صفحه 10 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 375

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : در حواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

نقل قول نوشته اصلی توسط ajj نمایش پست ها
    با سلام دوستان من چند سوال در مورد تغییر رشته ازفیزیک به عمران دارم. من فوق فیزیک دارم ولی به خاطردلایل مختلف برای دکترا نمیخوام ادامه بدم. به طور خلاصه آیا امکان این رو دارم که فوق عمران جایی ادمیشن بگیرم؟ آیا تغییر رشته امری عادی هست یا اصلا بعید به نظر می رسه؟ (ازفیزیک به عمران) اگر شدنی هست چه مستلزم انجام چه کارهایی هست؟ به نظر شما کجا بهتر میتونم این کار رو بکنم؟ آمریکا یا اروپا؟ باسپاس فراوان
    نمیشه قطعی گفت غیر ممکنه ولی اگه چند تا مقاله عالی که ربطی بین فیزیک و مواد و متریال عمرانی چه فولاد چه بتن چه مصالح جدید داشته باشه احتمالش هست که امریکا پذیرش از عمران بگیرین ولی غیر عقلی این کار...مطمینا بیش از 5 سال طول میکشه که شما بتونین از اون مقاله ها بدید . جای شما بودم دوباره ارشد برای عمران امتحان میدادم...هم ریسکش کمتره هم معقول تره. در کل کار صحیحی به نظر نمیرسه
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan86 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوالی که داشتم..کسی که میخواد مستر معماری منظر بخونه بهتره لیسانش معماری باشه و یا شهرسازی؟..از اونجایی که معماری منظر جز زیر شاخه های شهرسازی و طراحی شهری هم محسوب میشه
    سلام
    تا اونجايي كه من اطلاع دارم از تمام شاخه هاي معماري پذيرش ميكنند .
    ولي معمولا ليسانس معماري ارجح تره چون پروژه هاي لندسكيپ روند طراحي شون مثل روند طراحي يك پروژه معماريه و خيلي وقت ها هم خود معمارها طراحي لندسكيپ رو انجام ميداده اند تا بحال. ولي باز تكرار ميكنم براي دوره مستر معماري لندسكيپ از تمام گرايش هاي معماري پذيرش ميكنند

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    یک سوالی دارم، آیا رشته Logistics و Transportation که در Business School ها ارائه میشه با رشته مهندسی عمران ارتباط نزدیکی داره؟ و اگر جواب مثبته می خواهم بدونم چطور میشه بیشتر با این رشته از لحاظ درسی و موضوعات پژوهشی بیشتر آشنا شد؟ (برای آمادگی برای apply)

ممنون
    inactive account

Junior Member

پیش فرض درخواست راهنمايي

با سلام من كارشتاسي ناپيوسته عمران هستم خدمت سربازي را هم با هزاران مصيبت تمام كردم مي خواستم براي تحصيلات تكميلي برم تركيه لطفا مرا راهنمايي كنيد يا به ايميلم (ایمیل حذف شد) اگر اطلاعاتي داريد بفرستيد در ضمن اشنا در تركيه دارم و مدارك به خصوصي ندارم به جز مدرك دانشگاه ازاد با معدل 13.77
    ویرایش توسط maziyarsh : October 18th, 2011 در ساعت 02:29 PM دلیل: حذف ایمیل

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمايي

دوست خوبم. برید به این صفحه و روی تاپیک تحصیل در ترکیه کلیک کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%DA%AF%D8%B1
    تمام صفحاتش رو از اول تا آخر یک مرور بکنید، اطلاعات خیلی زیادی بدست میارید و شاید جواب سوالات ابتداییتون رو هم بگیرید. بعد اگه سوالی داشتید اونجا بپرسید تا بچه هایی که در زمینه ترکیه اطلاعات دارن ببینن و بهتون جواب بدن. در ضمن بهتره بجای ارتباط از طریق ایمیل بوسیله همین فروم عمومی سوال و جوابتون رو انجام بدین تا بدرد بقیه هم بخوره (البته ارسال ایمیل گویا خلاف مقررات فروم هم هست)
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

سلام. من سوال داشتم. فهرست اساتيد يك دانشگاه رو معمولا چطور ميشه پيدا كرد؟ مثلا دانشگاه calgary . توي سايتشون ميذارن؟

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط farid1 نمایش پست ها
    سلام. من سوال داشتم. فهرست اساتيد يك دانشگاه رو معمولا چطور ميشه پيدا كرد؟ مثلا دانشگاه calgary . توي سايتشون ميذارن؟
    بله در سایت دانشگاه میتونید پیدا کنید. در قسمت faculty

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

کسی می دونه می شه از یه رشته دیگه مثل شهرسازی برای گرایش های عمران مثل مهندسی محیط زیست پذیرش گرفت یا نه؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    کسی می دونه می شه از یه رشته دیگه مثل شهرسازی برای گرایش های عمران مثل مهندسی محیط زیست پذیرش گرفت یا نه؟
    سلام.
    یک پاسخ قطعی به این سوال نمیشه داد. بیشتر بستگی داره که برای کدوم دانشگاه اقدام می کنین. اکثر دانشگاهها برای مقاطع تحصیلات تکمیلی مثل فوق لیسانس و پی اچ دی، در مورد مدرک قبلی فرد متقاضی شرط ورودی میگذارن. مثلاً ممکنه تحت شرایطی افرادی که مدرک علوم پایه (مثل فیزیک، شیمی محض، ریاضی و غیره) یا حتی علوم انسانی هم دارن بتونن در بعضی از گرایش های مهندسی مثل عمران - محیط زیست تحصیل کنن چون محتوای برخی دوره ها حالت بین رشته ای (Multidisciplinary) داره (البته به احتمال زیاد نیاز به گذراندن دروس پیش نیاز خواهد بود)، پس اول باید شروط تعیین شده توسط دانشگاه رو چک کرد. به غیر از این تحصیل در گرایش هایی که چندان سنخیتی با پیش زمینه تحصیلی یک فرد نداره ممکنه همیشه آسون نباشه. مثلاً شاید کسی که رشته شهرسازی گرایش برنامه ریزی منطقه ای خونده برای پی اچ دی در بعضی گرایش های محیط زیست مثل برنامه ریزی و مدیریت محیط زیست بتونه بدون مشکل ادامه بده، منتهی در مورد گرایش های دیگه مثل آلودگی هوا، تصفیه فاضلاب، منابع آب و مواد زاید جامد چون دروس گذرانده شده تا حد زیادی متفاوت هستن ممکنه تغییر گرایش برای خود فرد خیلی راحت نباشه (هر چند شاید دانشگاه این اجازه رو بده). در مجموع باید به علائق تحقیقاتی تون و محتوای دوره ای که مدنظر دارین دقت کنین و این که شرایط تعیین شده توسط دانشگاه مورد نظر چیست.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام بر مهندسین عمران.کسی می تونه تو انتخاب موضوع پایان نامه راهنماییم بکنه؟الان چی بیشتر رو بورسه؟من خودم به پل کابلی علاقه دارم ولی تو امریکا و کانادا استادایی که روش تحقیق کردن کمه.ممنون می شم نظراتتونو بگین.