صفحه 7 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 375

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : برای Master معماری کدوم بهتره Virginia Thech یا University of Florida ؟

دستتو بکن تو جیبت.......
    اگه میتونی 80 ملیون تومن برای 2 سال بدی ......به نظر من بهتره بری فلوریدا
    ...
    .
    .اگه نه نمیتونی 80 میلیون تومن هزینه کنی بری vt بهتره
    البته این یه نظر شخصیه..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عضویت در ACI

ببخشید aci چی هستش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارتباط با استاد برای مستر معماری آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    GENERALLY ,YOU DON'T HAVE TO HAVE CONNECTIONS WITH FACULTY MEMBERS
    ME & MANY OF MY FRIEND DIDN'T HAVE ANY RELATIONSHIP & ALL OF US GOT ADMISSION FROM
    DIFFERENT UNIS IN USA & CANADA.

I DON'T KNOW WHY SOME ADVERTISE THE ONLY WAY FOR GETTING ADMISSION IS CONNECTION WITH FACULTY MEMBERS
    IT'S COMPLETELY WRONG!!!!!!
    ببخشید چه جوری پذیرش گرفتین؟

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : عضویت در ACI

نقل قول نوشته اصلی توسط samandia نمایش پست ها
    ببخشید aci چی هستش؟
    American Concrete Institute

پیش فرض پاسخ : ارتباط با استاد برای مستر معماری آمریکا

به هر حال باید چه کرد ؟
    چه دانشگاههایی در آمریکا بورسیه معماری به ایرانی ها میدن ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشكر

کد HTML:
    [PHP][QUOTE=krig1960;188612]سلام، مرسی از اظهار لطفت دوست عزیز. ذکر چند نکته رو ضروری دونستم.
    در مورد زبان، اشتباهی که اکثراً دوستان می کنند اینه که فکر می کنن باید حتماً اول زبان عمومی شونو خیلی قوی کنن بعد برن سراغ گرفتن تافل و آیلتس. در حالی که شما ممکنه زبان عمومی خیلی خوبی نداشته باشین اما نمره مورد نیاز تافل و آیلتس رو بیارین. دلیلش اینه که این امتحانات آزمون سوادسنجی نیستن بلکه آزمون مهارت سنجی هستن. یعنی شما با داشتن یک پیش زمینه معقول از زبان عمومی با یاد گرفتن تکنیک های این آزمونها می تونین نمره مورد نظر رو کسب کنین. مثل امتحان کنکور سراسری که ممکنه کسی معدلش در دبیرستان و پیش دانشگاهی خیلی خوب نباشه اما چون با مهارتهای تست زنی و تستی درس خوندن آشناست می تونه قبول بشه. به نظر من کسی که زبانو در حد کتابهای Interchange1,2 بلده با صرف حدود 3 ماه می تونه نمره 6 آیلتس رو بیاره. البته بعضی مهارتها نیاز به تمرین بیشتر داره، مثل Speaking و Writing . 
    در مورد کنکور ارشد سراسری، پیشنهاد می کنم خیلی خودتو دست کم نگیری. این که دانشجوی دانشگاه آزاد هستی دلیل نمیشه شانست پایین باشه. دلیلش هم همون هست که در مورد آزمون آیلتس و تافل گفتم. امتحانهای تستی مثل کنکور ارشد آزمون سوادسنجی نیستن بلکه آزمون مهارت سنجی هستن. 
    در مورد در دانشگاه آزاد، به غیر از واحد علوم و تحقیقات ، واحدهای تهران مرکز و تهران جنوب و برخی از واحدهای شهرستان هم کیفیت قابل قبولی دارند، هر چند به نظر من کیفیت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کاملاً به خود دانشجو بستگی داره و اگر شما شریف هم قبول بشی اما خودت نخوای تلاش بکنی استاد هم نمیتونه شما رو به تلاش کردن وادار کرده و اون کیفیت مدنظر شما رو تامین کنه. در واقع در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو باید استاد رو وادار به همکاری کنه. 
    در مورد این که گفتی با همون هزینه گرینه های فوق العاده تری وجود داره باهات موافق نیستم. طبق بررسی که قبلاً انجام دادم به غیر از کشور هند، هیچ جایی برای تحصیل کردن در مقاطع تحصیلات تکمیلی ارزونتر از ایران نیست. (البته اگر کشورهایی مثل آذربایجان، اوکراین و ارمنستان و... رو در نظر نگیریم که از نظر من ارزش رفتن ندارند.) شما اگه بخوای مالزی هم بری حداقل سالی 5 میلیون تومن باید هزینه کنی، بگذریم از این که در کشوری مثل استرالیا این مبلغ حدود 25 الی 30 میلیون تومن در سال میشه. در حالی که شهریه دوره ارشد شبانه دانشگاههای دولتی که از شهریه ارشد آزاد بیشتر هست سالی 3 میلیون تومن می افته که اگر هزینه زندگی رو بهش اضافه کنیم میشه همون حدود 5 میلون تومن در سال. در کل پیشنهاد می کنم در مورد هزینه ها تحقیق بیشتری انجام بدی.  
    به هر حال همه اینا فقط پیشنهاده، امیدوارم موفق باشی.[/QUOTE][/PHP]

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
    من خودم فوق شهرسازی میخونم تو ایتالیا ،هم شهر رم هم شهر میلان شهریه ی دانشگاه دولتی ایتالیا سالی 700 یورو بیشتر نیست در همه ی رشته ها و هم شهر های دیگر دانشگاه های دولتی به همین صورت اند ،تازه اگر بورس بگیری این پول رو پرداخت نمیکنی و تازه 4000 یورو هم در سال به عنوان کمک هزینه بهت پرداخت میکنند ،این هم در مورد همه شهرها حتی پلی تکنیک میلان

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تشكر

تمام شد این وضعیت دیگه دوست من، برای اطلاع باید بگم که ورودی های امسال برای ارشد در پلی تکنیک میلان، سالی 3300 یورو پرداخت میکنن. و اون بورسی که میگید (ISU) افزایش پیدا کرده به 8300 یورو در سال که تقریباً جبران کرده شهریه دانشگاه رو.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

پیش فرض پاسخ : در حواست راهنمایی از آدم های با تجربه در مورد سوالات متفرقه

دوستان چند تا سوال از خدمتتون داشتم كه ممنون مي شم دوستاني كه اطلاعي دارن نظرشونو بگن !؟
    1. من كه در خرداد ماه سال 90 درسم تموم ميشه ، بايد از الان اقدام كنم (يعني براي بهمن و اسفند) ؟!
    2. در زمينه فوق عمران مي شه چند تا دانشگاه خوب در سوئد و نروژ بهم معرفي كنين مي خوام شرايطشون و بررسي كنم ! (گرايشات مهم نيست،‌ فقط دپارتمان عمران داشته باشن ...) (اينا رو مي دونم توشون سرچ كردم :‌ چالمرز - كي تي اچ - ان تي ان يو)
    3. اگه من براي بهمن و اسفند 89 اقدام كنم و مداركم و ارسال كنم جزو كساني مي شم كه در سوئد به صورت رايگان تحصيل مي كنن (البته با توجه به اينكه من خرداد ماه سال 90 درسم تموم ميشه و ميتونم برم)
    4. راستي در زمينه كتابچه دانشگاهها و شرايطشون شنيدم تو سفارت سوئد اگه بخواي يه همچين كتابي و بهت ميدن كسي از وجود يه همچين كتابي خبر داره ؟!
    5. اين درسته كه براي ارشد در سوئد فقط مي توني 4 تا دانشگاه انتخاب كني ؟! آيا براي نروژ هم يه همچين چيزي وجود داره ؟!

پيشاپيش ممنون

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

مدول الاستیسته یعنی چه؟تو تکنولوژی بتن منظورمه
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    مدول الاستیسته یعنی چه؟تو تکنولوژی بتن منظورمه
    سلام. تا آنجایی که یادم است یک مدول الاستیسیته بیشتر نداشتیم که با E نشان می دادیم و شیب نمودار تنش کرنش در ناحیه خطی یا نسبت تغییرات تنش به تغییرات کرنش بود. در مورد بتن برخلاف فولاد مدول الاستیسیته بتن ثابت نیست و با مقاومت فشاری بتن (fc) رابطه دارد. (رابطه آن در آئین نامه بتن ایران آمده است.) مدول الاستیسیته می تواند نشانگر نوع رفتار تغییرشکل ماده در برابر اعمال بار (در مراحل ابتدایی) باشد. برای بتن سه نوع مدول الاستیسیته تعریف می کنند که معمولاً در محاسبات از مدول سکانت (حداکثر تنش وارده تا 0.5fc) استفاده می گردد.
    توضیحات بیشتر را در کتب تکنولوژی بتن و طراحی سازه های بتنی می توانید پیدا کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.