نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 114 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام.

من اکثر سایت دانشگاه ها را نگاه میکردم در مقطع کارشناسی

بین 25 هزار دلار تا 45 هزار دلار بودند . البته فقط شهریه دانشگاه
    اکثرا بله ولی در مواردی هزینه ها پایین هست...مثل:
    Minnesota state university-Moorhead
    South Dakota state university
    Minot state university
    North Dakota state university

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ari_gholi نمایش پست ها
    اکثرا بله ولی در مواردی هزینه ها پایین هست...مثل:
    Minnesota state university-Moorhead
    South Dakota state university
    Minot state university
    North Dakota state university
    من چند تا دانشگاه را چک کردم .

که نوشته بودند
    You do not need to provide ACT or SAT scores
    آیا واقعا نمی خواهند چون در پست قبلی خوانده بودم الان می گوینند نمی خواهیم ولی وقتی چیز شد می گویند باید امتحان sat را بدهید

آیا سایتی و یا مرجعی هست که مشخص کنه کدام دانشگاه ها SAT را نمی خواهند .
    ویرایش توسط samanjan : February 24th, 2011 در ساعت 10:55 PM

در ضمن

آیا سفارت برای مقطع کارشناسی ویزا می دهد .

و آیا سالی 20 میلیون برای زندگی و هزینه تحصیل در رشته مهندسی الکترونیک در یک دانشگاه متوسط کافی است .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    من چند تا دانشگاه را چک کردم .

که نوشته بودند
    You do not need to provide ACT or SAT scores
    آیا واقعا نمی خواهند چون در پست قبلی خوانده بودم الان می گوینند نمی خواهیم ولی وقتی چیز شد می گویند باید امتحان sat را بدهید

آیا سایتی و یا مرجعی هست که مشخص کنه کدام دانشگاه ها SAT را نمی خواهند .
    خب ببین عزیزم شما باید ببینی که دانشگاهی رو که میری رنکش چه جوریه...اگه دانشگاه تاپی باشه فکر نکنم به سادگی از کنار SAT رد بشه...گفتم که به دوستم که می خواست بره Dartmouth اول گفتن نیازی نیست...بعد در نهایت گفتن چون SAT نداری نمیتونیم ارزیابیت کنیم...حق هم دارن...چون دانشگاه خوبی هستن...ولی مثلا South Dakota state University که بالا گفتم توی سایتش زده واسه اینترنشنال ها نمی خواد...این دیگه شکی توش نیست که نمی خواد...
    من فکر نمیکنم که مرجعی باشه...ولی بازم بگرد...
    --------------------------------------------------------------------
    در مورد پست بعدی تون...
    اینکه سفارت ویزا میده یا نه رو خودم هم خیلی واسم سواله...ولی همین جور که نیلوفر جون توی پست اول گفته اینکه کسی اقدام نمیکنه نتیجه نمیشه که نشه!!...خود نیلوفر جون تونسته بگیره...پس میدن...ولی خب فکر کنم همه روی این نظر واحدی دارند که سفارت کاملا به شانس بستگی داره...
    در مورد 20 میلیون هم اون چهار تا دانشگاه بالا رو ساپورت میکنه...ولی میدونی چیه...به نظر من(شاید اشتباه باشه)آدم باید پاش برسه به خاک مقدس(!!!!!) از اون به بعد خدا خودش میرسونه...من یکی از دوستام با 15 میلیون رفت انگلیس...الان 1 ساله اونجاست...پول کم نیاورده...کار میکنه در کنار تحصیلش...خدا بزرگه...

نقل قول نوشته اصلی توسط ari_gholi نمایش پست ها
    خب ببین عزیزم شما باید ببینی که دانشگاهی رو که میری رنکش چه جوریه...اگه دانشگاه تاپی باشه فکر نکنم به سادگی از کنار SAT رد بشه...گفتم که به دوستم که می خواست بره Dartmouth اول گفتن نیازی نیست...بعد در نهایت گفتن چون SAT نداری نمیتونیم ارزیابیت کنیم...حق هم دارن...چون دانشگاه خوبی هستن...ولی مثلا South Dakota state University که بالا گفتم توی سایتش زده واسه اینترنشنال ها نمی خواد...این دیگه شکی توش نیست که نمی خواد...
    من فکر نمیکنم که مرجعی باشه...ولی بازم بگرد...
    --------------------------------------------------------------------
    در مورد پست بعدی تون...
    اینکه سفارت ویزا میده یا نه رو خودم هم خیلی واسم سواله...ولی همین جور که نیلوفر جون توی پست اول گفته اینکه کسی اقدام نمیکنه نتیجه نمیشه که نشه!!...خود نیلوفر جون تونسته بگیره...پس میدن...ولی خب فکر کنم همه روی این نظر واحدی دارند که سفارت کاملا به شانس بستگی داره...
    در مورد 20 میلیون هم اون چهار تا دانشگاه بالا رو ساپورت میکنه...ولی میدونی چیه...به نظر من(شاید اشتباه باشه)آدم باید پاش برسه به خاک مقدس(!!!!!) از اون به بعد خدا خودش میرسونه...من یکی از دوستام با 15 میلیون رفت انگلیس...الان 1 ساله اونجاست...پول کم نیاورده...کار میکنه در کنار تحصیلش...خدا بزرگه...
    بله واقعا من هم دیدم . امریکا به شانس است . برای پذیرش دانشگاه که از خداش است.

ولی یک چیزی هست که آمریکا قوانین دست پا گیری دارد مثلا تا وقتی که اونجا هستی دیگه باید قید خانواده را بزنی که خودش یک عیب بزرگ است .

من دیدم من حالا باید دنبال دانشگاههای باشم که متوسط رو به پایین هستند. اگر بخواهید از زیر این مدرک SAT در برید .

مثلا تو سایت یکی از دانشگاه های آمریکایی این را نوشته بودند

جالب است

While standardized test scores (SATI/ACT) are not required for international applicants, these scores will be considered if they are submitted as part of the application for admission.

این دانشگاه بود

Southern Methodist University

شهریه این دانشگاه برای رشته من

Total $52,880

هزینه شامل اقامت + زندگی و... می شود .

دستتشون درد نکنه .

بچه ها بیاید با هم پول هام را جمع کنیم بریم اونجا دانشگاه تاسیس کنیم . کلی پول توش . هر کی بود اطلاع بده . ( شوخی )

Junior Member

آره دیگه...اینجوریه...دانشگاه هاش از 15000 حداقل شروع میشه تا خدا بده برکت 60هزار...70هزار...SAT هم چیز مسخره ایه...اگه بتونی بدی خیلی خوبه...مثلا بری دوبی بدی...امتحانش خیلی آسونه

ادمیشن گرفتن و ویزا گرفتن تقریبا یه تصویر واضح تو ذهنم دارن
    یکی در مورد بورس برای لیسانس توضیح بده
    به استاد ربطی داره؟

Junior Member anakin آواتار ها

ببخشید که وسط بحث پا برهنه می ام

یه دانشگاهی مثل هاروارد که از شما دو تا sat تخصصی می خواد و رنج قبولیش بره sat هم این طوری که تو سایت های مختلف نوشته برای هر درس بالای 720 هست اگه من دو تا sat فول بزنم (نمره 800 بگیرم )شما می گید شانس من بره پذیرش چقدره؟؟

یه یهودی تو یه سایت بین المللی با نمره sat حدود 760 می خواست برای هاروارد اقدام کنه و دیگران هم اینکارو براش غیر منطقی نمی دونستن
    (ابدا پیشینه خوبی نداشت و یه دوره طولانی تو فلسطین و اون ورا سرباز بود. فقط نکته مثبت اش این بود که فرانسوی هم بلد بود!!البته می گفت افیسره و یه سری زیر دست داشته و در کل رزومه ای که می خواست بفرسته شامل یه مش تجربه بود و من از این رزومه ها ندارم و فقط می تونم بگم معدل دیپلم ام حدود 18 و ... خواهد بود)

من می تونم sat ریاضی و فیزیک 800 بگیرم.
    خواهش می کنم راهنمایی کنید که اگه sat رو فول بدم شانسم بره دانشگاه های تاپ چقدر میره بالا؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    ادمیشن گرفتن و ویزا گرفتن تقریبا یه تصویر واضح تو ذهنم دارن
    یکی در مورد بورس برای لیسانس توضیح بده
    به استاد ربطی داره؟
    منظورتون از بورس چیه؟!...اگه اینه که فاند بدن که بارها گفته شده که از اینجا کمک مالی گرفتن خیلی خیلی سخته...به استاد هم ربطی نداره...البته دیدم بعضی جاها می زنن:Considered Alumni Relation
    ولی خیلی مهم نیست...
    کلا توی مقطع لیسانس مثه این میمونه که شما می خواهد برید یه موسسه ثبت نام کنید...باید یه مقدار پول بدید...چیزی خارج از محدوده طبیعی نمی خواد معمولا
    نقل قول نوشته اصلی توسط anakin نمایش پست ها
    ببخشید که وسط بحث پا برهنه می ام

یه دانشگاهی مثل هاروارد که از شما دو تا sat تخصصی می خواد و رنج قبولیش بره sat هم این طوری که تو سایت های مختلف نوشته برای هر درس بالای 720 هست اگه من دو تا sat فول بزنم (نمره 800 بگیرم )شما می گید شانس من بره پذیرش چقدره؟؟

یه یهودی تو یه سایت بین المللی با نمره sat حدود 760 می خواست برای هاروارد اقدام کنه و دیگران هم اینکارو براش غیر منطقی نمی دونستن
    (ابدا پیشینه خوبی نداشت و یه دوره طولانی تو فلسطین و اون ورا سرباز بود. فقط نکته مثبت اش این بود که فرانسوی هم بلد بود!!البته می گفت افیسره و یه سری زیر دست داشته و در کل رزومه ای که می خواست بفرسته شامل یه مش تجربه بود و من از این رزومه ها ندارم و فقط می تونم بگم معدل دیپلم ام حدود 18 و ... خواهد بود)

من می تونم sat ریاضی و فیزیک 800 بگیرم.
    خواهش می کنم راهنمایی کنید که اگه sat رو فول بدم شانسم بره دانشگاه های تاپ چقدر میره بالا؟؟
    یه چیز کاملا مشخصه و اون اینه که SAT یکی از مهمترین فاکتور هاست...یه نگاهی به اینا بنداز...کلا چیزاییه که واسه هاروارد مهمه...
    Admission requirements:
    • Interview required
    • Essay(s) required
    • Required: SAT Reasoning Test or ACT
    • If submitting ACT, the writing section is required
    • Required: SAT Subject Tests

Considered:
    • Alumni Relation
    • Character/Personal Qualities
    • Application Essay
    • Extracurricular Activities
    • Geographical Residence
    • Interview
    • Racial/Ethnic Status
    • Recommendations
    • Rigor of secondary school record
    • Standardized Test Scores
    • Talent/Ability
    • Volunteer Work
    • Work Experience
    • Academic GPA
    • First generation college student
    • موارد اول رو که رعایت کنی به احتمال زیاد بتونی پذیرش رو بگیری...ولی اینجا دیگه باید عالی باشی...یعنی تک نمره توی SAT میتونه مهم باشه...انشا هم خیلی مهمه...چون میتونی خیلی چیزا رو توش نشون بدی...اگه مدرکی از کار داری باید ترجمه کنی بفرستی...اگه کار داوطلبانه کردی باید بفرستی...هر کاری...باید بهشون ثابت کنی با مدرک که پسر/دختر با استعدادی هستی...کلا ئاسه اینجور دانشگاها باید هرکاری کردی رو بفرستی...راستی نمره زبان هم فراموش نشه...باید عالی باشه...
    • مثلا:PBT:600 + TWE:5
    • IBT:100 no section below 25
    • این تازه مینیممه...که اگه بیشتر از این مقدار باشه میتونه خیلی کمک کننده باشه...
    ویرایش توسط ari_gholi : March 3rd, 2011 در ساعت 03:16 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)