صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 375

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران خواجه نصیر

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام خسته نباشید
    من تا 7 8 ماه دیگه لیسانس عمران خواجه نصیر میگیرم، متاسفانه معدل من در حاضر 13.8 هستش که برای پذیرش در کشورهای اروپایی مثل آلمان از شانس کمی برخورداره
    من میخوام مهندسی محیط زیست بخونم. توی دانشگاه های آلمان رشته ای به اسم ((مهندسی محیط زیست)) در مقطع لیسانس ارائه شده. به نظرتون خوندن این رشته در این مقطع
    در یک دانشگاه خوب بهتره یا خوندن گرایش مهندسی محیط زیست ((گرایشی از عمران)) در مقطع فوق لیسانس در یک دانشگاه متوسط و حتی ضعیف؟؟

ممنون از شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermoso نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من تا 7 8 ماه دیگه لیسانس عمران خواجه نصیر میگیرم، متاسفانه معدل من در حاضر 13.8 هستش که برای پذیرش در کشورهای اروپایی مثل آلمان از شانس کمی برخورداره
    من میخوام مهندسی محیط زیست بخونم. توی دانشگاه های آلمان رشته ای به اسم ((مهندسی محیط زیست)) در مقطع لیسانس ارائه شده. به نظرتون خوندن این رشته در این مقطع
    در یک دانشگاه خوب بهتره یا خوندن گرایش مهندسی محیط زیست ((گرایشی از عمران)) در مقطع فوق لیسانس در یک دانشگاه متوسط و حتی ضعیف؟؟

ممنون از شما
    اگر هدفتان کار و اقامت در کشور مدنظر (مثلا اروپایی) است و توان پرداخت شهریه و هزینه ها را هم دارید انتخاب یک لیسانس مجدد میتوان توصیه بهتری باشد. با مستر عمران محیط زیست اگر هدف کار و اقامت خارج را دارید و با یک لیسانس ضعیف شرایط انطباق با محیط کار و پذیرش پس از آن سخت تر است.
    اگر هدف برگشت به ایران و شرایط موقتی تحصیل مدنظر است با توجه به شرایط شغلی و توان مالی باز یکی از این دو گزینه قابل توصیه است هرچند با این شرایط معدل شاید از دانشگاه خوبی نتوان پذیرش گرفت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام پیشاپیش ممنون از جوابتان ببخشید اگه سوالم را جای نادرست مطرح کردم
    آقا من میخوام برای دانشگاه های آمریکا و کانادا اپلای کنم از اونجا هم که میخوام عاقلانه تصمیم بگیرم من میخوام از لیست دانشگاه های آمریکا و کانادا وزارت علوم انتخاب کنم حالا میخوام بدونم چطوری چگونه دانشگاه انتخاب کنم خودم درباره داشتنrequirements اینا میدونم ولی میخوام شما هم یه چیزی کمکم کنید بر فرض من لیست رد تهیه کردم برای سال دیگه یا آیندگان اسم استادا و نمره تافل اینا تغییر میکنه بنا بر تجربه دوستان میپرسم
    جان من جواب بدید ۳ .۴ از رفیقان هم این سوال رو داشتند

سلام همه بچه درس خونا
    رتبه دانشگاه ها یا رنکینگ دانشگاه برای کدوم سایت کامل تر و رایگان تر#است من رفتم سایت وزارت علوم یکی رو خوب نوشته رفتم سایت Qs اونا بد رتبه نوشته رفتم سایت usnews news. آقا چشمتون روز بد نبیند آقا اصلا ننوشته کمک کنید یهو سایت رتبه بندی دانشگاه های نمیتوانم آمریکایی کانادایی ایرانی معرفی کنید که رایگان باشه بیشتر این سایت ها پول میخواند خوب منم پول نمیدم
    لطفا با راهنماییتون من را سرافراز کنید به امید اینکه من نیز شخص دیگری را از راهنمایی که شما به من کردید در آینده در حق کسی دیگری میکنم

سلام دوستان لطفا نظرتون رو بگید
    من رزومه پژوهشی خوبی دارم
    سابقه آموزشیم (تدریسم) هم خوبه
    زبانم خوبه و مدرکم منقضی شده
    معدل لیسانسم اصلا خوب نیست
    به نظر شما برای phd کجارو هدف قرار بدم؟ ترجیحم بعد از فارق التحصیلی موندن هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در حواست راهنمایی از آدم های با تجربه!

سلام دوستان کسی هست که تا یک ماه اینده بخواد بره آکلند؟ اگر هست بگید تا بتونیم باهم خونه و اینا بگیریم تا هزینه هامون کم بشه
    لطفا ایمیل بزنید تا یک گروه تشکیل بدیم؟ یا اگر گرو هست بگید تا من هم عضو بشم
    مرسی
    Email:
    brown.steve1994@gmail.com

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا نظرتون رو بگید
    من رزومه پژوهشی خوبی دارم
    سابقه آموزشیم (تدریسم) هم خوبه
    زبانم خوبه و مدرکم منقضی شده
    معدل لیسانسم اصلا خوب نیست
    به نظر شما برای phd کجارو هدف قرار بدم؟ ترجیحم بعد از فارق التحصیلی موندن هست.
    کلا نمیشود نسخه ای برای همه شرایط و همه افراد با این وضع داد و باید هرکس به شرایط خود و هدف و وضع مالی و... خود بیش از پیش نگاه کند و تصمیم بگیرد. در هرحال برای اقامت پس از تحصیل الان کانادا و استرالیا و نیوزیلند بهترین پلانهای مهاحر پذیر را دارند و می تواندی بررسیهای بیشتری در تاپیکهای مربوطه انجام دهید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام مهندس عمران هستم .
    12.16 معدل : چون با شرایط سخت زندگی مدرکم رو گرفتم معدلم کم شد .
    متولد 18/04/1366
    دانشگاه آزاد
    3سال سابقه دفتر فنی
    1.6 ماه سابقه اجرایی تعمییرات اسکله
    و هم اکنون در سیستم نظارتی در ساخت محوطه . سوله . مخازن روغن مشغول بکار هستم .
    برای ادامه تحصیل قصد دارم در خارج از کشور تلاش کنم.
    هر کمکی میشه دریغ نکنید. ممنون

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ارشد ژئوتکنیک در دانشگاه علم و صنعتم .میخواستم بدونم من تو چه زمینه ای برای پایان نامه ام کار کنم ، برای گرفتن پذیرش بهتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    environmental engineering, QUT

سلام
    من دانشجوی ارشد عمران محیط زیست هستم و در مرحله انتخاب موضوع پایان نامه ام. می خواستم ببینم کدام گرایش در سطح جهانی بیشتر مورد بحث و کاربرد هست و آینده بهتری دارد؟ آلودگی هوا، تصفیه آب، تصفیه فاضلاب، آلودگی خاک یا مدیریت پسماند؟