صفحه 56 از 58 نخستنخست ... 646474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

دوست عزیز

تا زمانی که همه اسناد consistent بمانند مشکلی پیش نمی آید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط persiancandy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اسم بابام حرف "خ" داره. ٤.٥ سال پيش كه واسه اولين بار پاسپورت جدا گرفتم با x نوشتم چون از kh خوشم نميومد ) الان ميخوام تمديد كنم به نظرتون اگه بذارم با همون x باقي بمونه مشكلي پيش مياد؟ يه سري چيزي ميخواستم ترجمه كنم دارالترجمه گفت بذار با همون اسپل قبلي بمونه. خواستم نظر دوستان رو هم بدونم. پيشاپيش ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران-آزاد کرج

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

سلام،
    من برای امتحان آیلتس باید داخل گذرنامه رو امضا میکردم، امضا کردم یه قسمت از امضا افتاده روی بارکد گذرنماه به مشکل بر نمیخورم بعدا"؟ زنگ زدم پلیس به اضافه 10 گفتن مشکلی ندارم میخوام بازم مطمئن بشم که اگر مشکل ساز میشه زودتر برای تعویض گذرنامه اقدام کنم

Junior Member

سلام
    حدود 8 سال پیش پدر من برای پاسپورت من اقدام کردند و فامیلی بنده در پاسپورت بصورت kheyri اومده، الان پاسپورت expire شده و من هم قصد دارم برای اپلای اقدام کنم، منتهای مطلب در تمامی موارد از جمله ثبت نام تافل، مقاله، اسامی انگلیسی ذکرشده هنگام ثبت نام دانشگاه اسمم رو بصورت kheiri وارد کردم. بین سوالات و پاسخ های دوستان کیس مشابه خودم رو پیدا نکردم. الان با مراجعه به پلیس + 10 و درخواست گذرنامه با اسم مدنظر خودم، گذرنامه بصورت kheiri میاد یا نه، مجددا رجوع میکنند به سوابق و اسمی که هشت سال پیش درج شده رو داخل گذرنامه قید می کنند؟
    در صورتیکه اسم قبلی قید بشه برای تصحیح باید به کجا مراجعه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush_IM نمایش پست ها
    سلام،
    من برای امتحان آیلتس باید داخل گذرنامه رو امضا میکردم، امضا کردم یه قسمت از امضا افتاده روی بارکد گذرنماه به مشکل بر نمیخورم بعدا"؟ زنگ زدم پلیس به اضافه 10 گفتن مشکلی ندارم میخوام بازم مطمئن بشم که اگر مشکل ساز میشه زودتر برای تعویض گذرنامه اقدام کنم
    مشکلی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Sinakh75 نمایش پست ها
    سلام
    حدود 8 سال پیش پدر من برای پاسپورت من اقدام کردند و فامیلی بنده در پاسپورت بصورت kheyri اومده، الان پاسپورت expire شده و من هم قصد دارم برای اپلای اقدام کنم، منتهای مطلب در تمامی موارد از جمله ثبت نام تافل، مقاله، اسامی انگلیسی ذکرشده هنگام ثبت نام دانشگاه اسمم رو بصورت kheiri وارد کردم. بین سوالات و پاسخ های دوستان کیس مشابه خودم رو پیدا نکردم. الان با مراجعه به پلیس + 10 و درخواست گذرنامه با اسم مدنظر خودم، گذرنامه بصورت kheiri میاد یا نه، مجددا رجوع میکنند به سوابق و اسمی که هشت سال پیش درج شده رو داخل گذرنامه قید می کنند؟
    در صورتیکه اسم قبلی قید بشه برای تصحیح باید به کجا مراجعه کنم؟
    سلام
    با دیکته جدید میتونید درخواست بدید مشکلی نداره

سلام دوستان
    من تازگی متوجه شدم که نام خانوادگی ام در پاسپورت با نام خانوادگی در مدارکی که به کانادا و موسسه وس فرستادم فرق میکنه. فرق هم سر یک اسپیس هست آیا این مشکل سازه؟ اینطوری در نظر بگیرید
    توی پاسپورت و مدرک آیلتس : احمد زاده
    توی مداک تحصیلی ترجمه شده: احمدزاده
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان
    بنده فامیلیم سه قسمتی هست،ASADPOUR GHADIM TEHRAN . میخوام به صورت جدا از هم باشه تو پاسپورت و تلفط صحیح فارسیش هم همینه و تو مقالات و سایر مدارک هم به همین صورته. ولی تو پاسپورت فعلی به صورت ASADPOURGHADIM TEHRAN هست . به نظرتون کدومش صحیح تر هست ؟ و امکان تعویضش هم برام وجود داره .
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Junior Member

سلام و عرض ادب
    من اسمم SEYED EHSAN هست ولی تو پاسپورتم زدن SEYEDEHSAN به هم چسبیده زدنش ! سوالم اینکه واسه ترجمه مدارک و آزمون آیلتس اگه خودم این اسپیس رو بدم تا خوانا تر باشه مشکلی که پیش نمیاد ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیر مشکلی پیش نمی اید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sectoore نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    من اسمم SEYED EHSAN هست ولی تو پاسپورتم زدن SEYEDEHSAN به هم چسبیده زدنش ! سوالم اینکه واسه ترجمه مدارک و آزمون آیلتس اگه خودم این اسپیس رو بدم تا خوانا تر باشه مشکلی که پیش نمیاد ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من امروز درخواست صدورپاسپورت دادم اسمم اکرم سادات هست و الان متوجه شدم تو فرمی که بهم دادن بینش فاصله نگذاشته و نوشته akramsadat و من حواسم نبود همچنین اسم پدرم رو هم سید رو چسبوندند به اسمش. خواستم ببینم اگه تو ایلتس و ترجمه مدارکم که میخوام برای wes بفرستم akram sadat نوشته شده باشه(با فاصله) مشکل پیش میاد؟
    اگر مشکلی پیش میاد سریعتر برم قبل از اینکه پاسپورتم صادر بشه بگم تغییرش بدن، ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)