صفحه 38 از 58 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    امروز رفتم اداره گذزنامه گفت تو باید هزینشو بدی. جالبه تا فهمید من اسمو با oo نوشتم و زیرشو امضا کردم برگشته میگه پروندرو به خودت دادیم. ما پرونده ای نداریم!! مدرکش دست من نیست دست اوناست. یه فرم پر کرده بودم اسمم نوشته بودم توش و زیرش اثر انگشت و امضا.

مسئله اینجاست که من جی آر ای سال پیش با oo داده بودم و این همخوانی نداره با سایر مدارک. ترجمه هم همچنین. ایمیلمم فرق میکنه در این صورت. چطور میشه وادارشون کرد مجانی اشتباه خودشونو گردن بگیرن؟ نمیشه حرف زد باهاشون پاچه میگیرن!
    زمانی که شما هجی کلمات رو وارد میکنید، اونها اطلاعات رو به سیستم میدن و در نهایت یه برگه پرینت شده میدن دست شما که توش اسم شما همونطوری که در سامانه ثبت شده و قراره در پاسپورت درج بشه به همراه سایر اطلاعات نمایش داده شده. شما اون برگه رو میخونی و با امضا کردنش تاییدش میکنی.
    من حدس میزنم شما روی برگه ی دستی اسمت رو با oo نوشتی، اونها به اشتباه ou درج کردن، به شما نشونش دادن و شما زیر این ou رو امضا کردی! اگه این موضوع صحیح باشه بهتره دیگه روش وقت نذاری، بی دقتی از شما بوده که اشتباه اونها رو تایید کردی، 100 تومن رو بده و خلاص.
    اما اگه رو برگه ی دستی نوشتی oo اونها هم تو اون برگه ی چاپی نوشته بودن oo و شما این oo رو امضا کردی و حالا ou تو پاسپورتت خورده. همین توصیه ی Paerson رو خیلی با جدیت دنبال کن:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بريد با يه مسئول بالاتر صحبت كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام دوستان
    اگر ممکنه بهم بگید برای ثبت نام تافل و مراحل پذیرش، فامیلیم رو چطور بنویسم؟ " غلامی میانسرائی "
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر ممکنه بهم بگید برای ثبت نام تافل و مراحل پذیرش، فامیلیم رو چطور بنویسم؟ " غلامی میانسرائی "
    با تشکر
    GHOLAMI MIANSARAEI

Junior Member

سلام اسم من محمدحسن هست.می خواستم بدونم تو پاسپورت اسمم رو جدا بنویسم یا سر هم؟یعنی محمد جدا و حسن هم جدا یا نه؟به هرشکل که بنویسم به همون شکل صادر میشه یا خودشون تغییرش میدن؟متاسفانه یه پلیس +10 دسترسی راحت ندارم که بپرسم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vimas نمایش پست ها
    سلام اسم من محمدحسن هست.می خواستم بدونم تو پاسپورت اسمم رو جدا بنویسم یا سر هم؟یعنی محمد جدا و حسن هم جدا یا نه؟به هرشکل که بنویسم به همون شکل صادر میشه یا خودشون تغییرش میدن؟متاسفانه یه پلیس +10 دسترسی راحت ندارم که بپرسم
    ممنون
    فرق نميكنه هر دو مدل رو ميتونی بنويسی

Junior Member

آخه پاسپورت ندارم می خوام اول یه جا ثبت نام کنم بعد اگه قبول شدم برم پاسپورت بگیرم . می ترسم الان اگه با یه اسمی ثبت نام کنم، ولی بعد که پاسپورت میگیرم یه چیز دیگه نوشته شده باشه و دردسر بشه برام

Junior Member

با درود
    کامنت های قبلی رو خوندم مشکل
    "محمدعلی" و AMIN ZADEH
    مورد من کمی تفاوت داره ، در پاس اسممو Mahmod نوشتن درحالیکه در مقالات Mahmoud استفاده کردم. پاسمو عوض نکردم
    چون ویزاهای مختلفی باهاش گرفتم از جمله شینگن که مسلما دردسر کمتری نسبت به کسی که اولین بار بخواد بگیره داره
    اعتبار پاس تا نوامبر 2015 هستش ولی من نوامبر یا دسامبر 2014 می خوام امتحان آیلتس بدم .
    به نظرتون نیاز عوض کنم بعد امتحان بدم یا این دوگانگی در آیلتس و پذیرش از دانشگاه مشکلی ایجاد نمی کنه , و اینکه در تمام مدارک رسمی دانش آموختگی اسپلی رو میزنن که خوشایند آدم نیست
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmouds82 نمایش پست ها
    با درود
    کامنت های قبلی رو خوندم مشکل
    "محمدعلی" و AMIN ZADEH
    مورد من کمی تفاوت داره ، در پاس اسممو Mahmod نوشتن درحالیکه در مقالات Mahmoud استفاده کردم. پاسمو عوض نکردم
    چون ویزاهای مختلفی باهاش گرفتم از جمله شینگن که مسلما دردسر کمتری نسبت به کسی که اولین بار بخواد بگیره داره
    اعتبار پاس تا نوامبر 2015 هستش ولی من نوامبر یا دسامبر 2014 می خوام امتحان آیلتس بدم .
    به نظرتون نیاز عوض کنم بعد امتحان بدم یا این دوگانگی در آیلتس و پذیرش از دانشگاه مشکلی ایجاد نمی کنه , و اینکه در تمام مدارک رسمی دانش آموختگی اسپلی رو میزنن که خوشایند آدم نیست
    سپاس
    محمود با تنها يك O واقعن اشتباه هست.
    بخش دوم بر وزن " مُد " خوانده ميشه تا بجای " مود " . مگر اينكه توی گويش خاصی محلی ايران اين اسم با اين نوع تلفظ خوانده شود تا توجيه داشته باشد كه فكر نميكنم اينطور باشد.
    به نظرو من دو گانگی به وجود نخواهد آورد و شما ميتونيد پاسپورت های بعدی رو اصلاح بفرماييد

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من تازگیا پسوند فامیلیمو از شناسنامم حذف کردم ولی پاسپورت، کارت ملی و بقیه ی مدارک تحصیلیم به نام خانوادگی قبلیمه میخواستم بدونم برای اخذ ویزا مشکلی پیش نمیاد واسم؟ تو صفحه ی آخر شناسنامم ذکر شده که نام خانوادگیم تغییر کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط Vanness نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من تازگیا پسوند فامیلیمو از شناسنامم حذف کردم ولی پاسپورت، کارت ملی و بقیه ی مدارک تحصیلیم به نام خانوادگی قبلیمه میخواستم بدونم برای اخذ ویزا مشکلی پیش نمیاد واسم؟ تو صفحه ی آخر شناسنامم ذکر شده که نام خانوادگیم تغییر کرده
    سلام
    خير مشكلي نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)