صفحه 15 از 58 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط jojo_2000 نمایش پست ها
    این مهر خروج چی هست؟من شاید واسه مسابقه برم بحرین بعداز اینکه اومد کار دیگه نداره؟
    اون بحثش جداست باید نظام وظیفه اجازه بده برید و مهر خروج از کشور رو تو پاست زده باشند
    اگه کاراشو کردی که پاست بیاد مهر خورده
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

با سلام خدمت دوستان
    آقایون من نام خانوادگیم علیزاده هستش موقع پر کردن فورم باید alizadeh بنویسم یا alizade
    HaJi X

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hajix نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    آقایون من نام خانوادگیم علیزاده هستش موقع پر کردن فورم باید alizadeh بنویسم یا alizade
    بنظرم با h بهتره بنویسید
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

یه سوال الان که دارم اپلای می کنم و تو application form اسمم رو می خواد
    با حروف کوچیک و بزرگ نوشتن فرق داره؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hajix نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    همانجور که می دونید هر ملیتی به روش خودش اسامی را به حروف لاتین می نویسد. مثلا ایرانی ها حمید را HAMID ولی پاکستانی ها HAMEED می نویسند. در عوض اسم حامد را پاکستانی و افغانی ها HAMID می نویسند در صورتیکه ایرانه ها HAMED می نویسند.
    فامیلی علیزاده و کلا اسم + زاده در بین شهروندان جمهوری آذربایجان هم وجود دارد که علیزاده را ALIZADE می نویسند ولی ایرانی ها عادت دارند که کسره انتهای کلمه را مانند خطشان به یک H مزین کنند حتی اگر این حرف خوانده نشود. پس بنابرین ALIZADEH مناسبتر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    یه سوال الان که دارم اپلای می کنم و تو application form اسمم رو می خواد
    با حروف کوچیک و بزرگ نوشتن فرق داره؟؟؟
    خیر فرقی نداره
    ولی از آنجایی که در پاسپورت ایرانی تمامی مشخصات با حروف CAPITAL هست بهتره شما هم از حروف CAPITAL استفاده نمایید

من دچار مشكلي شدم، لطفا هر كي تجربه يا اطلاع داره نظر بده
    فرض كنيد فاميل من "بلندنظر" باشه..تو پاسپورت قبلي من به صورت Bolandnazar يعني فقط يك كلمه نوشته شده و من با اين پاسپورت اقامت كانادا گرفتم در نتيجه روي كارت اقامت كانادايي من به اين صورت نوشته شده و البته بقيه كارتهاي كانادايي ديگه و حتي حساب بانكي اونجا...حالا گذرنامه جديد گرفتم..بدبختانه الان كه به دستم رسيده مي بينم تبديل شدم به "Boland Nazar" !! حالا چه كار كنم؟ الان ايران هستم و چند ماه ديگه مي رم كانادا..به نظر شما ممكنه موقع گرفتن بليط يا اون طرف تو فرودگاه مشكلي پيش بياد؟
    لطفا راهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط someone2009 نمایش پست ها
    من دچار مشكلي شدم، لطفا هر كي تجربه يا اطلاع داره نظر بده
    فرض كنيد فاميل من "بلندنظر" باشه..تو پاسپورت قبلي من به صورت Bolandnazar يعني فقط يك كلمه نوشته شده و من با اين پاسپورت اقامت كانادا گرفتم در نتيجه روي كارت اقامت كانادايي من به اين صورت نوشته شده و البته بقيه كارتهاي كانادايي ديگه و حتي حساب بانكي اونجا...حالا گذرنامه جديد گرفتم..بدبختانه الان كه به دستم رسيده مي بينم تبديل شدم به "Boland Nazar" !! حالا چه كار كنم؟ الان ايران هستم و چند ماه ديگه مي رم كانادا..به نظر شما ممكنه موقع گرفتن بليط يا اون طرف تو فرودگاه مشكلي پيش بياد؟
    لطفا راهنمايي كنيد
    خیر مشکلی ندارید
    اصلا توی خود بلیط رسم بر این هست که بین نام های مختلف space گذاشته نمی شود

Junior Member

درود
    دوستان با توجه به اینکه ممکنه قانون ها کمی متفاوت شده باشه این سوال و دارم:
    =>
    اسم من که سید علی هست تو فورم گذرنامه میتونم با فاصله بذارم و اوناهم قبول میکنند؟یعنی => seyed ali
    چون برا پدرم با فاصله هست ولی یکی از دوستان گفت که گیر میدن که باید حتما بچسبه!!!
    ممنون و سپاس
    I Love FCB

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان
    یکی از دوستان برای سفر عمی میخواد بره چک. درخواست داده که بهش ویزا بدن. اونا هم جواب دادن که؟
    I do not know her initials

اینو در مورد همسرشون گقتن. کسی از دوستان میدونه منظور اون طرف که این ایمیلو فرستاده چی بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)