صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 84849505152535455565758
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    این قبیل اشتباه ها، رایج هست و پلیس گذرنامه در همه‌ جا باهاش آشنا هست. در این مورد مدرک اثبات میتونه گذرنامه ی باطل شده ی قبلی تون باشه.
    بعید میدونم به جز موارد خیلی مهم (مثل بانک) جای دیگه ای بیشتر از یه سوال و جواب ساده براتون دردسر درست کنن.

پ.ن.
    در برخی زبان ها، اسم برخی مکان ها متفاوت نوشته و حتی تلفظ میشه.
    تهران در انگلیسی Tehran و در آلمانی Teheran نوشته میشه و هر دو املا (در همه جا) در مدارک قابل قبول هست.
    خیلی ممنونم از پاسختون. حق با شماست پاسپورت رو با این اعتبار انگار عوض نمیکنن. بانک منظورتون برای تمکن مالی هست؟ چون اونجا هم احتمالا باز فامیلی و پسوندم جدا هست. کلا این جدا و سر همه مسیله ساز نمیشه؟ چون میخواستم بعدا هم همیشه از جدا استفاده کنم اما راضی نمیشن پاسپورت رو عوض کنن

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط golbargkanani نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. حق با شماست پاسپورت رو با این اعتبار انگار عوض نمیکنن. بانک منظورتون برای تمکن مالی هست؟ چون اونجا هم احتمالا باز فامیلی و پسوندم جدا هست. کلا این جدا و سر همه مسیله ساز نمیشه؟ چون میخواستم بعدا هم همیشه از جدا استفاده کنم اما راضی نمیشن پاسپورت رو عوض کنن
    خواهش میکنم.
    بیشتر منظورم برای امور خاص (خصوصا مالی) خارج از کشور بود.
    تا به حال نشنیدم (و در این تالار هم نخوندم) که این سر هم نوشتن یا جدا بودن نام، برای کسی دردسر جدی درست کرده باشه ولی خب این فقط مربوط به شنیده های من هست و قابل تعمیم نیست.

دوستان دیگه اگه تجربه ای دارن ممنون میشم که پاسخ من رو تکمیل کنن.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    بیشتر منظورم برای امور خاص (خصوصا مالی) خارج از کشور بود.
    تا به حال نشنیدم (و در این تالار هم نخوندم) که این سر هم نوشتن یا جدا بودن نام، برای کسی دردسر جدی درست کرده باشه ولی خب این فقط مربوط به شنیده های من هست و قابل تعمیم نیست.

دوستان دیگه اگه تجربه ای دارن ممنون میشم که پاسخ من رو تکمیل کنن.

با تشکر
    خیلی ممنونم لطف کردید

سلام دوستان یک سوالی داشتم، من موقعی که مقالاتم چاپ شدند گذرنامه نداشتم و فامیلیمو به صورت ataee-kachouei نوشتم اما بعدش وقتی گذرنامه گرفتم بهم گفتند که نمیشه خط فاصله گذاشت و بصورت ataee kachouei نوشتند حالا نگرانم که نکنه بعدا مشکلی پیش بیاد و مثلا بگند که این مقالات واسه من نیست چون من بعدا میخام که از مقالاتم واسه مهاجرت استفاده کنم و اثر مستقیم دارند؟ و اینکه بنظرتون واسه بقیه مقالاتم فامیلمو از این به بعد مثه مقاله های قبلیم با خط فاصله بنویسم یا مثه پاسپورتم بدون خط فاصله بنویسم؟
    پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتونEnable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceEdit in Ginger×

نقل قول نوشته اصلی توسط tahereh1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوالی داشتم، من موقعی که مقالاتم چاپ شدند گذرنامه نداشتم و فامیلیمو به صورت ataee-kachouei نوشتم اما بعدش وقتی گذرنامه گرفتم بهم گفتند که نمیشه خط فاصله گذاشت و بصورت ataee kachouei نوشتند حالا نگرانم که نکنه بعدا مشکلی پیش بیاد و مثلا بگند که این مقالات واسه من نیست چون من بعدا میخام که از مقالاتم واسه مهاجرت استفاده کنم و اثر مستقیم دارند؟ و اینکه بنظرتون واسه بقیه مقالاتم فامیلمو از این به بعد مثه مقاله های قبلیم با خط فاصله بنویسم یا مثه پاسپورتم بدون خط فاصله بنویسم؟
    پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون

مشکلی نیست. بقیه مقالات را مطابق پاسپورت بنویسید
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

خیلی ممنونمEnable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceEdit in Ginger×

Junior Member

سلام دوستان من و برادرم برای گذرنامه اقدام کردیم و بعد متوجه شدیم که نام خانوادگی برادرم رو یک L اضافه گذاشته البته نام خانوادگی ما طوری هست که میشه 3 4 شکل نوشتش.یعنی هر دو تایی که برای ما نوشته درسته ولی متفاوت. البته نوشتنش هم برامون خیلی مهم نیست فقط میخواستم ببینم مثلا ما باهم بریم سفر مثلا ترکیه مشکلی برامون پیش نمیاد؟کسی نمیگه چرا یکیتون L داره اون یکی نداره؟اصلا ممکنه به این چیزا گیر بدن؟

با درود و احترام،
    نام خانوادگی من تقی‌زاده قوژدی هست. متاسفانه در پاسپورت پسوند به نام خانوادگی چسبیده است و TAGHIZADEHGHOOZHDI نوشته شده است. الان در فایل کلاینت اینفو که برای سفارت پر می‌کنم، می‌توانم آن را به صورت درست TAGHIZADEH-GHOOZHDI بنویسم؟
    ممنون می‌شوم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به هر شکل بنویسید مشکلی ایجاد نمیکند این دست ایرادات شناخته شده هستند و معمولا اغماض میشود. علی ایحال پیشنهاد میکنم روزه شک دار نگیرید و دقیقا به شکلی که در پاسپورت نوشته شده در فرمها منعکس کنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط etaghizadeh نمایش پست ها
    با درود و احترام،
    نام خانوادگی من تقی‌زاده قوژدی هست. متاسفانه در پاسپورت پسوند به نام خانوادگی چسبیده است و TAGHIZADEHGHOOZHDI نوشته شده است. الان در فایل کلاینت اینفو که برای سفارت پر می‌کنم، می‌توانم آن را به صورت درست TAGHIZADEH-GHOOZHDI بنویسم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط etaghizadeh نمایش پست ها
    با درود و احترام،
    بله میتوانید با فاصله بنویسید (نیازی به خط فاصله - نیست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)