صفحه 36 از 38 نخستنخست ... 26272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 375

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام
    وقتتون بخیر
    گرایش زلزله خارج از کشور چه جوریه؟ هم اپلای هم کار
    تو کدوم کشور ها بهتره؟

Junior Member

سلام، از دوستانی که برای مقطع دکتری تونستن پذیرش همراه با فاند تو امریکا بگیرن یه راهنمایی واقع گرایانه میخوام
    من لیسانسمو دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین گرفتم، ارشد هم در حال تحصیل دانشگاه آزاد باراجین هستم. در حال حاضر گرایشم سازه هست و یه ترم خوندم. سوالم اینه:
    با توجه به شرایطم و انگیزه‌زیادی که دارم میدونم که میتونم چند تا مقاله بدم، و همینطور سطح زبانم تقریبا خوب و قابل بهبوده، ۱) آیا شانس پذیرش دکتری تو آمریکا همراه با فاند دارم؟
    ۲) چه گرایشی تو ارشد شانس بیشتری برای پذیرش تو‌دکتری داره؟ ایا عوض کنم؟
    ۳) و‌یه سوال دیگه، محدودیت سنی وجود داره؟ چون‌من الان ۳۰ سالمه!

Junior Member

باسلام
    بنده دانشجوی کارشناسی مهندی معدن-استخراج میخوام برا ارشد عمران ژئوتکنیک شرکت کنم میخاستم بدونم در اینده برای بنده مشکلی پیش نخواهد امد با این تغییر؟
    بنده بعنوان دانشجوی مهندسی معدن مباحثی در رابطه با:
    حفاری های سطحی
    حفاری های زیر زمینی
    کنترل و بهسازی زمین
    طراحی سیستم حمل و نقل در حفاری ها و.. بلدم.که فک کنم خیلی به ژیوتکنیک نزدیک باشه. لطفا شنیده ها و.. رو به اشتراک بذارید برام خیلی مهمه. ممنون

dear
    which country
    کدام کشور براي مهندسان عمران براي زندگي وادامه تحصيل خوب هست
    من براي فوق or
    direct phd
    ميخوام اپلاي کنم
    زبان 100 اوردم سرمايه 20ميليون مجرد
    i think africa is good isnot it yeah?
    please help me

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    dear
    which country
    کدام کشور براي مهندسان عمران براي زندگي وادامه تحصيل خوب هست
    من براي فوق or
    direct phd
    ميخوام اپلاي کنم
    زبان 100 اوردم سرمايه 20ميليون مجرد
    i think africa is good isnot it yeah?
    please help me
    با این سرمایه بعید است حتی در داخل هم بدون کار بتوان دکتری یا فوق لیسانس بدون منبع مالی دیگری خواند. اگر منبع مالی دیگری ندارید باید به کار حین تحصیل هم فکر کنید که باز همان داخل به نظرم حداقل برای ارشد بهترین گزینه است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان ، من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد کرج با معدل 18 دارم در طول تحصیل نفر اول عمران دانشگاه بودم و عضو تیم دانشگاه در سازه های ماکارانی بودم که یک بار مقام دوم کشورو کسب کردیم ، از قرارگاه خاتم الانبیا برای دوره سربازی امریه گرفتم و به گروه تخصصی سپاسد معرفی شدم و در طول خدمت مسئول فنی قطعه 3 مترو شدم و الان آخرای سربازیمه خیلی علاقه دارم ادامه تحصیلمو در آمریکا داشته باشم باتوجه به مطالبی که گفتم آیا شانس اینو دارم که بتونم فاند بگیرم؟ ضمنا اگر در رزومم بیارم که توی خاتم الانبیا بودم ایراد داره؟ سوال بعدیم هم اینه که برای رفتن به اونجا باید چه قدر سرمایه اولیه داشته باشم تا به مشکل نخورم؟ اگر راهنماییم کنین ممنون میشم.

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

سلام. سوالم رو در دو تایپک مختلف میپرسم چون دوست دارم از دو گروه از دوستان کمک بگیرم (محیطزیست و مکانیک) امیدوارم مدیران پستم رو پاک نکنند.
    من دارم ارشد مهندسی انرژی میخونم. در مورد انتخاب موضوع پایان نامه مقداری گیج شدم. موضوع مورد علاقم بحث های محیط زیستی و مخصوصا آلودگی هوا است. میخوام این بخش رو به تحلیل سیستمهای تجدیدپذیر هم گره بزنم. یعنی تلفیق محیطزیست و مکانیک میشه. متاسفانه اساتید کمک خاصی نکردن!!! با توجه به اینکه نمیخوام از این شاخه به اون شاخه بشم و میخوام ترجیحا موضوع پایان نامه ارشد رو در دکترا هم ادامه بدم، چه موضوع دقیقی میتونه برای پذیرش گرفتنم هم حداقل یه امتیاز محسوب بشه. ممنون
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member

سلام میخواستم بدونم معدل کارشناسی چقدر در اپلای دکترا موثره؟؟ بطور کلی معدل پایین کارشناسی چقدر میتونه بازدارنده گرفتن فاند و پذیرش در دانشگاه های تاپ آمریکا و استرالیا باشه؟؟ به نظرتون معدل ارشد و مقالات چقدر میتونه این ضعف رو پوشش بده؟ با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام. سوالم رو در دو تایپک مختلف میپرسم چون دوست دارم از دو گروه از دوستان کمک بگیرم (محیطزیست و مکانیک) امیدوارم مدیران پستم رو پاک نکنند.
    من دارم ارشد مهندسی انرژی میخونم. در مورد انتخاب موضوع پایان نامه مقداری گیج شدم. موضوع مورد علاقم بحث های محیط زیستی و مخصوصا آلودگی هوا است. میخوام این بخش رو به تحلیل سیستمهای تجدیدپذیر هم گره بزنم. یعنی تلفیق محیطزیست و مکانیک میشه. متاسفانه اساتید کمک خاصی نکردن!!! با توجه به اینکه نمیخوام از این شاخه به اون شاخه بشم و میخوام ترجیحا موضوع پایان نامه ارشد رو در دکترا هم ادامه بدم، چه موضوع دقیقی میتونه برای پذیرش گرفتنم هم حداقل یه امتیاز محسوب بشه. ممنون
    این کار نیاز به یک بررسی آکادمیک و نه پست پرسش و پاسخ در چنین فرومی دارد. به عبارت بهتر باید مدتی را صرف نموده و در پایگاه مقالات نظیر ساینس دایرکت ، الزویر و... مقالاتی که در دوشاخه مدنظرتان در سالهای اخیر کار شده اند و درصد فراوانی و ارجاع آنها را چک کنید تا به موضوعی درخوری برسید . از طریق موضوع کاری وب پیحهای اساتیدی که رفرنس مقالات تایید شده تان هستند زمینه کاری جدید و پروژه های به روزشان را بررسی کنید و نهایتا با ایشان یا استاد خودتان (با داشتن این دتایلهای تخصصی که استخراج نموده اید البته) در صورت نیاز برای ادامه تحصیل و اپلای مشورت نمایید.
    اینکه کسی دقیقا در این فیلد مشترک مورد نظر شما کار کرده باشد و دارای اشراف لازم باشد که بتواند جهت گیری Web of science را برای آینده احتمالی برای موفقیت شما پیش بینی کند بسیار احتمال پایینی دارد و بهتر است در امتداد روش پیش گفته که درصد خطای پایین تری هم دارد حرکت کنید
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pintoriko نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم معدل کارشناسی چقدر در اپلای دکترا موثره؟؟ بطور کلی معدل پایین کارشناسی چقدر میتونه بازدارنده گرفتن فاند و پذیرش در دانشگاه های تاپ آمریکا و استرالیا باشه؟؟ به نظرتون معدل ارشد و مقالات چقدر میتونه این ضعف رو پوشش بده؟ با تشکر
    برای پذیرش دکتری عموما مقالات و زمینه تحقیقی شما موثر است و مینیممهای معدل عموما کفایت خواهد کرد هرجند که در شرایط برابر فاکتورهای رزومه نیز مورد نظر خواهند بود
    بسته به دانشگاه مدنظر مینیممها را در سایت پذیرش می توانید چک کنید. متفاوت است.