صفحه 10 از 58 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات مشخصات گذرنامه از قبیل:اسپل اسم ،شماره گذرنامه و غیره

من یه مشکل یه خورده پیچ در پیچ پیدا کردم!
    تمام مدارکم اعم از کارنامه تافل، GRE ، پذیرش با تاریخ واقعی تولدم یه روز اختلاف داره (به دلیل یه اشتباه کوچیک از اول کار)
    حالا میخوام پاسپورت بگیرم چیکار کنم؟ با همون تاریخ اشتباه ادامه بدم یا اداره گذرنامه خودش چک میکنه و تاریخ واقعی رو میزنه؟
    اگه تاریخ واقعی که یک روز زودتر از تاریخ تولد توی تمام مدارکه بخوره واسه پاسپورت که تمام اینا اعتبار خودشو از دست میده و من بدبخت میشم!
    واقعا باید چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky-luck
    حالا میخوام پاسپورت بگیرم چیکار کنم؟ با همون تاریخ اشتباه ادامه بدم یا اداره گذرنامه خودش چک میکنه و تاریخ واقعی رو میزنه؟
    اگه تاریخ واقعی که یک روز زودتر از تاریخ تولد توی تمام مدارکه بخوره واسه پاسپورت که تمام اینا اعتبار خودشو از دست میده و من بدبخت میشم!
    واقعا باید چیکار کنم؟
    کاری که شده فعلا در مورد مدارک و کارنامه ها بی خیال شین... اداره گذرنامه خودش تاریخ تولد شما را تبدیل می کنه و هر چی که درست باشه ثبت می شه... مدارک شما اعتبار خودشون را دارند و می تونید این مسئله را به دانشگاه مقصد توضیح بدین ولی تاریخ تولدتون تو گذرنامه را نمی تونید تغییر بدید.
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member

کاری که شده فعلا در مورد مدارک و کارنامه ها بی خیال شین... اداره گذرنامه خودش تاریخ تولد شما را تبدیل می کنه و هر چی که درست باشه ثبت می شه... مدارک شما اعتبار خودشون را دارند و می تونید این مسئله را به دانشگاه مقصد توضیح بدین ولی تاریخ تولدتون تو گذرنامه را نمی تونید تغییر بدید.
    Wrong!!!!

Passport police dont change what you have stated in your form for application for passport.

In POLICE +10 there is a form. In that you will indicate your date of birth and they will so indicate what you had been stated. They even will not ask a question. If I were you I indicated as in my GRE and TOEFL content.
    Though I think in your interview these errors really don matter.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    Wrong!!!!

Passport police dont change what you have stated in your form for application for passport.

In POLICE +10 there is a form. In that you will indicate your date of birth and they will so indicate what you had been stated. They even will not ask a question. If I were you I indicated as in my GRE and TOEFL content.
    Though I think in your interview these errors really don matter.
    سلام
    متاسفم که خدمتتون عرض کنم شما اشتباه می کنید... به خاطر اینکه من اولین بار که درخواست پاسپورت دادم... سهوا به علت اینکه تاریخ تولد شناسنامه ام با تاریخ تولد واقعی ام فرق داره (شناسنامه را بزرگ گرفتن) برای تاریخ میلادی تاریخ تولد واقعی خودم را نوشتم... ولی وقتی پاسپورت خودم را گرفتم دیدم که تاریخ میلادی بر جسب تاریخ تولد شناسنامه من ثبت شده... در نتیجه مطمئن هستم که اصلا تاریخی که شما می زنید مهم نیست... خود گذرنامه نرم افزار تبدیل تاریخ داره و بر اساس شناسنامه شما، تاریخ تولد میلادی ثبت می شه... حتی اگر تاریخ میلادی وارد نکنید خودشون پر می کنند... دلیل نمی شه که اصلا از شما بپرسن... موفق باشید.
    I am sure about it
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member

سلام
    متاسفم که خدمتتون عرض کنم شما اشتباه می کنید... به خاطر اینکه من اولین بار که درخواست پاسپورت دادم... سهوا به علت اینکه تاریخ تولد شناسنامه ام با تاریخ تولد واقعی ام فرق داره (شناسنامه را بزرگ گرفتن) برای تاریخ میلادی تاریخ تولد واقعی خودم را نوشتم... ولی وقتی پاسپورت خودم را گرفتم دیدم که تاریخ میلادی بر جسب تاریخ تولد شناسنامه من ثبت شده... در نتیجه مطمئن هستم که اصلا تاریخی که شما می زنید مهم نیست... خود گذرنامه نرم افزار تبدیل تاریخ داره و بر اساس شناسنامه شما، تاریخ تولد میلادی ثبت می شه... حتی اگر تاریخ میلادی وارد نکنید خودشون پر می کنند... دلیل نمی شه که اصلا از شما بپرسن... موفق باشید.
    I am sure about it
    It seems your passport will be expired soon. because you have taken it far far ago.

I had the same problem as mr lucky. I indicated my date of birth in POLICE+10 center as it was indicated in my TOEFL. they gave me a check print and stated it exactly in my passport.

anyway don think about it. as I said before, officers don mention what is important for us.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ehsan درست میگن برای منم این طوری بود یعنی روالش اینطوریه شما فرم رو پر میکنی براساس اون پرینت میدن میکن چک کن و امضا کن همون رو هم تو پاس میزنن
    موفق باشید
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

پیش فرض نحوه پر کردن فرم تقاضای گذرنامه

سلام.
    من فروم مربوط به گرفتن گذرنامه رو گرفتم.یه قسمتی هست در رابطه با مشخصات ظاهری.یه جا زده رنگ چشم.بعد 4 تا گزنه گذاشته.رنگ چشم من جزء اون 4 تا نیست.یه کادر کوچیک خالی هم روبروی آخرین گزینه هست.
    رنگ چشمم رو باید در کادر خالی بنویسم؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

بله دیگه دوست من . کلا تو فرم های گزینه دار یه قسمت جای خالی روبروی اونها هست ، برای وقتی که گزینه مورد نظر شما توی اونها نباشه
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

اون کادری که گفتم روبروی گزینه های رنگ چشم هست مطعلق به میزان تحصلات هست.
    الان چه کار کنم؟! رنگ چشمم جزء اون 4 گزینه نیست.قهوه ای هست. اما اونجا 4 گزینه مشکی و میشی و سبز و آبی رو داره.
    بعد برای میزان تحصیلات من تا دی مدرک دیپلمم حاضر نمیشه.الان میشه تو قسمت مدرک تحصیلی دیپلم بزنم؟یا اینکه نه نمیشه و حساس هستند ؟!

به نظر من اصلا مهم نیست چون اصلا اینا تو گذرنامه تو نمیاد.
    بزن مشکی بره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)