صفحه 16 از 58 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

یه سوال: شغل تو گذرنامه ثبت میشه؟!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    یه سوال: شغل تو گذرنامه ثبت میشه؟!
    خیر. ثبت نمی شه

من میخواستم نحوه ی تصحیح اسم لاتین در گذر نامه رو که اخیرا برای خودم اتفاق افتاد رو توضیخ بدم.
    وقتی اولین بار پاسپورتم رو گرفتم دیدم که لاتین اسم کوچیکم رو اشتباه نوشته یعنی صحیح بود اما به مدارک دیگرم نمیخورد. من توی فرم درخواست درست نوشته بودم . رفتم همون دفتر پلیس + 10که اقدام کرده بودم پرونده ام اونجا بود دیدم که کارمند دفتر تو اون فرم تایپ شده که میره برای اداره گذرنامه غلط نوشته. پرونده ام رو با پیک فرستادند برای دفتر اصلی منطقه. هر منطقه خودش یه دفتر اصلی داره که توی دفتری که اقدام کردید نوشته دفتر اصلی کجاست. تو اونجا یه باجه داشت به نام رفع نواقص دفاتر پلیس + 10. خانمی که تو اون باجه بود به من گفتند که اسم لاتینت درسته و چرا میخوای عوض کنی . من یه ترجمه از شناسمه ام داشتم که اسمم رو اونطور که میخواستم توش نوشته بود و روش مهر دادگستری و وزارت خارجه بود . اون رو که دیدند دیگه هیچی نگفتند و یه نامه به هم دادند که رییس پلیس گذرنامه اون منطقه که تو همون دفتر محل کارش بود تایید کرده بود و خطاب به ادره گذرنامه تو ستارخان بود. و یک پرینت از تصحیح شده ی فایلم تو سیستم رو هم بهم داد. این دو کاغذ رو بردم اداره گذرنامه تو ستارخان. ابتدا بردم دبیرخانه روش یه مهر زد و سپس بردم پیش معاونت صدور که دستوری زیر نامه نوشت که باید یکی دیگه صادر بشه. سپس دو تا کاغذ رو بردم روابط عمومی دم در ورودی اداره گذرنامه. پاسپورت اشتباهم رو گرفت و گفت حضوری میگیری یا با پست . گفتم حضوری . یه رسید به هم داد گفت دو ساعت دیگه تو انتهای همکف ساختمان شماره سه اسمت رو میخونند و پاسپورت جدیدت رو بهت میدند. دو ساعت بعد رفتم اونجا تصحیح شده ی جدید رو گرفتم و هزینه ای هم ندادم. ابتدا که رفتم دفتر گذرنامه منطقه ساعت 10:30بود و ساعت 12 رسید رو از روابط عمومی گرفتم و ساعت 2 هم پاسپورت جدید رو دریافت کردم

دوستان عزیز سلام،
    من چون می خواستم IELTS ثبت نام کنم درخواست گذرنامه کردم. توی فرمش یه جایی نوشته بود کشور مورد نظر. منم زدم کانادا (همینجوری). هدف از سفر را هم زدم تحصیل (بازهم بیشتر همینجوری). من خدمت سربازی را تموم کردم ولی از دانشگاه تسویه حساب نگرفتم و خوب مبالغی هم بدهکارم بهشون.
    حالا:
    1- الان 10 روزه و خبری نشده (شنیده بودم 1 هفته ای میاد) چه مدتی طول می کشه بیاد؟
    2- به خاطر موارد بالا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ ممکنه دانشگاه بگه این بدهکاره ماست گذرنامه ندید؟
    3- کلا از سایتی میشه روند صدور رو پیگیری کرد؟ ببینیم الان در چه مرحله ایه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،
    من چون می خواستم IELTS ثبت نام کنم درخواست گذرنامه کردم. توی فرمش یه جایی نوشته بود کشور مورد نظر. منم زدم کانادا (همینجوری). هدف از سفر را هم زدم تحصیل (بازهم بیشتر همینجوری). من خدمت سربازی را تموم کردم ولی از دانشگاه تسویه حساب نگرفتم و خوب مبالغی هم بدهکارم بهشون.
    حالا:
    1- الان 10 روزه و خبری نشده (شنیده بودم 1 هفته ای میاد) چه مدتی طول می کشه بیاد؟
    2- به خاطر موارد بالا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ ممکنه دانشگاه بگه این بدهکاره ماست گذرنامه ندید؟
    3- کلا از سایتی میشه روند صدور رو پیگیری کرد؟ ببینیم الان در چه مرحله ایه؟
    1. از وقتی که گذرنامه ها بیومتریک شده پروسه ی صدورش هم طولانی تر شده با توجه به تعطیلات اخیر هم زیاد دیر نشده
    2. خیر ، خیر
    3. خیر

سلام دوستان. آدم از این همه مشکل که برای این بنده خداها پیش اومده متاثر میشه
    خواهشا به من راهنمایی کنید که مشکلی برام پیش نیاد. من اسمم سعید تاج دینی است. همه جا می نویسم Saeed Tajdini. هنوز پاسپورت نگرفتم. ولی تو امتحان تافل همینجوری نوشتم و کارنامم هم همینجوریه. جی مت هم همینجوری ثبت نام کردم. حالا چکار کنم یه وقت تو مراحل بعد یعنی پاسپورت و ویزا و .... مشکلی پیش نیاد؟کسی می دونه خودشون تو پاسپورت سعید رو چجوری می نویسن؟ مثل مساله ی "ایمان" بنده خدا نشه! من خودم تو فرم Saeed می دم بهشون. به نظرم اگه توی اون پرینت که میدن امضا کنم غیر این نوشته بودن نباید قبول کنم درسته؟ اگه بگن همینه که هست و ما همیشه سعید رو مثلا Saeid می نویسیم چکار کنم؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید. من اونقدر برای سربازی دنگ و فنگ دارم که دیگه اینیکی رو نمی خوام داشته باشم! راستی تاج دینی داستانش چی مشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آدم از این همه مشکل که برای این بنده خداها پیش اومده متاثر میشه
    خواهشا به من راهنمایی کنید که مشکلی برام پیش نیاد. من اسمم سعید تاج دینی است. همه جا می نویسم Saeed Tajdini. هنوز پاسپورت نگرفتم. ولی تو امتحان تافل همینجوری نوشتم و کارنامم هم همینجوریه. جی مت هم همینجوری ثبت نام کردم. حالا چکار کنم یه وقت تو مراحل بعد یعنی پاسپورت و ویزا و .... مشکلی پیش نیاد؟کسی می دونه خودشون تو پاسپورت سعید رو چجوری می نویسن؟ مثل مساله ی "ایمان" بنده خدا نشه! من خودم تو فرم Saeed می دم بهشون. به نظرم اگه توی اون پرینت که میدن امضا کنم غیر این نوشته بودن نباید قبول کنم درسته؟ اگه بگن همینه که هست و ما همیشه سعید رو مثلا Saeid می نویسیم چکار کنم؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید. من اونقدر برای سربازی دنگ و فنگ دارم که دیگه اینیکی رو نمی خوام داشته باشم! راستی تاج دینی داستانش چی مشه؟
    شما همین دیکته رو فقط تایید کنید مشکلی پیش نمیاد

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

سلامدوستم میخواد فورم گذرنامه پرکنه اسمش حمید رضا هست تو فورم تو خونه مکعبی باید چجوری پر کنه!؟HAMID-REZAیاHAMIDREZAیاHAMID REZA!؟
    E=M.c²

نقل قول نوشته اصلی توسط esaraat نمایش پست ها
    سلامدوستم میخواد فورم گذرنامه پرکنه اسمش حمید رضا هست تو فورم تو خونه مکعبی باید چجوری پر کنه!؟HAMID-REZAیاHAMIDREZAیاHAMID REZA!؟
    هر سه مدل امکان پذیر می باشد

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

این دوست ما میخواد بره انگلستان
    خوب بیکار هم هست تو قسمت شغل چی بنویسه!؟
    مرز خروج؟
    نام کشورهای که قصد عبور دارد
    ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
    ؟
    E=M.c²

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)