نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 114 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

سلام دوستان کسی ایمیل خانمم مقامی رو نداره؟ایشون تونستند چند سال پیش ازmitبورس کامل بگیرن

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی ایمیل خانمم مقامی رو نداره؟ایشون تونستند چند سال پیش ازmitبورس کامل بگیرن
    در مقطع کارشناسی توانست بورسیه کامل بگیره ؟ یا در مقطع فوق یا دکترا ؟

INGWAY
    Guest

شما از کجا اسم ایشون رو پیدا کردید؟ اگه اسمشون رو پیدا کردید که بقیش کاری نداره!

البته یه نکته اینجا به نظر میرسه: ایشون شانس زیادی هم آوردن و جزء مباحث minority و اینکه زن و از ایران بودن یه جور قسر در رفتن. میدونین که این دانشگاه ها سرشون درد میکنه برای این کیس های خاص حالا از فردا همه MIT اپلای کنن دیگه اون "خاص" بودن بی معنی میشه.

من این فایل رو که خودشون نوشتن پیدا کردم.
    http://ifile.it/bc0nwf6

چیز زیادی توش نیست، اسم سایت مارو هم آورده! فقط اشک مارو درآورد که چرا کسی نبود 5-6 سال پیش اینارو به ما بگه امیدوارم شما راه اشتباه مارو نرین و از همین حالا به فکر آینده تون باشین

اگه کمکی خواستین من در خدمتم.

ولی یه چیز که تو این جزوه خیلی مهمه اینه: PLEASE LEARN ENGLISH

Junior Member feligoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نقاشی/ دانشگاه علم و فرهنگ

سلام به همه
    من باید پیش دانشگاهی رو حتما بگذرونم, بعد برای پذیرش اقدام کنم؟ (چون معمولا مراحل پذیرش 1 سال طول میکشه)
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feligoli نمایش پست ها
    سلام به همه
    من باید پیش دانشگاهی رو حتما بگذرونم, بعد برای پذیرش اقدام کنم؟ (چون معمولا مراحل پذیرش 1 سال طول میکشه)
    با تشکر
    واسه آمریکا فکر کنم باید بگذرونین...
    --------------------------------------------
    دیروز از MSUM بهم ایمیل زدن که پذیرفته شدم...حالا بریم واسه مراحل بعدش که اگه خدا بخواد بشه اون چیزی که دوست دارم بشه...پذیرش گرفتنش که کار آسونی بود بریم واسه مراحل بعدی ایشالا...

رشته و دانشگاه

سلام دوستان.بله خانم مقامی تونستن در مقطع کارشناسی بورس بگیرن.فقط دوستان به نظر شما می ارزه من وقت و انرژی بزارم واسه اینکار؟واقعا یه ریسکه ولی من از هرکی می پرسم میگن لیسانس بگیر بعد برو.اصلا گرفتن بورسیه در مقطع لیسانس غیر ممکنه و از این حرفا ولی تا الان دو نفر تونستن در مقطع لیسانس بورس بگیرن یکی سال2002 از هارواد ویکی همین اناهیتا سال86 ازmitجفتشون هم در این باره مقاله دادن.من الان سال دوم هستم اگه بخوام برم از الان باید برنامه ریزی کنم برای زبان و اینها.حالا به نظرتون بشینم برای کنکور بخونم یا وقتم رو روی این مساله بذارم؟اینم pdfمقاله ای که ایشون در این باره نوشتنhttp://s1.picofile.com/file/64922525...rsian.pdf.html

رشته و دانشگاه

سلام دوستان اینم ایمیل خانم مقامی
    azad@MIT.EDU

سلام دوستان.بله خانم مقامی تونستن در مقطع کارشناسی بورس بگیرن.فقط دوستان به نظر شما می ارزه من وقت و انرژی بزارم واسه اینکار؟واقعا یه ریسکه ولی من از هرکی می پرسم میگن لیسانس بگیر بعد برو.اصلا گرفتن بورسیه در مقطع لیسانس غیر ممکنه و از این حرفا ولی تا الان دو نفر تونستن در مقطع لیسانس بورس بگیرن یکی سال2002 از هارواد ویکی همین اناهیتا سال86 ازmitجفتشون هم در این باره مقاله دادن.من الان سال دوم هستم اگه بخوام برم از الان باید برنامه ریزی کنم برای زبان و اینها.حالا به نظرتون بشینم برای کنکور بخونم یا وقتم رو روی این مساله بذارم؟اینم pdfمقاله ای که ایشون در این باره نوشتنhttp://s1.picofile.com/file/64922525...rsian.pdf.html
    این یک ریسکه که فقط خوت میتونی دربارش تصمیم بگیری ولی من به عنوان کسی که در این مورد خیلی تحقیق کرده ام نظرم اینه که پروسه ی اپلای برای آمریکا پرهزینه(شرکت در امتحانها پرداخت اپلیکیشن فی و ....) بسیار وقت گیر و پر استرس هست و به نظر من اصلا راحت نیست که بخواهی هم زمان با همه ی این ها برای کنکور هم بخونید (برای من که غیر ممکن بود) در هر صورت وضعیت کاملا متفاوتیه اما اگه هدفتون واقعادرس خوندن تو بهترین دانشگاههای دنیا هست و حاضری همه ی سختیهاش رو بپذیری اپلا ی کن

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام دوستان اینم ایمیل خانم مقامی
    azad@MIT.EDU
    سلام

به ایشون باید ایمیل فارسی زد یا انگلیسی

موفق باشید .

رشته و دانشگاه

راستش من خودم ایمیل فارسی زدم ولی هنوز جواب ندادن یکی از بچه های اینجا برای ایشون ایمیل زده بود انگلیسی جواب داده بودن/شما مقاله ای که از ایشون گذاشتم رو خوندین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)