببرید. شما به اون بنده خدای قبلی هم اطلاعات غلط دادید : )

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_yar نمایش پست ها
    من دو سال پیش فکر کنم کل دانشگاه‌های امریکا رو زیر و رو کردم برای معماری دوست عزیز. کف نمره اکثرا همونه. من الان دوستی داریم با تافل ۸۵ مستر داره جورجیا تک میخونه و با تافل ۸۶ ایلینویز. این هم نه فقط برای بچلره بلکه برای مستر هم خیلیاش همینه - کف نمره وقتی ۷۹ باشه ممکنه یکی با تافل ۱۰۰ هم ریجکت بشه ولی باز کف نمره ۷۹ ئه - . ضمنا کسی که هر بچلزی رو شروع کنه دیگه فرش‌من نمیتونه باشه مگه اینکه نگه اصلا بچلر خونده. منبع؟ دانشگاه‌های U Penn، Urbana, IIT, Temple,Penn state, Iowa, ... . باید برید WES براتون معادل کنن واحداتون رو. جدای از این اگر چند تا سایت دانشگاه ببینید اونجا معمولا نوشته که اگه تا الان بیشتر از ۳۰ - عدد برای مثال - تا واحد گذروندی ترنسفر محسوب میشی.
    در آخر هم چرا الکی امید بورس (؟!) میدید به بقیه؟ من که ۷ سال معماری دانشگاه تهران خوندم هم لیسانس و هم فوق لیسانس از تعداد انگشت‌هام کمتر دیدم کسی رو که فاند خوب بتونه بگیره برای مستر یا Phd معماری. معماری اون هم برای بچلر شاید نهایتا" چندهزار تا گرنت بتونید بگیرید که اون هم بستگی به GPA قبلیتون داره.

خیلی خوبه که میخواید کمک کنید به بقیه ولی چه اصراریه درمورد چیزایی که نمیدونید اطلاعات گمراه کننده بدید به بقیه یا اطلاعات دیگران رو زیر سوال ببرید : )
    من نخواستم اطلاعات کسی رو زیر سوال ببرمفقط برام جالب شد که گفتین تافل 79کفه.بعدم دقت کنین من امید بورس الکی (!)ندادم فقط گفتم اگه معدلتون بالاتر بود میشد امید داشت.مشابه رزومه ی ایشون http://www.google.com/url?q=http://e...MwoHmrJymDUAiw
    وhttp://www.applyabroad.org/forum/mem...63031-makhzary
    تونستن بورس بگیرن.همین دو صفحه ی پیش رو هم ببینین جناب aziتونستن بورس خوبی بگیرنبا تفاوت در gpa

Junior Member

سلام. یکی از دوستان من 27 سالشه و بخاطر یه سری مشکلات و بیماری، به تازگی تونست کاردانی بگیره (البته فقط 5تا درسش مونده بود تا لیسانس، یعنی 130 واحد پاس کرده) میخواستم بپرسم امکانش هست برای لیسانس (در رشته ای غیرمرتبط با رشته ی خودش) با توجه به سنش پذیرش و ویزا بگیره؟ کدوم کشورها یا دانشگاه هایی رو پیشنهاد میکنید؟ هزینه براش مهمه، وضعیت مالی عالی نداره و هرچی هزینه کمتر باشه براش اولویت بیشتری داره

Junior Member

سلام . ببخشید من یه سری اطلاعات می خواستم بدونم در مورد تحصیل در دبیرستان در آمریکا.
    من خودم کلاس اول دبیرستان رو تموم کردم و 15 سالمه و 3 ماه دیگه میرم دوم دبیرستان. من تک فرزندم و میخوایم با بابا و مامانم 3 تایی بریم آمریکا و داریم کاراشو درست می کنیم. فقط میخواستم بدونم که اگه بریم آمریکا چه مدت بهمون اقامت میدن ؟ 3 ماهه یا 6 ماهه و یا بعد از اون می تونیم اقامتو تمدید کنیم و آیا با این اقامت موقت که به ما میدن من می تونم برم تحصیل کنم؟ زبانم خوب هست چند سالی هست که کلاس زبان میرم تنها سوال من اینه که چطوری میشه تو مقطع دوم دبیرستان اونجا تحصیل کرد و آیا نیاز به اقامت دائم داره و یا با پناهندگی بهتر میشه این کارو کرد.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)