نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    یعقوب اسم عبری هست و نوشته میشه Jacob {مثل Sarah or Sara = ساره (عربی) یا Isaac = اسحاق (عربی) یا Rachel = راحیل (عربی) یا Benjamin = بنیامین (عربی) و...} ولی در عربی نوشته میشه یعقوب که اگر بخواهید به انگلیسی بنویسید معمولا عرب زبان ها با Q می نویسند و پارس زبان ها با GH. برخی هم به صورت Yacoub می نویسند. در عرب زبان ها به این صورت هم نوشته میشه Ya'qub
    انتخاب با شما و اداره گذرنامه هست. ولی پیشنهاد می کنم اگر کشور خاصی مدنظر دارید به چند نفر نیتیو همان کشور سپل اسم رو نشون بدید تا بخونند چون برخی اوقات اسامی درست تلفظ نمی شوند. موفق باشید
    ممنون از لطفتون . ولی فکر کنم باید یجوری باشه که بعدا توی مراحل دیگر ترجمه توی دارالتزجمه اینا یکی بشه که به مشکل نخورم . و این که مگه گذرنامه قبول میکنه که ما هرطور بخوایم بنویسه ؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hellboy18 نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون . ولی فکر کنم باید یجوری باشه که بعدا توی مراحل دیگر ترجمه توی دارالتزجمه اینا یکی بشه که به مشکل نخورم . و این که مگه گذرنامه قبول میکنه که ما هرطور بخوایم بنویسه ؟
    سلام
    شما همین سپل ارائه کنید: Yaghoub ؛ اکی هست. برای ترجمه همیشه از شما کپی پاسپورت درخواست می کنند و تمام مدارک مشابه هجی پاسپورت ترجمه می کنند. اداره گذرنامه سلیقه ای عمل میکنند ولی اگر دین اسلام نداشته باشید کمتر دخالت می کنند. به هر حال تمام هجی های که شما نوشتید برای اونها اکی هست هر کدام علاقه دارید بنویسید. مشکل وقتی هست که هجی براشون نامانوس باشه یا روی برخی هجی ها اصرار دارند مثل هجی "مهدی". بیشتر علاقه دارند Mahdi بنویسند تا Mehdi. شما حتما چک کنید وقتی براتون پرینت گرفتند. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)