صفحه 52 از 58 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedf92 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید،

من اخیرا گذرنامه گرفتم. تو فرم اسممو SAEED نوشتم. ولی الان توی گذرنامم SAEID نوشته شده است. و ضمنا همه مدارکم ، ایمیل، اسمم تو مقاله های خودم و... به صورت SAEED هست. و اسمی که به دانشگاه معرفی کرده ام هم SAEED هست.
    می خواستم بدونم امکانش هست تغییر بدم؟؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

سلام
    اگر اشتباه با اداره گذرنامه بوده مسئوليتش با خودشون هست بايد تغييرش بدن
    فرم اوليه بايد دست خودتان باشد با فرم به پليس +10 كه بوديد مراجعه بفرماييد

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام دوستان

یه سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

من اسمم " شهاب الدین " هست. خودم توی مقالات و آزمون زبانم به صورت Shahab Eddin وارد کردم. حالا توی پاسپورت چجوریه!؟ ممکنه Shahabeddin یا Shahaboddin وارد بشه؟ حقیقتش نمیخوام خیلی جنبه عرب گونه پیدا کنه!

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اسمم " شهاب الدین " هست. خودم توی مقالات و آزمون زبانم به صورت Shahab Eddin وارد کردم. حالا توی پاسپورت چجوریه!؟ ممکنه Shahabeddin یا Shahaboddin وارد بشه؟ حقیقتش نمیخوام خیلی جنبه عرب گونه پیدا کنه!

ممنون

سلام
    دیکته لاتینش رو هر جور که خودتون میپسندید میتونید انتخاب کنید
    اگر جدا بشه ممکنه eddin رو به عنوان یک middle name در نظر بگیرند و Edi صداتون کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    زمانی که فرم رو پر می کنید هر طور که خودتون ترجیح میدید بنویسید، اگر مسئول مربوطه ازتون توضیح خواست همین دلایل مقالات و آزمون زبان رو براشون توضیح بدید. اگر همراهتون ببرید که چه بهتر.

Junior Member OMiDStein آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil

ترس پرسنل از اینه که برای شما حقوق واریز بشه و با توجه به سیستم داغونی که اینها دارن برای شما تا یکی دو ماه هم واریز میشه. باید این ترس رو برطرف کنید تا مشکلتون سریعتر حل بشه. البته به نظر من اگر قبل از سفارت از شما اسکن پاسپورت نمیخوان هنوز زمان خوبی در اختیار دارید ولی قضیه رو سفت و سخت بگیرید، چون یه بار برای خودم اتفاق افتاده میدونم که رد شدن وقت سفارت و این حرفا برای کسی که خدمت رو به موقع تموم کرده خیلی رو اعصابه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at petroleum university of technology

سلام دوستان
    من فامیلیم رضاییه و با Rezaee در آزمون تافل ثبت نام کردم...الان که رفتم مدارکم رو دادم دارلترجمه Rezaie ترجمه کرده...به دالترجمه گفتم Rezaee بنویسه ولی گفت بعدا بری گذرنامه بگیری rezaie مینوسن و برات مشکل میشه...خواستم بدونم الان که میخوام مدارکم رو برا یه دانشگاه بفرستم، این اختلاف برام مشکل درست میکنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنا

سلام به همگی دوستان
    بچه ها تو رو خدا یکی جوابم رو بده من خیلیییی اعصابم خورده. من از اول که واسه یه دانشگاهی داشتم اپلای میکردم تاریخ تولدم رو به میلادی 17 آگوست نوشتم وقتی هم که نامه پذیرش رو دریافت کردم تو اونم طبق نوشته خودم 17 ام نوشته. امروز صبح میخواستم پاسپورتم که اعتبارش تموم شده رو تعویض کنم دیدم تو پاسپورتم 18 نوشته منم برای اینکه دیگه مجبور نشم بگم نامم رو از دانشگاه عوض کنند موقع پرکردن فرم گذرنامه گفتم تاریخ تولد 17 بنویسید اوناهم قبول کردند بعدشم اومدم دارالترجمه بدم شناسنامم رو هم ترجمه کنه گفتم 17 ام بنویس مسئول اونجا گفت من مینویسم ولی یه جا پات رو میگیره!!! حالا 1 روز یعنی واقعا مشکلی پیش میاره تازه گذرنامه و نامه پذیرش و شناسنامه هر 3 تاش هم 17 ام شد دیگه! حالا 5 سال بعد که بازم خواستم گذرنامم رو عوض کنم اون موقع میگم بازم مینویسه 17 ام! ولی از ظهر که اون آقای دارالترجمه اونطوری گفته کلی اعصابم خورده و استرس گرفتم! ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

سلام
    من برای امتحان آزمون تافل فامیلیم رو که اسحق هست رو معادل انگلیسیش که Isaac (مثل اسحق نیوتن که نوشته میشه Isaac Newton) نوشتم. الانم دارم فرم گذرنامه رو پر میکنم. اگه به صورت Isaac بنویسم ایراد میگیرن.
    قبل ثبت نام آزمون تافل کلی پرس و جو کردم از دفاتر پلیس +10 همشون گفتم همون چیزی که شما درخواست بدین مینویسیم. حالا نمیدونم مشکلی پیش میاد یا نه
    اگه چیز دیگه ای نوشتن چی کار باید بکنم؟
    اگه فرق کنه با گذرنامه اسمم ، دانشگاه مقصد ایراد میگیره؟
    تو محل برگزاری آزمون تافل میشه اسم رو عوض کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

تهران درخواست دادم میدان انقلاب
    سه روزه اومد دستم (شهرستان)
    اسمم همونطوری که خواستم نوشتن

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

دوستان سلام
    امروز برای دریافت گذرنامه اقدام کردم. از عکسم ایراد گرفتند که موهات کمی بیرونه. اجبارا بهم شال دادند و گفتند توی اون اتاقک عکس بگیر همون لحظه تحویلمون بده
    عین طالبان افتادم...اعصابم خورده...خانواده ام میگن نکنه بهت پذیرش یا حتی ویزا ندن اینقدر پوشیده عکس انداختی...چرااین شکلی و کلی حالم گرفته است.
    نمیدونم همه جا اینقدر ایراد میگیرند یا این جایی که من رفتم سختگیر بودند؟
    حالا این یکطرف..من اپلیکیشن فرمی که برای پذیرش دانشگاه عکس فرستادم عکسم بیحجابه (پرسنلی) هست
    این تضاد مشکل بوجود نمیاره؟ من باید کپی گذرنامه رو هم بفرستم. این مشکلی بوجود نمیاره
    اصلا اعتقادی به حجاب موی سر ندارم و قصد هم ندارم پامو میزرام اونور منو با داعش یکی ببینند..این عکسها ادمو شبیه این تندگراهای مذهبی میکنه....ایا ممکنه بعدا بشه عکسو تغییر داد؟
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)