نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام دوستان. آدم از این همه مشکل که برای این بنده خداها پیش اومده متاثر میشه
    خواهشا به من راهنمایی کنید که مشکلی برام پیش نیاد. من اسمم سعید تاج دینی است. همه جا می نویسم Saeed Tajdini. هنوز پاسپورت نگرفتم. ولی تو امتحان تافل همینجوری نوشتم و کارنامم هم همینجوریه. جی مت هم همینجوری ثبت نام کردم. حالا چکار کنم یه وقت تو مراحل بعد یعنی پاسپورت و ویزا و .... مشکلی پیش نیاد؟کسی می دونه خودشون تو پاسپورت سعید رو چجوری می نویسن؟ مثل مساله ی "ایمان" بنده خدا نشه! من خودم تو فرم Saeed می دم بهشون. به نظرم اگه توی اون پرینت که میدن امضا کنم غیر این نوشته بودن نباید قبول کنم درسته؟ اگه بگن همینه که هست و ما همیشه سعید رو مثلا Saeid می نویسیم چکار کنم؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید. من اونقدر برای سربازی دنگ و فنگ دارم که دیگه اینیکی رو نمی خوام داشته باشم! راستی تاج دینی داستانش چی مشه؟

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آدم از این همه مشکل که برای این بنده خداها پیش اومده متاثر میشه
    خواهشا به من راهنمایی کنید که مشکلی برام پیش نیاد. من اسمم سعید تاج دینی است. همه جا می نویسم Saeed Tajdini. هنوز پاسپورت نگرفتم. ولی تو امتحان تافل همینجوری نوشتم و کارنامم هم همینجوریه. جی مت هم همینجوری ثبت نام کردم. حالا چکار کنم یه وقت تو مراحل بعد یعنی پاسپورت و ویزا و .... مشکلی پیش نیاد؟کسی می دونه خودشون تو پاسپورت سعید رو چجوری می نویسن؟ مثل مساله ی "ایمان" بنده خدا نشه! من خودم تو فرم Saeed می دم بهشون. به نظرم اگه توی اون پرینت که میدن امضا کنم غیر این نوشته بودن نباید قبول کنم درسته؟ اگه بگن همینه که هست و ما همیشه سعید رو مثلا Saeid می نویسیم چکار کنم؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید. من اونقدر برای سربازی دنگ و فنگ دارم که دیگه اینیکی رو نمی خوام داشته باشم! راستی تاج دینی داستانش چی مشه؟
    شما همین دیکته رو فقط تایید کنید مشکلی پیش نمیاد

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

سلامدوستم میخواد فورم گذرنامه پرکنه اسمش حمید رضا هست تو فورم تو خونه مکعبی باید چجوری پر کنه!؟HAMID-REZAیاHAMIDREZAیاHAMID REZA!؟
    E=M.c²

نقل قول نوشته اصلی توسط esaraat نمایش پست ها
    سلامدوستم میخواد فورم گذرنامه پرکنه اسمش حمید رضا هست تو فورم تو خونه مکعبی باید چجوری پر کنه!؟HAMID-REZAیاHAMIDREZAیاHAMID REZA!؟
    هر سه مدل امکان پذیر می باشد

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

این دوست ما میخواد بره انگلستان
    خوب بیکار هم هست تو قسمت شغل چی بنویسه!؟
    مرز خروج؟
    نام کشورهای که قصد عبور دارد
    ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
    ؟
    E=M.c²

Junior Member jasonica آواتار ها

سلام بچه ها منم دو تا سوال دارم خواهشاً اهل فن کمکم کنن .

1 - من اسمم پیام هستش ، اسپلش بنویسم PAYAM یا PAYAAM ؟
    2 - قسمت 5 فرم ( کشور مقصد؟؟؟! - منظور از مسافرت ؟؟؟!- مرز خروج!!!!{این یکیو چی بزنم مرز چی آخه؟!}
    - نام کشورهایی که قصد عبور یا توقف دارید. اینا رو چی بزنم؟ فرمالیته است؟ هر چی دلم خواست بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jasonica نمایش پست ها
    سلام بچه ها منم دو تا سوال دارم خواهشاً اهل فن کمکم کنن .

1 - من اسمم پیام هستش ، اسپلش بنویسم PAYAM یا PAYAAM ؟
    2 - قسمت 5 فرم ( کشور مقصد؟؟؟! - منظور از مسافرت ؟؟؟!- مرز خروج!!!!{این یکیو چی بزنم مرز چی آخه؟!}
    - نام کشورهایی که قصد عبور یا توقف دارید. اینا رو چی بزنم؟ فرمالیته است؟ هر چی دلم خواست بزنم؟
    1. PAYAM
    2. فرمالیته هست: امارات / سیاحت / مرز خروج فرودگاه امام
    3. بازه هم فرمالیته هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)