صفحه 23 از 38 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 375

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Amirkabir university

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

دوستان سلام
    اینجا کسی هست که با نرم افزار PFC3D و یا کدهای TRUBALL یا YADE کار کرده باشه؟ اگر هست ممنون میشم برام پیام بزاره
    من دانشجوی ارشد ژئوتکنیک امیرکبیر هستم

سلام
    من به یک نمونه گواهی اشتغال به کار احتیاج دارم البته می دونم تاپیک مربوط به گواهی اشتغال به کار هست ولی می خواستم یکی از بچه های عمران گواهیشو اینجا بذاره. البته من متن فارسیشو می خوام. می خوام بدونم تو گواهی فارسی باید به چه مسایلی اشاره کنم؟ من در کارگاه مشغول به کار بودم. کار اجرایی و دفتری انجام میدادم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها
    سلام
    من به یک نمونه گواهی اشتغال به کار احتیاج دارم البته می دونم تاپیک مربوط به گواهی اشتغال به کار هست ولی می خواستم یکی از بچه های عمران گواهیشو اینجا بذاره. البته من متن فارسیشو می خوام. می خوام بدونم تو گواهی فارسی باید به چه مسایلی اشاره کنم؟ من در کارگاه مشغول به کار بودم. کار اجرایی و دفتری انجام میدادم
    البته هیچ کس هنوز جواب نداده ولی اگه کسی لطف کرد و خواست جواب بده می خواستم توضیح بدم که من رشته ام عمرانه و سابقه کارم هم مرتبط با رشته ام هست اما در یک گواهی سابقه کار معمولی نوشته میشه که مثلا خانم فلان 3 سال در این شرکت با این سمت کار کرده، ولی اون دانشگاهه مقصد که نمی دونه این شرکت زمینه کارش با رشته من یکیه یا نه. می خوام گواهیم یه جوری باشه که اونا بفهمن سابقه کارم با رشته ام همخونی داره.
    ویرایش توسط Mehravar : October 25th, 2012 در ساعت 08:04 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها
    البته هیچ کس هنوز جواب نداده ولی اگه کسی لطف کرد و خواست جواب بده می خواستم توضیح بدم که من رشته ام عمرانه و سابقه کارم هم مرتبط با رشته ام هست اما در یک گواهی سابقه کار معمولی نوشته میشه که مثلا خانم فلان 3 سال در این شرکت با این سمت کار کرده، ولی اون دانشگاهه مقصد که نمی دونه این شرکت زمینه کارش با رشته من یکیه یا نه. می خوام گواهیم یه جوری باشه که اونا بفهمن سابقه کارم با رشته ام همخونی داره.
    من رشتم عمران نیست. ولی معمولاً تو گواهی‌ها ذکر میشه که آقای/خانم __ در پروژۀ ___ در سال ___ به مدت ___ با شرکت ____ به عنوان کارشناسِ ____ همکاری داشته‌اند. به این ترتیب همۀ اطلاعات لازم از جمله اسم پروژه و سمت و نقش شما توی اون مشخص میشه. موفق باشید.

کسی اینجا نمونه رزومه معماری داره؟ اگه آره میشه بیزحمت آپلود کنین
    میخوام بدونم چقدر از پروژه های تحصیلی بذاریم؟
    مرسی

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

سلام بچه ها.کسی می دونه از چه قسمتی از سایت kone می تونم دیتیل آسانسور بر دارم ؟؟؟ با اینکه اطلاعاتو بدم نمونه پیشنهادی خودشونو بدن؟؟
    هر چی می گردم پیدا نمی شه! کسی با این سایت کار نکرده تا حالا؟
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

با سلام
    میدونم شاید سوالم ابتدایی باشه ولی میخواستم بدونم اگه آخر تابستون 93 فارغ التحصیل بشم میتونم پاییز 94 از ایران خارج بشم اگه نامه پذیرش داشته باشم یعنی یه سال معافیت دارم؟ یا نه باید همون پاییز 93 نامه پذیرشم اومده باشه؟

Junior Member

سلام من کاردانی معماری و کارشناسی عمران دارم
    به هر نحوی شده میخوام برم به آمریکا
    پولم ندارم ولی پشت کار دارم
    علاقه زیادی به معماری دارم
    هر راه حلی میشه که من به آمریکا برسم راهنمایی کنید

سلام
    ممکنه سوال من جاش اینجا نباشه ولی خوب نمی دونستم کجا بپرسمش (اگه نیست لطفا راهنماییم کنید کجا این سوال رو بپرسم) یا اینکه بهتره یه تاپیک جدید بسازم و سوالم رو بپرسم؟!!
    عرض کنم که من زبانم بد نیست یعنی 3 سال پیش تا پریتافل (کانون زبان ایران آمریکا) خوندم، ولی خوب سه سال گذشته می ترسم الان برم امتحان بدم چون خیلی از وکبا یادم رفته ولی خوب دوره دارم می کنم خوب یادم میادشون! و اگر الان امتحان بدم فکر کنم راحت بتونم 80 رو بیارم
    الان یه فرصت برام پیش اومده که من اپلای کنم و ادمیشن (با فاند) دریافت کنم در اروپا(رشته من مهندسی عمران-محیط زیسته ولی الان برای
    environmental science می تونم اپلای کنم) ولی خوب شایدم اصلا قبول نشم و حداقل نمره زبانی که باید داشته باشم 80 هستش (توجه بفرمایید که معدل لیسانسم هم 14.8 ولی ترم 1 ارشد رو اگه همینطور پیش برم بالای 17 میشه)
    به نظرتون تو این فرصت کم (10 روزه) امتحانم رو بدم؟ (ایران که نداره ولی مثلا ترکیه و ...)
    ب توجه به اینکه ترم 1 ارشدم کلی هم پروژه و ... رو سرم ریخته و در نتیجه اگه بخوام واسه تافل بخونم به اونا نمی تونم درست برم و در نتیجه امکان اینکه نمره و معدلم کم شه زیاد میشه

به نظرتون بهتره بیخیال این فرصت بشم و درس دانشگاهم رو بخونم و پروژه ها رو خوب کار کنم و ازشون مقاله دربیارم و در کنارش رو زبان ( هم تافل و هم جی آر ای )کار کنم و امتحانش رو تو خرداد و تیر بدم (با آمادگی کامل) و برای سال دیگه اپلای کنم (اروپا و آمریکا) (برای رشته خودم environmental engineering، اصلا فرق environmental engineering & Environmental science چی هست؟)

و یا اینکه بچسبم به گرفتن تافل برای 10 روز دیگه و بیخیال معدل و درس و پروژه خوب بشم؟!

اگر نظرتون اینه که بمونم و بیخیال این فرصت بشم برای سال دیگه ( که تازه یکسال از ارشدم گذشته و هنوز مدرک ارشد ندارم) در ارشد و یا دکترا شانس پذیرش با فاند دارم (ارشد اروپا و آمریکا و دکترا فقط آمریکا می خوام اپلای کنم)؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه سوال من جاش اینجا نباشه ولی خوب نمی دونستم کجا بپرسمش (اگه نیست لطفا راهنماییم کنید کجا این سوال رو بپرسم) یا اینکه بهتره یه تاپیک جدید بسازم و سوالم رو بپرسم؟!!
    عرض کنم که من زبانم بد نیست یعنی 3 سال پیش تا پریتافل (کانون زبان ایران آمریکا) خوندم، ولی خوب سه سال گذشته می ترسم الان برم امتحان بدم چون خیلی از وکبا یادم رفته ولی خوب دوره دارم می کنم خوب یادم میادشون! و اگر الان امتحان بدم فکر کنم راحت بتونم 80 رو بیارم
    الان یه فرصت برام پیش اومده که من اپلای کنم و ادمیشن (با فاند) دریافت کنم در اروپا(رشته من مهندسی عمران-محیط زیسته ولی الان برای environmental science می تونم اپلای کنم) ولی خوب شایدم اصلا قبول نشم و
    حداقل نمره زبانی که باید داشته باشم 80 هستش (توجه بفرمایید که معدل لیسانسم هم 14.8 ولی ترم 1 ارشد رو اگه همینطور پیش برم بالای 17 میشه)
    به نظرتون تو این فرصت کم (10 روزه) امتحانم رو بدم؟ (ایران که نداره ولی مثلا ترکیه و ...)
    ب توجه به اینکه ترم 1 ارشدم کلی هم پروژه و ... رو سرم ریخته و در نتیجه اگه بخوام واسه تافل بخونم به اونا نمی تونم درست برم و در نتیجه امکان اینکه نمره و معدلم کم شه زیاد میشه

به نظرتون بهتره بیخیال این فرصت بشم و درس دانشگاهم رو بخونم و پروژه ها رو خوب کار کنم و ازشون مقاله دربیارم و در کنارش رو زبان ( هم تافل و هم جی آر ای )کار کنم و امتحانش رو تو خرداد و تیر بدم (با آمادگی کامل) و برای سال دیگه اپلای کنم (اروپا و آمریکا) (برای رشته خودم environmental engineering، اصلا فرق environmental engineering & Environmental science چی هست؟)
    و یا اینکه بچسبم به گرفتن تافل برای 10 روز دیگه و بیخیال معدل و درس و پروژه خوب بشم؟!
    اگر نظرتون اینه که بمونم و بیخیال این فرصت بشم برای سال دیگه ( که تازه یکسال از ارشدم گذشته و هنوز مدرک ارشد ندارم) در ارشد و یا دکترا شانس پذیرش با فاند دارم (ارشد اروپا و آمریکا و دکترا فقط آمریکا می خوام اپلای کنم)؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

این مورد خیلی به خودتون و اهدافتون برمی‌گرده، این‌که میخواین زودتر برین و یا این‌که میخواین جای خوب و همون رشتۀ مورد علاقتون رو بخونید. فرق science با eng تا اون‌جایی که من اطلاع دارم این هست که تو science شما بیشتر در مورد علوم محیطی و طبیعی و جغرافیا و شیمی و فیزیک و این‌ها میخونید ولی تو eng بیشتر با built environment سروکار دارید و همونطور که از اسمش معلموه مهندسی هست.
    در مورد تافل اینکه میگید سه سال گذشته و اگر هیچ ارتباطی با زبان نداشتید، مطمئناً شما الان بسیاری چیزها یادتون رفته. علاوه بر اون شما باید به اضافه زبان با فرمت امتحان و زمان‌بندی و تکنیک‌هاش هم کار کنید (به‌خصوص تو اسپیکینگ و رایتینگ) و این‌ها زمان می‌بره. ولی برای تست خودتون میتونید از این نرم افزارهای شبیه‌ساز تافل ibt (تو همین سایت آزمون‌های تی‌پی‌او هست) رو بگیرید و یک آزمونشو برای خودتون بزنید، دستتون میاد که میتونید حدود چه نمره‌ای رو بگیرید و چقد چیزی یادتون هست. ولی خب اگر این‌جا بتونید ارشد با معذل خوب و مقاله بگیرید و در همین حین زبان هم کار کنید، مطمئناً دوسال دیگه فرصت‌های خیلی بهتری برای دکترا خواهید داشت. ولی بازهم تصمیم بر اساس توانایی‌هاتون با خودتون هست. موفق باشید.