صفحه 17 از 58 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Junior Member jasonica آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام بچه ها منم دو تا سوال دارم خواهشاً اهل فن کمکم کنن .

1 - من اسمم پیام هستش ، اسپلش بنویسم PAYAM یا PAYAAM ؟
    2 - قسمت 5 فرم ( کشور مقصد؟؟؟! - منظور از مسافرت ؟؟؟!- مرز خروج!!!!{این یکیو چی بزنم مرز چی آخه؟!}
    - نام کشورهایی که قصد عبور یا توقف دارید. اینا رو چی بزنم؟ فرمالیته است؟ هر چی دلم خواست بزنم؟

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط jasonica نمایش پست ها
    سلام بچه ها منم دو تا سوال دارم خواهشاً اهل فن کمکم کنن .

1 - من اسمم پیام هستش ، اسپلش بنویسم PAYAM یا PAYAAM ؟
    2 - قسمت 5 فرم ( کشور مقصد؟؟؟! - منظور از مسافرت ؟؟؟!- مرز خروج!!!!{این یکیو چی بزنم مرز چی آخه؟!}
    - نام کشورهایی که قصد عبور یا توقف دارید. اینا رو چی بزنم؟ فرمالیته است؟ هر چی دلم خواست بزنم؟
    1. PAYAM
    2. فرمالیته هست: امارات / سیاحت / مرز خروج فرودگاه امام
    3. بازه هم فرمالیته هست

Junior Member jasonica آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    1. PAYAM
    2. فرمالیته هست: امارات / سیاحت / مرز خروج فرودگاه امام
    3. بازه هم فرمالیته هست
    مرسی pearson جان. الان اصلاً یه فکری به نظرم رسید. چه کاریه شما همین ویندوز رو برین تو CONTROL PANEL بعد رو Speech کلیک کنید تو قسمت use the following text to preview voice اسم خودتونو بزنین بعد دکمه Preview Voice رو بزنین بیبنین اون یارو اسمتونو چه جوری میخونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمين شناسي اقتصادي

سلام

اسم من امير تقي پور هست و فكر كنم درست نوشتنش اينجوريه
    Amir Taghipour
    مي خواستم بدونم ميشه اسممو تو پاسپورت به صورت تركي و به صورت زير باشه
    Emir Tegipur

ممنون مي شم اگه جواب بديد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirahar نمایش پست ها
    سلام

اسم من امير تقي پور هست و فكر كنم درست نوشتنش اينجوريه
    Amir Taghipour
    مي خواستم بدونم ميشه اسممو تو پاسپورت به صورت تركي و به صورت زير باشه
    Emir Tegipur

ممنون مي شم اگه جواب بديد
    اداره گذرنامه ی ایران قبول نمی کنه با این دیکته اسم شما در گذرنامه نوشته شود.
    کشورهای مختلف دنیا حروف لاتین رو هر کدام به روش خودشان برای دیکته اسامی استفاده می کنند. مثلا ایرانی ها حمید رو HAMID می نویسند در صورتیکه پاکستانی ها حامد رو با این دیکته می نویسند

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اداره گذرنامه ی ایران قبول نمی کنه با این دیکته اسم شما در گذرنامه نوشته شود.
    کشورهای مختلف دنیا حروف لاتین رو هر کدام به روش خودشان برای دیکته اسامی استفاده می کنند. مثلا ایرانی ها حمید رو HAMID می نویسند در صورتیکه پاکستانی ها حامد رو با این دیکته می نویسند
    تازه گی ها که موقع گرفتن پاس پرینت نهایی میدن صفحه اول پاس مطابق اون زده میشه و هر کی میتونه اسپلش رو انتخاب کنه.اصولا مهدی رو میزدن mahdi ولی حالا میشه mehdi هم زد .یعنی گویا به نظر میرشه دیگه اینابررسی و عوض نمیشه. حالا با این وضع یعنی باز جناب amirahar نمیتونه اسپل خودشو داشته باشه؟

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

اینقدر ها فورمالیته نیست که میگویند اون روز به یکی گیر دادان که اسم و ادرس بستگان نباشه نمیشه و این یعنی اصلا فورمالیته نیست.
    کلی اذیت شده بعضی از این مسئولین پلیس +10 خیلی سخت میگیراند
    E=M.c²

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_11 نمایش پست ها
    تازه گی ها که موقع گرفتن پاس پرینت نهایی میدن صفحه اول پاس مطابق اون زده میشه و هر کی میتونه اسپلش رو انتخاب کنه.اصولا مهدی رو میزدن mahdi ولی حالا میشه mehdi هم زد .یعنی گویا به نظر میرشه دیگه اینابررسی و عوض نمیشه. حالا با این وضع یعنی باز جناب amirahar نمیتونه اسپل خودشو داشته باشه؟
    خیر نمی تونه باید انتخابش از نظر اداره ی گذرنامه معقول باشد. Mehdi با Mahdi جریانش با Amir و Emir فرق می کند

نقل قول نوشته اصلی توسط esaraat نمایش پست ها
    اینقدر ها فورمالیته نیست که میگویند اون روز به یکی گیر دادان که اسم و ادرس بستگان نباشه نمیشه و این یعنی اصلا فورمالیته نیست.
    کلی اذیت شده بعضی از این مسئولین پلیس +10 خیلی سخت میگیراند
    فورمالیته به این معنی نیست که فیلد های فرم رو خالی بگذارید
    باید پرش کنید ولی کاری ندارند که این مثلا شوهر خاله ت یا دوستت

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : سؤالات مشخصات گذرنامه از قبیل:اسپل اسم ،شماره گذرنامه و غیره

با سلام
    اسم من توی شناسنامه علیرضا به صورت سر هم هستش. من همه جا اسمم رو به صورت Ali Reza (با فاصله) نوشتم. الان که برای GRE می خوام ثبت نام کنم، به نظرتون جدا بنویسم یا سر هم؟ چون می خوام برای پاسپورتم همونی باشه که اینجا می نویسم که مشکل پیش نیاد.
    1. Ali Reza یا AliReza یا Alireza
    2. اگر توی گذرنامه بنویسم Ali Reza، اون وقت به اسم من گیر نمیدن یا عوضش نمی کنن؟
    ممنون می شم بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)