صفحه 13 از 58 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    با سلام
    کسی هست که پسوند داشته باشه ؟؟
    اگر بخواهیم پسوند را با فاصله با فامیل در گذرنامه درج بشه آیا مشکلی پیش میاد ؟؟
    آخه من شایعاتی شنیدم که سیستمشون فاصله را در بخش فامیل قبول نمیکنه !!
    برای زرزو بلیط هم همین شایعه وجود داره

کسی هست پاسپورت داشته باشه و پسوند با فاصله با فامیل درج شده باشه ؟؟
    من بفارسی پسوند داره اسمم و با فاصله مینویسم، ولی به انگلیسی بدون فاصله در گذرنامه نوشتم.

در مورد سوال شما اینکه خیر سیستمشون فاصله را قبول میکند و هیچ مشکلی نیست.
    فقط حتی المقدور سعی کنید اسمتون هر جوری در پذیرشتان و مدارکی که برای پذیرش گرفتن فرستادید(ریزنمرات، دانشنامه، مدرک زبان ... ) نوشته شده، در پاسپورتتان نیز باشد.

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

اگه اسپل اسم کوچیک تو پروفایل تافل و پاسپورت فرق داشته باشه مشکلی پیش‌ می‌آد؟ می‌شه یه جوری رفعش کرد؟
    تازه تاریخ تولدم هم 4 روز فرق داره.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    اگه اسپل اسم کوچیک تو پروفایل تافل و پاسپورت فرق داشته باشه مشکلی پیش‌ می‌آد؟ می‌شه یه جوری رفعش کرد؟
    تازه تاریخ تولدم هم 4 روز فرق داره.
    هرکدوم درستتره رو بزارید بمونه.
    اگرکه در گذرنامتون اشتباه درج شده که واویلا! حتماً به اداره گذرنامه مراجعه کنید.
    ولی اگر در گذرنامه درست است و در پروفایل تافل اشتباه است، همراه با کپی پاسپورت و مدارک و اسناد معتبر دیگر ایمیل بزنید به ETS احتمالاً تصحیح میکنند.
    بهتر بود این سوال را در قسمت تافل میپرسیدید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    با سلام
    کسی هست که پسوند داشته باشه ؟؟
    اگر بخواهیم پسوند را با فاصله با فامیل در گذرنامه درج بشه آیا مشکلی پیش میاد ؟؟
    آخه من شایعاتی شنیدم که سیستمشون فاصله را در بخش فامیل قبول نمیکنه !!
    برای زرزو بلیط هم همین شایعه وجود داره

کسی هست پاسپورت داشته باشه و پسوند با فاصله با فامیل درج شده باشه ؟؟
    با سلام

تا جاييكه من ميدونم و ديدم تو پاسپورت پسوند رو بعد از نام خانوادگي و بدون فاصله مي نويسن.

Senior Member sara123 آواتار ها

من تاریخ تولدم را برای گرفتن گذرنامه 14 june اعلام کردم. با این نرم افزارهایی که تو اینترنت هست یکی 14 می ده یکی 15. نمی دونم کدوم درسته. هودشون هم موقعی که رفتم فرم پر کنن گفتن 15 میشه اما من گفتم 14 را بنویسه. حالا از کجا بدونم کدوم درسته؟ اگه 14 غلط باشه می تونم بگم برام درست کنن؟ هنوز برام نیومده.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من تاریخ تولدم را برای گرفتن گذرنامه 14 june اعلام کردم. با این نرم افزارهایی که تو اینترنت هست یکی 14 می ده یکی 15. نمی دونم کدوم درسته. هودشون هم موقعی که رفتم فرم پر کنن گفتن 15 میشه اما من گفتم 14 را بنویسه. حالا از کجا بدونم کدوم درسته؟ اگه 14 غلط باشه می تونم بگم برام درست کنن؟ هنوز برام نیومده.
    این اختلاف به خاطر سال کبیسه هست که به وجود آمده و همینطور پس از شروع هزاره سوم میلادی سال کبیسه ایرانی و میلادی بر روی هم منطبق نیست دیگر و یک سال اختلاف دارند.
    قبل از سال 2000 در یک سال این اتفاق می افتاد.
    حالا شما دیگر به سادگی نمی توانید با دیدن تقویم سال جاری بگویید چه روز میلادی بدنیا آمدید
    ای کاش به جای اینکه تاریخ تولد قمری رو در شناسنامه قید می کردند تاریخ میلادی رو قید میکردند تا شما و هزارتا آدم دیگر به همچین مشکلی بر نخورید.
    من می تونم براتون در بیارم که واقعا چه تاریخی بدنیا آمدید اگر خواستید pm بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    این اختلاف به خاطر سال کبیسه هست که به وجود آمده و همینطور پس از شروع هزاره سوم میلادی سال کبیسه ایرانی و میلادی بر روی هم منطبق نیست دیگر و یک سال اختلاف دارند.
    قبل از سال 2000 در یک سال این اتفاق می افتاد.
    حالا شما دیگر به سادگی نمی توانید با دیدن تقویم سال جاری بگویید چه روز میلادی بدنیا آمدید
    ای کاش به جای اینکه تاریخ تولد قمری رو در شناسنامه قید می کردند تاریخ میلادی رو قید میکردند تا شما و هزارتا آدم دیگر به همچین مشکلی بر نخورید.
    من می تونم براتون در بیارم که واقعا چه تاریخی بدنیا آمدید اگر خواستید pm بدید.
    اگه اشتباه باشه چی می شه؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

اگه اشتباه باشه چی می شه؟
    میتونید درخوست بدید واستون درست میکنند
    البته اونی که خودشون گفتند رو میزدید بهتر بود الان دیگه عوض نمی کردید
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

15 June صحیح هست.

فقط توی سالهای 1387 و 1383 ، 14 June بوده در الباقی سال ها 15 June بوده است.
    ویرایش توسط Pearson : November 18th, 2010 در ساعت 03:30 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    15 June صحیح هست.

فقط توی سالهای 1387 و 1383 ، 14 June بوده در الباقی سال ها 15 June بوده است.
    یه سوال.
    اگه من بذارم همون 14 بمونه و کلیه مدارک admission را هم با 14 پر کنم بعدن جایی مشکلی پیش میاد؟
    دوستانی که الان اونور هستن و این مراحل را طی کردن اگه ممکنه جواب بدن.
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)