صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 150

موضوع: گرفتن وقت از سایر کشور ها برای 2011

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض گرفتن وقت از سایر کشور ها برای 2011

در این تاپیک به موضوع گرفتن وقت از سایر کشور ها برای 2011 پرداخته میشه.
    برای بدست آوردن اطلاعات مربوط به سال 2010 به این لینک مراجعه کنید.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از سایر کشور ها برای 2011

جدیدا، کسی از دوستان تونسته از پاکستان ویزا بگیره؟ توی سایتش نوشته یه 140 دلار و یه 200 دلار باید پیاده بشیم. جاهای دیگه هم همینطوره؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    جدیدا، کسی از دوستان تونسته از پاکستان ویزا بگیره؟ توی سایتش نوشته یه 140 دلار و یه 200 دلار باید پیاده بشیم. جاهای دیگه هم همینطوره؟
    That $200 is the sevis fee that u should pay with credit card. And that $140 is for the embassy. These fees are for every US embassy if u want to be interviewed for the F1 visa.
    GOOD LUCK

خیلی ممنون از Raiden
    نظر شما در مورد گرفتن از پاکستان چیه. از نظر جغرافیایی بنده در جای هستم که خیلی به این کشور نزدیکم و میشه گفت در مرز ایران و پاکستان هستم. برای بنده رفتن به ترکیه کمی مشکل هست چون راهش دور میشه. به نظر شما با این شرایط بنده، باز هم میصرفه برای ویزا برم آنکارا؟
    با تشکر
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

سلام. کسی میدونه برای گرفتن وقت سفارت آمریکا تو اتریش (وین) از طریق تلفن چطور باید اقدام کرد؟

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

خیلی ممنون از Raiden
    نظر شما در مورد گرفتن از پاکستان چیه. از نظر جغرافیایی بنده در جای هستم که خیلی به این کشور نزدیکم و میشه گفت در مرز ایران و پاکستان هستم. برای بنده رفتن به ترکیه کمی مشکل هست چون راهش دور میشه. به نظر شما با این شرایط بنده، باز هم میصرفه برای ویزا برم آنکارا؟
    با تشکر
    I don't know about Pakistan, but one of my friends went to Tajikistan. First, he sent an email to the embassy of the U.S. in Tajikistan, and they told him that he is free to apply. When he went there, the officer told him that he couldn't decide on his case, because he did not know Iran that well. The officer didn't even review his documents. The officer suggested my friend to go to Dubai or Turkey instead. My friend wasn't rejected, but he didn't get the visa neither. Another friend of mine went to Syria, and he was given the same answer.

Then again, another friend of mine went to Greece for the visa, and she got her visa from Greece. But she had the advantage of already having a U.S. visa in her passport. I remember that when I sent an email to the embassy of the U.S. in Athens, they told me that they didn't know about Iranians' cases, and they suggested other embassies instead.

So, considering what I said above, going to Pakistan for the U.S. visa is somehow risky. If I were u, I wouldn't have gone there, but after all, it's ur decision.

Good Luck

Senior Member

خیلی ممنون از Raiden
    با تشکر
    دوست من شما اگر به پاکستان نزدیک هستی، قاعدتا از افغانستان و دوبی هم خیلی دور نیستی. به نظر من هر دوی اینها از پاکستان بهتره. پاکستان تا اسلام آباد رفتنش داستان داره و بعد از اون در اسلام آباد وارد منطقه حفاظت شده سفارتی شدن باز داستان داره. و برای پیک آپ باید دوباره بری. اگه نزدیک پاکستان هستی که می دونی وضعیت امنیتی اش هم زده رو دست افغانستان و سرریز عدم امنیتش هر از جندگاهی به کشور ما هم وارد میشه.
    من دوست دوری داشتم که رفت و از پاکستان ویزا گرفت و شدنیه، اما توصیه نمی کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

کسی در مورد سفارت امریکا در ایروان-ارمنستان تجربه ای داره؟ برای ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط omidghiasvand نمایش پست ها
    راجع به ارمنستان نظزتون چیه؟
    اون هم همینطور (high risk).
    این چند سفارت در حال حاضر به طور خاص به کیس های مربوط به ایران میپردازند:
    آنکارا، دوبی، نیکوزیا، باکو، وین، فرانکفورت و ناپل. این سه تای آخر برای اومدن شما به اونجا ازتون دلیل خواهند خواست! کابل هم در هاله ای از ابهامه از شواهد پیداست که ظاهرا اشکال تراشی نمیکنه برای ایرانی ها!
    غیر از اینها بقیه جاها به عقیده من احتمال گرفتن ویزا کمتر از ۵۰ در صد هست. این به این معنیه که ویزا گرفتن غیر ممکن نیست ولی ریسک احمقانه محسوب میشه چون زیر ۵۰ درصده! لذا ارمنستان و عراق شامل همین ریسک میشوند.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    اون هم همینطور (high risk).
    این چند سفارت در حال حاضر به طور خاص به کیس های مربوط به ایران میپردازند:
    آنکارا، دوبی، نیکوزیا، باکو، وین، فرانکفورت و ناپل. این سه تای آخر برای اومدن شما به اونجا ازتون دلیل خواهند خواست! کابل هم در هاله ای از ابهامه از شواهد پیداست که ظاهرا اشکال تراشی نمیکنه برای ایرانی ها!
    غیر از اینها بقیه جاها به عقیده من احتمال گرفتن ویزا کمتر از ۵۰ در صد هست. این به این معنیه که ویزا گرفتن غیر ممکن نیست ولی ریسک احمقانه محسوب میشه چون زیر ۵۰ درصده! لذا ارمنستان و عراق شامل همین ریسک میشوند.
    از این سفارت هایی که ذکر کردین کدوم راحتتر به ایرانی ها ویزا میده؟ فکر کنم باکو و بعد آنکارا درسته؟ البته قبرس را هم شما فراموش کردین!
    ویرایش توسط Shed : January 7th, 2011 در ساعت 11:04 AM

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین