صفحه 61 از 341 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics , university of Arizona

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2011

با سلام.
    من براي فال 2011 پذيرش با فاند دارم ولي كمي براي همسرم بايد BS جور كنم (حدود 5000تا ).I-20 صادر شده ولي هنوز برام پست نشده.ميخواستم ببينم اولا دبي بهتره يا آنكارا و بعد اينكه احتمالا براي همسرم مجبورم از آژانس وقت بگيرم.(خودم هم هنوز وقت نگرفتم ، منتظر I20 هستم ).من كه ميخوام تقاضاي وقت اضطراري بدم و ميخوام بدونم بهتره اول من وقت بگيرم بعد از اون برا همسرم ويا اينكه اول برا اون بگيرم و بعد برا خودم .
    رشته من فيزيك و نزديك به دو سال از فارغ التحصيل شدنم (ارشد)ميگذره ولي سه ماه پيش رفتم آلمان سمينار ارايه كردم (چون در حال حاضر به طور غير رسمي دارم با يه استاد تو شريف كار علمي ميكنم).در ضمن لطفا دوستاني كه تجربه دارند برام اسم آژانس هاي معتبر برا آنكارا و دبي را با پيام خصوصي بفرستند.

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم کسایی که اطلاع دارند کمکم کنند.
    من دوبی وقت سفارتم اوکی شده اما آنکارا هم ایمیل داده زنگ بزن تاریخ رو اوکی کن. میتونم اول وقت آنکارا رو اوکی کنم بعد وقت دوبی رو کنسل کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1982ir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم کسایی که اطلاع دارند کمکم کنند.
    من دوبی وقت سفارتم اوکی شده اما آنکارا هم ایمیل داده زنگ بزن تاریخ رو اوکی کن. میتونم اول وقت آنکارا رو اوکی کنم بعد وقت دوبی رو کنسل کنم؟
    بله من هم همین کار رو انجام دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط omidghiasvand نمایش پست ها
    بله من هم همین کار رو انجام دادم
    ممنون از کمکت. چون من با ایمیل وقت اضطراری از دوبی گرفتم، باید با ایمیل هم کنسل کنم. درسته؟

Junior Member

من وقت از دبي گرفتم .اما موفق نمي شم sevis رو آيلاين يرداخت كنم . چيكار كنم ؟

Junior Member

دوستانی که وقت اضطراری گرفتن لطفا پاسخ بدن. من به سفارت در دبی ایمیل زدم برای وقت اضطراری و اونها هم پاسخ دادن که فلان روز بیا و مدارکت رو هم بیار. می خواستم بدونم این آخرین مرحله اس یعنی دیگه لازم نیست که من دوباره بهشون ایمیل بزنم و بگم حتما میام ؟ یا اینکه دوباره ازشون بپرسم که آیا حتما وقت رزرو شده اس و کانفرم بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

دوستان بهترین راه برای گرفتن وقت از سفارت تو دوبی اینه که به خودشون ایمیل بزنید و این اصلاعات رو بدید: اسم و فامیل، ملیت، شماره پاسپورت، روزی که ترجیح میدید بهتون وقت بدن و یه اسکن از I-20 .من اینکارو کردم و سه روزه بهم جواب دادن! درضمن هنوز I-20 به دستم نرسیده از دانشگاه خواستم که اسکنش رو برام بفرستن و اینکارو کردن. یکشنبه هفته گذشته ازشون یه وقت برای هفته اول می خواستم و برای 5 می بهم وقت دادن. من از یه آژانس مسافرتی خواستم که اینکارو برام بکنه و بیچاره ام کرد! وقتی میتونید به راحتی با یه ایمیل وقت بگیرید چرا باید سراغ آژانسها برید؟! اینم آدرسی که می تونید ایمیل بزنید:

dubaivisastudent@state.gov

Junior Member

سلام

میشه بگین آیا وقت گرفتن با این شیوه نیاز به واریزه پول داره یا نه ? اگه داره چطوری این کارو کردین

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط splendidvenus نمایش پست ها
    دوستان بهترین راه برای گرفتن وقت از سفارت تو دوبی اینه که به خودشون ایمیل بزنید و این اصلاعات رو بدید: اسم و فامیل، ملیت، شماره پاسپورت، روزی که ترجیح میدید بهتون وقت بدن و یه اسکن از I-20 .من اینکارو کردم و سه روزه بهم جواب دادن! درضمن هنوز I-20 به دستم نرسیده از دانشگاه خواستم که اسکنش رو برام بفرستن و اینکارو کردن. یکشنبه هفته گذشته ازشون یه وقت برای هفته اول می خواستم و برای 5 می بهم وقت دادن. من از یه آژانس مسافرتی خواستم که اینکارو برام بکنه و بیچاره ام کرد! وقتی میتونید به راحتی با یه ایمیل وقت بگیرید چرا باید سراغ آژانسها برید؟! اینم آدرسی که می تونید ایمیل بزنید:

dubaivisastudent@state.gov

Junior Member

فکر کنم سیستم وقت دهی مشکل داره ... چون confirmation به من داده برای 10 May ولی بالاش نوشته UAE Resident Only. در حالی که من مطمئن هستم از سایت ایران وقت گرفتم و اینکه اصلا 10 می برای UAE هنوز باز نشده !!! کسی این مشکل را داشته؟
    همینطور کسی این مشکل را داشته که یکی از حروف بارکدش را اشتباه وارد کنه و با اون وقت بگیره؟

Junior Member

دوستان همدرد

من بهتون پیشنهاد می کنم بی خیال وقت گرفت online بشین. و همینطور این برنامه که یکی از دوستان نوشته. با ایمیل وقت فوری بگیرین من پریروز ایمیل زدم و امروز جواب گرفتم برای روزی که می خواستم. 24 اوریل!!!. تازه به همسرم هم دادند همون روز که تازه ایشون متقاضی f2 هستش. من نمی دونم کی گفته به f2 فقط اضطراری نمی دن.

شاد باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)