صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 375

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در حواست راهنمایی از آدم های با تجربه!

ممنون توصیه تامل برانگیزی بود.
    راستی نظرتون راجع به گرایش های مرتبط با انرژی چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

بهتره که اول توی دانشگاه های مورد نظرت بگردی و ببینی که چی مد نظرشونه!
    می شه با سرچ کردن تو اینترنت ببینی که چی الان تو بورسه!
    اول کار با آگاهی شروع کن تا بعداً پشیمون نشی.
    موفق باشی.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

سلام
    همونطور که بعضی از بچه‌ها گفتن، توی رشته معماری نه معدل خیلی مهمه نه مقاله و حتی نه نمره زبان. البته نه به این معنی که اگه کم باشن مهم نیست، ولی اگه زیاد باشن هم همچین امتیاز مهمی محسوب نمی شه
    مهمترین کاری که می تونی بکنی اینه که از الان به portfolio فکر کنی و مهارتهای کامپیوتریتو در کنار مهارتهای دستی افزایش بدی، این کار از مقاله نوشتن خیلی مهم تره.
    پول توی رشته های تحقیقاتی مثله انرژی و building science بیشتر پیدا می شه. من خودم برای فوق انرژی می خوام برم آمریکا و یه مقدار هم فاند گرفتم. ولی فول فاند گرفتن تقریبا محاله. البته اگه از الان دنبالش باشی شاید بتونی یه کارایی کنی.
    اگه می خوای رشته انرژی بخونی یه کم می تونی از الان راجع بهش مطالعه کنی. البته من خودم کاری نکردم و پشیمونم هستم.
    موفق باشی.

پیش فرض برای Master معماری کدوم بهتره Virginia Thech یا University of Florida ؟

سلام,

من از Virginia Thech و University of Florida برای Master of science in Architecture پذیرش گرفتم حالا نمی دونم کدوم رو انتخواب کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

مریم
    Maryam Sepehr<br />Bachelor of Architecture<br />Shahid Beheshti University

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : برای Master معماری کدوم بهتره Virginia Thech یا University of Florida ؟

یکی از دوستان من معماری UF خوند و بعدش توی ویرجینا کار پیدا کرد و الان اونجا زندگی می کرد. می گفت شرایط زندگی توی Virginia خیلی خوبه و کار هم زیاده، ایرانیاش هم بیشتره. اما فکر کنم UF از نظر رنکینگ بالاتر باشه. البته اون از Virginia Tech اطلاعی نداشت اما تعریف ایالتش رو خیلی می کرد.

پیش فرض پاسخ : برای Master معماری کدوم بهتره Virginia Thech یا University of Florida ؟

Florida كي جوابشو اعلام كرد؟ من كه ديونه شدم از بس ايميل زدم اما دريغ از يه جواب!

به من که خیلی زود خبر دادن, هفته اول فروردین.
    من هیچ Fund ی نگرفتم هنوز امیدی هست بتونم assistantship بگیرم؟
    virginia tehc ارزون تره, آیا این میتونه معیار تعیین کننده باشه؟
    Maryam Sepehr<br />Bachelor of Architecture<br />Shahid Beheshti University

Dear Maryam,
    I have a PhD admission from UF in Architecture and I have also applied to the same degree in Virginia Tech. I believe Virginia T is a more prestigious university and you will find a better opportunity to pursue your studies towards the doctoral degree there
    Consider that Virginia is a joint university with Washington Alexandria Program.

Best wishes

Junior Member

منم VT رو پیشنهاد می کنم. از نظر ranking تو رشته های مهندسی VT بالاتر از UF هستش. ارزون بودن زندگی تو ویرجینیا هم خیلی مهمه. من از چند نفر اونجا پرسیدم گفتن که هزینه زندگی برای یه دانشجوی مجرد در ماه حدود 600 دلاره (با خونه و ...) و شهریه دانشگاهم که از جاهای دیگه خیلی کمتره، پس برای شما که فاند نداری VT بهتره.

Junior Member

سلام
    من و همسرم لیسانس معماری هستیم و شدیدا دنبال پذیرش گرفتن برای اروپا، رزومه مون بد نیست،سابقه کارم داریم،3دی رو هم حرفهای بلدیم،به نظر شما توی یه سال چهکار کنیم شانس پذیرش گرفتنمون بالاتره،همینطور کدوم رشته ها بیشتر فاند میدن؟