نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 114 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    راستش من خودم ایمیل فارسی زدم ولی هنوز جواب ندادن یکی از بچه های اینجا برای ایشون ایمیل زده بود انگلیسی جواب داده بودن/شما مقاله ای که از ایشون گذاشتم رو خوندین؟
    نه راستش ندیدم . کجاست

ولی به من جواب داد . اسمش آناهیتا است . ولی اسمش بین خودم باشد .

Junior Member

همچنان دوستان هیچ کدوم محبت نکردن پاسخ بدن. من دوباره سوالم رو مینویسم ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید من رو. تشکر

شرایط : من مدرک کاردانی کامپیوتر از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم ( با کنکور سراسری تو این دانشگاه قبول شدم ) . ۷۲ واحد پاس کردم و معدل کلم هم اصلا خوب نیست و کمی بالاتر از ۱۲ هست و نمره‌هام هم تعریفی ندارند ( اکثر درس ها با ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ پاس شدند ). تو چند ماه آینده هم به امریکا ( کالیفرنیا ) خواهم رفت با گرین کارت. تصمیم دارم حالا که این فرصت برام پیش اومده، استفاده کنم و درس بخونم و لیسانس بگیرم در رشته خودم البته ( کامپیوتر - نرم‌افزار ).

حالا سوالم این هست که برای ادامه تحصیل تو مقطع کارشناسی و موقع معادل سازی ( یا ارزشیابی ) مدرک کاردانیم ( که از ایران گرفتم ) به چه صورت عمل خواهد شد ؟ درس‌هایی که از یه نمره خاصی ( مثلا ۱۲ یا ۱۴ ) بالاتر باشند فقط مورد قبول اونها هست یا نمره ۱۰ و پاس کردن درس کافی هست ؟ کلا به طور معمول چه تعدادی از واحدهای کاردانی ( دانشگاه غیرانتفاعی ) مورد قبول دانشگاه‌هایی امریکاست.

هر نوع اطلاعات یا راهنمایی تو این زمینه هم میتونه کمکم کنه و شدیدا ممنون شما خواهم بود اگر اطلاعات بهم بدید یا راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shaian نمایش پست ها

شرایط : من مدرک کاردانی کامپیوتر از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم ( با کنکور سراسری تو این دانشگاه قبول شدم ) . ۷۲ واحد پاس کردم و معدل کلم هم اصلا خوب نیست و کمی بالاتر از ۱۲ هست و نمره‌هام هم تعریفی ندارند ( اکثر درس ها با ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ پاس شدند ). تو چند ماه آینده هم به امریکا ( کالیفرنیا ) خواهم رفت با گرین کارت. تصمیم دارم حالا که این فرصت برام پیش اومده، استفاده کنم و درس بخونم و لیسانس بگیرم در رشته خودم البته ( کامپیوتر - نرم‌افزار ).
    در مورد شرایط خاص شما اطلاعی ندارم و فکر نمیکنم افراد زیادی روی این فروم هم جوابش رو بدونند، ولی با درنظرگرفتن اینکه شما به سلامتی عازم هستید و گرین کارت هم دارید و مشکل ویزا هم ندارید، احتمالا بهترین مرجع برای پاسخ به سئوال شما همان دانشگاههای کالیفرنیا هستند. بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که با admission office دانشگاههای موردنظرتون در کالیفرنیا تماس بگیرید و شرایط خودتون رو بیان کنید و جواب بگیرید. احتمالا هردانشگاه سیاست خودش رو در این مورد داره و نمیشه بطور کلی و یک جا نظر داد.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    نه راستش ندیدم . کجاست

ولی به من جواب داد . اسمش آناهیتا است . ولی اسمش بین خودم باشد .
    ممنون دوست عزیز ولی اسمش رو می دونستم توی اون مقاله بود این هم لینک مقاله امیدوارم بهتون کمک کنه
    http://s1.picofile.com/file/64922525...rsian.pdf.html

رشته و دانشگاه

دوست عزیز میش بگید کی به ایشون ایمیل زدید و ایشون کی جواب شما رو دادن

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

دوست عزیز میش بگید کی به ایشون ایمیل زدید و ایشون کی جواب شما رو دادن
    سلام راستش

اول بهش گفت وقت داریدجواب سوال های من را بدهید . گفت بله .

و بعد سوال هام را براش فرستادم که الان اونجا تغطیل است فکر کنم سه شنبه جواب بدهد ولی هنوز حواب نداده .

مقاله خواندم واقعا تاثیر گذار بود .

رشته و دانشگاه

Dear Pardis,

I am glad to hear you are considering applying to American universities. As you mentioned, getting admissions from an American college is not impossible, however, it is very time-consuming. Whether or not it is worth it to do this is your personal decision. If you care very much about going to university right away without missing a year, then you don't want to risk Konkour. If you feel very ambitious and want to try to come here, you may apply and if you couldn't get admissions one year you could wait another year and study for Konkour or apply again.

Not every body who comes here has been to Olympiads, even though a majority of them have been at least seriously studying for it. Those who have been to Olympiads often start college one year late as well.

If you could afford part of your education, there are more universities that you could apply to as well. I am sure you have come across this information in your research.

Take care,
    Anahita
    سلام دوستان.راستش من چندروز پیش به خانم مقامی ایمیل زدم و ایشون جواب دادن .اما من یه جاهایی از نامشون رو نفهمیدم یعنی هنوز زبانم هنوز کامل نیست که درست بفهمم قسمتهایی رو که قرمز کردم متوجه نشدم

ApplyAbroad Guru

If you care very much about going to university right away without missing a year, then you don't want to risk Konkour. If you feel very ambitious and want to try to come here,
    منظورشون در این قسمت اینه که اگر چون کار اقدام برای خارج خیلی وقت گیر و طولانی یه، اگر شما قصد اصلی تون ادامه تحصیل دانشگاهی یه شاید بهتر باشه ریسک نکنید و کنکور ایران رو امتحان بدید. ولی اگر تنها هدفتون تحصیل خارج از کشوره میتونید اپلای کنید و اگر رد شدید مجددا سال بعد سعی کنید.

If you could afford part of your education, there are more universities that you could apply to as well. I am sure you have come across this information in your research.
    اینجا هم ایشون میگن که اگر خودتون هزینه تحصیل و زندگیتون رو میتونید بدید دانشگاههای بیشتری (غیر از اونهائی که ایشون برای بورس در مقاله شون نام بردند) هست که میتونید اپلای کنید.

جدا از نامه ایشون من باید صراحتا عرض کنم دوست عریز که از مقاله ایشون بنظر میرسه شرط اول موفقیت در این راه تسلط کامل به زبان است و این چیزی نیست که ظرف چند هفته و چند ماه بدست بیاد. حداقل چندسالی کارداره. اگر زبان شما در حدی است که برای خواندن نامه ایشان دچار مشکل میشوید شاید توصیه عملی تر این باشه که شما لیسانس رو در ایران بخوانید و در مدت لیسانس زبان خودتون رو تکمیل کنید.

رشته و دانشگاه

دوست عزیز راستش من الان سال دوم دبیرستانم و زبان رو در حد ابتدایی بلدم!و حدود دوسال وقت دارم زبان رو کامل یاد بگیرم پس زیاد این قضیه استرس امیز نیست چون حدود دوسال وقت دارم.بعدشم اونقدرام وضع زبانم خراب نیست که چند سال طول بکشه

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز راستش من الان سال دوم دبیرستانم و زبان رو در حد ابتدایی بلدم!و حدود دوسال وقت دارم زبان رو کامل یاد بگیرم پس زیاد این قضیه استرس امیز نیست چون حدود دوسال وقت دارم.بعدشم اونقدرام وضع زبانم خراب نیست که چند سال طول بکشه
    بله خوب اگر سال دوم هستید که وقت دارید ولی کار رو عقب نیندازید. از همین حالا شروع کنید به شدت زبانتون رو تکمیل کردن و همچنین بقیه نکاتی که در نامه ایشون بود. انشالله موفق میشوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)