صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 375

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : در حواست راهنمایی از آدم های با تجربه!

نقل قول نوشته اصلی توسط pinar_civil نمایش پست ها
    سلام من می خاستم ببینم کسی در مورد دانشگاه تسوکوبا ژاپن اطلاعاتی داره؟tsukuba university
    سلام، دوست عزیز چه اطلاعاتی مد نظر شماست؟ اگر سوالتان را جزیی تر بپرسید شاید دوستان بتوانند بهتر به شما کمک کنند.
    سایت این دانشگاه از طریق جستجو در گوگل قابل یافتن است و بخشی از اطلاعات را می توانید از سایت خود دانشگاه دریافت کنید.
    در مورد رنکینگ و رتبه دانشگاه هم با کمی جستجو در گوگل می توانید سایتهایی در این مورد پیدا کنید. نمونه اش سایت زیر است که رتبه بندی را به تفکیک کشورها هم ارائه می دهد: (البته این سایت یکی از سایتهای رتبه بندی است و تنها معیار اطلاع از رتبه این دانشگاه محسوب نمی شود.)
    http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=jp
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای گرفتن برای بین رشته ای عمران - معماری!

سلام دوست عزیز krig1960! کاش می شد جواب سوال ایشون رو علنا می دادین تا ما هم استفاده کنیم. بنده هم سوالات مشابه ایشون رو دارم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لیسانس عمران - فوق لیسانس تکنولوژی معماری و بعد؟؟!

سلام بر دوستان هم قطار! من هم همین سوالات رو دارم. البته یه کم هم پیشتر دست و پا زدم برای کانادا یا آمریکا! خلاصه خبری شد منو بی خبر نذارین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng-shiraz uni

پیش فرض پاسخ : اپلای گرفتن برای بین رشته ای عمران - معماری!

با سلام خدمت دوستان من لیسانس عمران دانشگاه شیراز خوندم و میخوام در زمینه طراحی داخلی ادامه تحصیل بدم کدوم دانشگاه های اروپارو پیشنهاد میکنین؟آیا اصلا امکان این تغییر رشته وجود داره در مقطع فوق لیسانس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng-shiraz uni

با سلام خدمت دوستان من لیسانس عمران دانشگاه شیراز خوندم و میخوام در زمینه طراحی داخلی ادامه تحصیل بدم کدوم دانشگاه های اروپارو پیشنهاد میکنین؟آیا اصلا امکان این تغییر رشته وجود داره در مقطع فوق لیسانس؟

Senior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اول از همه بگم خیلی وقته که مطالب فروم رو پیگیری میکنم . میخواستم با شما دوستان عزیز به خصوص بزرگتره یه مشورت یا درد دل یا ... داشته باشم . من تکلیفم با خودم هنوز مشخص نیست . شاید تو مسیری که بهش هیچ علاقه ای ندارم افتادم که محکوم به ادامه اون هستم .ای کاش از همون اول این رشته الکی سخت! رو انتخاب نکرده بودم . من لیسانس مهندسی برق تو یکی از دانشگاه های سراسری شهرستان رو دارم (با معدل 13.6) خدمت سربازی رو تا نیمه رفته بودم که میشه گفت برای فرار از خدمت و به دلیل قبولی تو ارشد آزاد -علوم وتحقیقات (متاسفانه ) سربازی رو نیمه کاره رها کردم .حالا شاید بگین تو که برق رو دوست نداشتی چرا تو ارشد ادامه دادی ، راستش من اصلا برای ارشد درس نخوندم و تو همون خدمت دیدم تنها رشته ای رو که با این معلومات میشه ادامه داد همون رشته خودمه . الانم ترم 3 ارشدم . معدلم حدودای 14.5 هست . من واقعا علاقه زیادی به رفتن و موندن در خارج از کشور دارم . خیلی وقته که تو فکرش هستم . علاقه عجیبی هم به خوندن زبان دارم . شاید تنها وقتی باشه که واقعا آرامش دارم . اما هیچ راهی رو واسه رفتن جز ادامه تحصیل جلوی روی خودم نمیبینم . اما با توجه به رزومه و وضعیت مالی افتضاحی که دارم واقعا مستاصلم . نه برای موندن انگیزه ای دارم و نه برای رفتن راهی . از همون شروع دوره ارشد هم مشغول کار تو یه شرکت خصوصی شدم تا بتونم خرج تحصیلم رو در بیارم که شاید 90 درصد وقت و انرژی منو میگیره . حالا از شما دوستان راهنمایی جهت رفتن با این شرایط رو میخواستم بپرسم .
    این مقدمه رو برای اینکه بهتر بتونید جوابمو بدین خدمتون عرض کردم . حالا هرکی میتونه مشورتی کمکی به من بکنه واقعا ازش ممنون میشم . ببخشید که خیلی طولانی شد . خیلی وقت بود که میخواست این حرفا رو به کسی بزنم .

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

می دونید مساحت ایران یک درصد خشکی های زمینه، خارج از ایران خیلیه! ؛ کجا؟
    اگر فکر ادامه تحصیل نیستید دیگه، بنظر من بهترین جا ترکیه هست.
    یک سال بمون ببین چی میشه...
    5000 تا میذاری میری، سالی 500، 600 تا هم میدی برای اجازه کار الکی.
    راستی تو شرکت چی کار میکنی؟ میتونی همین کارو اونجا هم ادامه بدی؟
    این تقریبا ارزون ترین و کم دردسر ترین کاره؛ اگر خوشت نیمد بگو راه های دیگه ای هم هست. اما هم پول بیشتری می خواد هم دودندگی بیشتری داره.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Champion

سلام
    چند ماه از سوال شما می گذره ولی خدمتتون عرض کنم که دانشگاه کنکوردیا کانادا رشته Building Enginering داره و دانشگاه تورنتو و رایرسون و واترلو رشته ای هست به نام Building Science در دپارتمان عمران یا معماری که به انرژی خیلی شبیه
    درباره تکنولوژی نظری ندارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای Master معماری کدوم بهتره Virginia Thech یا University of Florida ؟

سلام
    دوستان عزیز میشه شرایط پذیرش این دانشگاه ها رو برا ارشد معماری بگید و همچنین هزینه تحصیل رو؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : برای Master معماری کدوم بهتره Virginia Thech یا University of Florida ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ro نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز میشه شرایط پذیرش این دانشگاه ها رو برا ارشد معماری بگید و همچنین هزینه تحصیل رو؟
    بهترین مرجع سایت خود دانشگاههاست
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n